Liga Liero
2019-09-17 04:15:00 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gusanos Promode 1.30 - turniej  (Przeczytany 16167 razy)
RaQ
Team 17
nowy
*

Reputacja: 1

Gears Of War&Counter-strirke

« : 2009-01-06 18:01:58 »

Wraz z wydaniem Gusanos Promode v1.30, z C'monsem pomyśleliśmy, o zrobieniu turnieju, ale jak to wiadomo, żeby turniej mógł się rozwinąć, potrzebni są hosterzy. Aktualny server 24/7 (chyba) nie został jeszcze zaktualizowany do wersji 1.30, więc potrzeba kilku ludzi hostujących, aby rozegrać ten turniej, więc powołuję ludzi z strony Ligi, żeby pomogli w organizacji turnieju, a między innymi, tych z zewnętrznym ip, żeby robili hosty podczas turnieju. Za niedługo mam w planach kupić internet z zewnętrznym ip i przestać korzystać z WiFi, bo mam wewnętrzne ip, co odbiera mi możliwość stawiania serwerów.

Turniej (jak już wcześniej wspomniałem) będzie rozgrywany na Promode 1.30, w rozgrywkach 1v1. Terminy zostaną ustalone, gdy zdobędziemy wystarczającą liczbę hosterów (jeżeli Laserowi będą odpowiadały terminy, to jeden hoster już jest, ale niestety jeden nie wystarcza, bo host musi być komfortowy, by dobrze się na nim grało, a także bez jakichkolwiek lagów). Liczbę tak owych hosterów szacuję na około 5, wraz z laserem. Gdy hosterzy będą zebrani, bierzemy się za główne przygotowania takie jak, Regulamin Rozgrywek, losowania do tabeli etc etc.

Wpadłem także na pomysł, żeby zrobić mapę na półfinał, a także finał, nie jest to głupi pomysł, ale mapa będzie musiała przejść wiele testów (przez tych co się najlepiej znają na grywalności map) i zostanie wydana. Reszta map będzie standardowo z gusanos promode.
Wszelkie pomysły (tak zwane trzy grosze) pisać w postach, jeżeli ktoś jest chętny do hostowania, pisać w poście i na moje gadu gadu, 409695. A teraz, to co ma na celu turniej.

Pomysł ogółem był taki, żeby odciągnąć paru (może nawet kilkunastu) od gry na bezsensownym (że tak sobie pozwolę wyrazić, shitowym) defaulcie, bo większość graczy, gra tylko na defaulcie, uważa go za jeden z lepszych modów, powinniśmy skłonić do oderwania się na parę chwil, żeby potrenowali na promode, by później wykazać się na Turnieju, może to zwiększy grywalność i wiarę w to, że gusanos jeszcze ma jakieś szanse, i że nie odeszło w zapomnienie.

To tyle ode mnie, resztę zostawiam wam do oceny, nie bierzcie tego jako jakiś żart, nie odrzućcie od razu, bo jak wszyscy wiedzą, gusanos teraz przechodzi cieżki okres, więc mały turniej na cześć nowego promode, nie zaszkodzi, w tej chwili może tylko poleprzyć sytuację. Pozdrawiam was i z góry dziękuję, RakomanN.
« Zmienione: 2009-01-06 18:55:11 przez Phoenix » Zapisane

Życie jest jak narkotyki, często daje kopa, albo zamula.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2009-01-06 18:20:58 »

To do roboty, przygotujcie jakiś konkretny plan i wtedy się pochwalcie. Jeżeli chodzi o pomoc, to mogę użyczyć 3 serwery 24/7 (1 inosaka + 2 dodatkowe hosty na innym serwerze). Ciężko powiedzieć coś więcej, bo mało konkretów.

Btw, warto chyba również poczekać na wersję z antyczitem

Wpadłem także na pomysł, żeby zrobić mapę na półfinał, a także finał, nie jest to głupi pomysł, ale mapa będzie musiała przejść wiele testów (przez tych co się najlepiej znają na grywalności map) i zostanie wydana.

:ASD:ASD:ASD:! To żart rozumiem? Well, po co robić następną mapę, która po pierwsze najprawdopodniej nie będzie ładniejsza, a dwa że nie będzie grywalniejsza niż te spod guciej ręki. Podaj choć jeden sensowny argument, który uzasadni tworzenie nowych map specjalnie na półfinał/finał, pytam się jeszcze raz, po co? W ogóle to jakoś nie kojarze, żeby na jakim kolwiek innym turnieju przygotowywano mapy przed samym turniejem specjalnie na dwie tury:O Może się powtórzę, ale pytam jeszcze raz, PO CO?

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2009-01-06 18:30:10 »

^się wpindolił.

Przeczytanie tego potoku słów jest nieco męczące, następnym razem podziel to może na jakieś akapity czy coś.

Serwer inosaka jest i stoi 24/7, zaktualizowany został, po co więcej serwerów? Ci 'hosterzy' to tylko jeden problem więcej.

Napisz regulamin i pokaż. na http://pordesign.eu/igt/?page=rules&lang=pl jest z igt2, pewnie trzeba go trochę przerobić tylko.

Pomysły typu 'fajnie by było zrobić mapę na finał i półfinał' są hm.. zboczone. Jest 7 grywalnych map (skill, leek, nerd, emo, hewy, gew, pokolenia), na 5 można grać, na 6 półfinał, na 7 finał. Na siłę. przecież nie gra się w finale jednej mapy, chcesz grać 3 razy to samo?

« Zmienione: 2009-01-06 18:38:11 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #3 : 2009-01-06 18:55:46 »

dobra, pomysł z mapą okazał się być zuy ;> więc, biorę się za regulamin etc. etc, dzięki za zwrócenie uwagi na sprawę, i pytanie do wSh'a, myślę, że nie ma sensu czekać, chociaż i tak pewnie szybko nie rozegramy turnieju. Na wcześniejszych turniejach, nie było antyczitów, i jakoś się grało, więc nie widzę przeszkody, chyba, że ktoś jest super-hiper-uber dobry w LUA i zrobi sobie aimbota albo laserowy celownik do każdej broni, to już większy problem ;d

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2009-01-06 18:59:17 »

dchyba, że ktoś jest super-hiper-uber dobry w LUA i zrobi sobie aimbota albo laserowy celownik do każdej broni
...

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Phoenix
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2009-01-06 18:59:50 »

Nie trzeba byc super dobrym zeby zrobic sobie celownik niby laserowy, ale nvm. netsu uprzedzil

Fajnie by bylo, gdyby ten antyczit nie pozwalal na wysrywanie wszystkich broni jednym, prostym bindem (strzal, next wep, strzal, next wep...), bo nieciekawie sie gra, gdy podchodzisz do kogos, a ten nagle wypluwa w ciebie w 1 sek wszystko co mial w secie.

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2009-01-06 19:01:22 »

W 2 sekundy to nawet z jedną ręką w dupie można panie Wink

V-No wię, ale chciałem nabić posta (w pół sekundy już nie dam rady :<)
« Zmienione: 2009-01-06 19:07:29 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

Phoenix
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2009-01-06 19:03:39 »

super, wiesz o co chodzilo. Niech bedzie i pol sekundy.

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #8 : 2009-01-06 19:05:09 »

no dobra, robicie mały offtop, a nie na to temat  inquisitive może z celownikiem przesadziłem, bo to i ja umiem, ale aimbot, to już większa zabawka, strzela samo i zabija, 1shot 1kill...

--edit by wesz
1shot != 1kill, poczytaj jak dzialaja aimboty
« Zmienione: 2009-01-06 19:08:11 przez Wesz » Zapisane

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2009-01-06 19:06:26 »

Phoenix: :*, dodam do TODO listy Wink

cmons
Gość
« Odpowiedz #10 : 2009-01-06 19:13:28 »

Pośpieszyłeś się RaQ. Ja powiedziałem, że może pomogę ale teraz chyba nie mam wyjścia. xD Poczekamy zobaczymy, trzeba obadać zainteresowanie żeby nie była kupa, następnie trzeba poustawiać dogodne terminy, bo jak się połowa nie zjawi to też będzie kupa. Odpowiedni set map, czy każda walka na innej ( kiedy braknie, set od nowa ) czy każdy etap ta sama mapa. Hmm ewentualna nagroda. Nazwę trzeba też przedyskutować etc.

Ja oficjalnie proponuje:

-Terminy to dałbym na ferie zimowe.
-Każdy etap ta sama mapa. ( Żeby nie było żałowania graczy że nie ta albo nie sra mapa ).
-Nagrodą hmm, jakiś pendrive z logiem promoda czy też koszulka ( na filmiku wsza i guth'a widziałem że mieli jakieś koszulki to pewnie mogli by załatwić mając kilka groszy od każdego )

« Zmienione: 2009-01-06 19:22:19 przez cmons » Zapisane
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #11 : 2009-01-06 19:14:40 »

na razie, i tak trzeba przygotowania zrobić, więc nie tak pochopnie ;> bo co nagle to po diable ;d;d

kujon
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2009-01-06 19:21:14 »

Łoo ale dyskusja rozgorzała, co do turnieju to jak najbardziej na tak, tylko czekać na gusowe pb i do dzieła ;>. Co do haxiorow to takowi nie grają na modach.

»»»»»»»»»
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2009-01-06 19:25:39 »

-Terminy to dałbym na ferie zimowe.
Em, czyje?

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2009-01-06 19:35:00 »

Po¶pieszy³e¶ siê RaQ. Ja powiedzia³em, ¿e mo¿e pomogê ale teraz chyba nie mam wyj¶cia. xD Poczekamy zobaczymy, trzeba obadaæ zainteresowanie ¿eby nie by³a kupa, nastêpnie trzeba poustawiaæ dogodne terminy, bo jak siê po³owa nie zjawi to te¿ bêdzie kupa. Odpowiedni set map, czy ka¿da walka na innej ( kiedy braknie, set od nowa ) czy ka¿dy etap ta sama mapa. Hmm ewentualna nagroda. Nazwê trzeba te¿ przedyskutowaæ etc.

Ja oficjalnie proponuje:

-Terminy to da³bym na ferie zimowe.
-Ka¿dy etap ta sama mapa. ( ¯eby nie by³o ¿a³owania graczy ¿e nie ta albo nie sra mapa ).
-Nagrod± hmm, jaki¶ pendrive z logiem promoda czy te¿ koszulka ( na filmiku wsza i guth'a widzia³em ¿e mieli jakie¶ koszulki to pewnie mogli by za³atwiæ maj±c kilka groszy od ka¿dego )

Koszulkę mogę oddać swoją, nawet specjalnie nie wypiorę.

Jaki widzisz problem z mapami? Jest pula 7 map, grając systemem bo3 każdy wybiera po jednej, trzecią można odgórnie narzucić najwyżej, jakiś wocorp czy coś np. pokolenia, bo są oldskoloowe.

bo3 = best of 3
V
« Zmienione: 2009-01-06 19:50:42 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: