Liga Liero
2019-05-24 00:30:46 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 7 8 [9]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Diablo II - Lord of Destruction  (Przeczytany 51705 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
[VT] Patrys
3V1L L33T
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 45

ph33r my 1337 n3kk1d skillz

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #120 : 2003-04-28 16:46:46 »

Nono. Oznacza twoją śmierć a potem już tylko sromotny... respawn. lol

Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari
Selfless Exorcist
Kapral
**

Reputacja: 4

« Odpowiedz #121 : 2003-04-28 16:47:44 »

Mam pytanie: powiedziales ze na klozecie nie da sie kopiowac?? Jesli tak to: RRROOOTTTFFFLLL!!! Oststnio przeszly mnie sluchy, ze chyba w marcu przeszly 2 fale kopiowania, nazywane popularnie dupowaniem.  Teraz roi sie od kopoiowanych przedmiotow ktore po pewnym czasie znikaja.
A co do bledu: chodzi ci chyba o postacie "zawodowe" (najczesciej nazywane "HC").
Te postacie gina na zawsze. Ale postcie normalne mogo zyc ile chce, zabija cie, naciskasz ESC i znowu jestes w grze, tylko twoje cialo lezy w miejscu zgonu. A zreszta: moje postacie rzadko byly planowane, a jakos zyja. A powiadam ci: moje postacie byly dziwne, na maxa dziwne.

Ty, który ciemniejszy od zmroku;
Ty, który w karmazyn przybrany bardziej niźli krew płynąca;
Ty, który pogrzebiony w czasie mijającym; W Twym imieniu, o Wielki;
Oddaję się ciemności; By tym głupcom, co grodzą mi drogę,
Razem zgubę przynieść i nikt nie będzie w stanie jej uniknąć!
Izual
Sierżant

Reputacja: 2

Liero Rulez

« Odpowiedz #122 : 2003-04-30 18:20:01 »

No taaaaak respawn a jak nie da się dojść do ciała np. za dużo potworów to co zapisz gre i wyjdz a potem wejdz znowu ciało w mieście a kasy ni ma:)....

Zawsze lubilem liero i bede lubil tak samo jak Diablo i Wurmz!
[VT] Patrys
3V1L L33T
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 45

ph33r my 1337 n3kk1d skillz

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #123 : 2003-05-01 16:48:43 »

Nono, a jak wiadomo bez pieniędzy nic w tej grze, o jakże rozbudowanym wątku ekonomicznym, nic nie poczniesz...
Nie rozbawiaj mnie, ok? Kasy jak lodu można natrzepać wchodząc od razu na odpowiedni poziom.

Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari
Izual
Sierżant

Reputacja: 2

Liero Rulez

« Odpowiedz #124 : 2003-05-02 08:43:26 »

Wiem ale czegoś doczepić się trzeba:)....

Zawsze lubilem liero i bede lubil tak samo jak Diablo i Wurmz!
Adi pogromca
Gość
« Odpowiedz #125 : 2005-11-20 20:05:59 »

Ja na grę narzekać... ale mój kolega jest odemnie 1.000.000 razy lepszy w tą grę (jego postać znalazła się na stronce z najlepszymi postaciami, zrobił najlepszego DRUIDA w PRZEMIANY)
spider
Szeregowy
*

Reputacja: -9

Benek pedziwiatr

« Odpowiedz #126 : 2005-11-21 20:25:49 »

Ja gralem w ta gre tylko ze miesiac Sad.Ale nawed dobrze gralem zdazylem ukoncyc drugi akt.Ale qomp sie zwalil,poitem formatowanie i po grze.szkoda ,fajna gra.Ppotwory,kasa,uzbrojenie--to wszystko tworzylo wspaniala gre.

My home-My castle      -------------------------------------My GG:    1404267
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #127 : 2005-11-21 20:54:57 »

Miesiąc i skończyłeś 2 akt? Do trzeciego aktu to można w jeden dzień wytężonego grania dojść, lub jak w moim przypadku w 3 dni (tak po 3-4 godziny dziennie)... A że znudziło mi się dalej to inna sprawa ;]

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #128 : 2005-11-21 22:32:06 »

Jerac: Cichaj. Jak byłem młodszy i nie umiałem jeszcze za bardzo grać, to chyba też minął z miesiąc zanim doszedłem do trzeciego aktu... Zależy kto jakim graczem jest, jak bardzo zaawansowanym, jak wprawne palce, itd. No i jak często gra (ja grałem tak co parę dni po 2h).

spider
Szeregowy
*

Reputacja: -9

Benek pedziwiatr

« Odpowiedz #129 : 2005-11-24 18:35:01 »

Jestem nawet dobrym graczem.Ale wtedy jescze nie mialem doczynienia z taka gra.Gralem prawie codziennie ze 1h dlatego ze bylo lato i ciagle bylem na podwurku.  Wink

My home-My castle      -------------------------------------My GG:    1404267
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #130 : 2005-11-24 19:16:10 »

T__T <smiley (?!) symbolizujący potoki łez mych (czystych, rzęsistych...) tryskających z oczu>
Spider, ja Ciebie proszę, nie błagam Ciebie na kolanach, zlituj się nade mną i z łaski swojej przeczytaj swojego posta choć raz po napisaniu... Przy okazji chciałbym zapoznać Cię z paroma hintami dotyczącymi pisania:
  • Po kropce stawiamy spacje. Kropka.
  • Po przecinku stawiamy spacje.
  • "ze 1h", "ze miesiac" NIE brzmi dobrze - spróbuj może pisać "około godziny"
  • Słownik ortograficzny Twoim przyjacielem. A pisownie sprawdzi Ci np. Word - pomoże Ci to ustrzec się od literówek

W sam dodatek nie grałem, bo Diablo 2 nie zrobiło na mnie specjalnego wrażenia (nie ukończyłem nawet pierwszego aktu, a znudziło mnie. Spodziewałem się po niej dużo więcej). I mimo, że jedynka była głupią siepaniną, nie można nie przyznać jej ogromnej grywalności, której imo dwójce brakowało. W zamian gracz dostawał niby_fabułę, ale trudno powiedzieć, żeby była powalająca... Zmienia się coś w LoD?

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #131 : 2005-11-24 19:43:14 »

Jeden akt który ciągnie się i ciągnie, za to nie wciąga. Wcale, bo samo D2 nawet troszke wciągało... No i są tam jakieś dodatkowe przedmioty, itditd, ale generalnie jak się komuś D2 nie podobało to nawet nie warto się zabierać za LoDa, szczególnie że jeśli dobrze pamiętam to żeby zagrać sobie w ten piąty akt trzeba przejść pozostałe 4. A drugi jest tak niesamowicie nuuudny... i trzeci zresztą też nie lepszy.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
grubas
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #132 : 2005-11-26 22:02:19 »

Ja grałem i gram w Diablo i dodatek, uważam że jest to dobra giera . JAk dlamnie najlepszy akt  to 5  .
Grałem wszystkimi postaciami , według mnie najlepszą postacią jest zabujczyni . Polecam tom giere Cheesy:D
RaQ
Team 17
nowy
*

Reputacja: 1

Gears Of War&Counter-strirke

« Odpowiedz #133 : 2008-09-05 22:35:19 »

no no diablo II LoD spoko gierka sie grało sie miało 91 lvl Cheesy paladynem 88 barbem 84 czarodziejką 85 paladynem 85 druidem i 66 necromanterem :> elegancko :> ale juz w to nie grywam odswiezam konto czekam na Diablo II :>

Życie jest jak narkotyki, często daje kopa, albo zamula.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #134 : 2008-09-05 22:40:30 »

Pomimo iż zmieniłem zdanie odnośnie nudności D2, które wyraziłem zaledwie... TRZY LATA TEMU!!!@!#!#O!@#!, sux za gigantyczny necroposting.

Strony: ««« 1 ... 7 8 [9]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: