Liga Liero
2019-08-23 08:13:22 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gusanos + Mod  (Przeczytany 3195 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Agent JD
nowy
*

Reputacja: 0

« : 2009-04-21 08:29:59 »

Na początku zaznacze iż przeczytałem FAQ i przeszukałem Forum w poszukiwaniu informacji na ten temat. Mianowicie większość modów działa mi normalnie ale mam problem z odpaleniem najnowszych modów doom-a, doom beyond-x i project x. Gram na wersji Gusanos 0.9 c a wszystkie mody są robione własnie na wersje 0.9c.  Problem polega na tym iż kiedy odpale Gusanosa zmienie na wybrany mod w który chce grać, podłanczam się nawet do mapy, tylko wtedy nie moge rozpocząć rozgrywki, tak jakby przestał mi działac klawisz odpowiedzialny za strzelanie i nie moge dać "start" moge sobie wybrać co najwyżej broń. Z góry zaznacze że sprawdzałem sterowanie w configu. W consoli wyskakują jakieś błędy "couldn't loud coś tam coś tam" chce się dowiedzieć czy jest to wynik brakujących plików a może mojego systemu operacyjnego win XP (na forum z którego sciagalem mody inni gracze nie mieli problemów z ich odpaleniem) może bardziej zaawansowani gracze mogą coś poradzić.
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2009-04-21 09:26:28 »

Domyślam się, że gusanos które masz to wersja gdzie domyślnym modem jest "default"? Jeśli tak, skasowanie plików konfiguracyjnych z katalogu default powinno pomóc (możesz je przenieść do innego folderu tymczasowo).

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
daro
Gość
« Odpowiedz #2 : 2009-04-21 15:05:32 »

Zobacz czy wszystko robisz dobrze Tongue
http://www.liero.org.pl/forum/index.php/topic,2572.0.html tu masz tutorial w którym masz przykładową instalacje moda.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: