Liga Liero
2019-08-24 15:19:52 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [mod] zimowy  (Przeczytany 2178 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
daro
Gość
« : 2009-07-02 21:02:03 »

A więc chciałbym dziśaj tu i teraz zaprezentować wam mod ZIMOWY !!! A właściwie niebiesko biały ale mniejsza z tym.
mod posiada 42 bronie wiem że trochę dużo lecz początkowo każdą broń można było zdobyć na mapce lecz z powodu mojego lenistwa pomysł ten został wycofany ;dCo spowodowało że mod jest trochę nie wyważony...
A i chyba nie wspomniałem o tym że jeżeli chcemy grać przez neta skimś to musimy grać przez czystego gusa bez deguixa.

download:
http://www.sendspace.com/file/8fl0s7

screens:

Niektóre z tekstur i skryptów są brutalnie ukradzione z innych modów, za co chciałbym serdecznie przeprosić autorów modów którzy zostali w ten sposób pokrzywdzeni xD. A i Byłbym zapomniał o podziękowaniu dla C'monsa za pomoc w tym całym bajzlu.xD

Hmm no i to by było na tyle... przynajmiej narazie.;]
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2009-07-02 22:52:21 »

Niektóre z tekstur i skryptów są brutalnie ukradzione z innych modów, za co chciałbym serdecznie przeprosić autorów modów którzy zostali w ten sposób pokrzywdzeni xD.

Wyobraź sobie że podchodzę do starszej kobiety i zabieram jej torebkę, przed odejściem przepraszam ją. Ona natomiast w zamian za moje kulturalne zachowanie nie donosi o tym fakcie na policję.

Nie, nie przemawia do mnie tłumaczenie typu "to tylko gusanos", kradniesz czyjąś pracę i czas.

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2009-07-03 00:19:15 »

Wybacz weszowi, w Trzciance chyba dziś za mocno słoneczko świeciło. Porównanie do torebki jest tak nietrafione, jak tylko można. Oczywiście miło byłoby, gdybyś wymienił autorów, których kodu używałeś. IMHO samo zaznaczenie, że to nie Twój kod jest już całkiem OK.

gpro (bo rozumiem, że za nim wesz tak płacze) nie ma żadnej licencji ani w paczce, ani w manualu. Przyjęcie, że można je przerabiać i z niego korzystać było całkiem rozsądnym założeniem - dotąd nikt w światku gusanos nie narzekał. Zresztą, z tego co wiem gpro też używa/używało kodu z innych modów - choćby ircbota.

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2009-07-03 01:27:51 »

Zresztą, z tego co wiem gpro też używa/używało kodu z innych modów - choćby ircbota.

Ta? A kto napisał ircbota do zarządzania serwerem:F?

Przepraszanie nie upoważnia do korzystania z cudzych materiałów. Mimo wszystko barnabo, wypadałoby zapytać.

Swoją drogą, bierzta co chceta z promode >:O

cmons
Gość
« Odpowiedz #4 : 2009-07-03 09:45:47 »

Ładnie ładnie Cheesy najbardziej podoba mi się broń cameleon, hardcore jump i efekt z duszka. Mod raczej niegrywalny bo trudno byłoby tyle broni wyważyć ale jest kilka dobrych efektów. Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: