Liga Liero
2019-08-21 19:43:22 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kilka szpargałów na dowidzenia.  (Przeczytany 1037 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
cmons
Gość
« : 2009-11-05 20:40:20 »

Choć już dawno się Gusanosem nie interesuje to całkiem niedawno przekopywałem się przez swoje stare tytułowe szpargały związane z Gusanos. Niby nic ale po co ma się kisić u mnie.

Szpargał numer 1

ElteChat - miał to być swego rodzaju chat dla konkretnego klanu. Oferuje kolory te co w podstawowym chat'ie ale również każdy inny za pomocą takiej kombinacji:
(ctrl+k)-255012009kolorowy tekst

Gdzie pierwsze 3 zera to czerwony kolejne zielone a następne niebieski. To taka zabawka. Oprócz rozwinięcia kolorowości ;] dodałem też emotikony które z łatwością można dodawać ale to już dla dociekliwych.

Zabezpieczenie hasłem - hasło do zmiany w skrypcie a logowanie się to polecenie w konsoli:
Kod:
ec_login qpa
Napisałem qpa bo standardowo jest qpa. Aby się wylogować to samo ale musi być błędne hasło.
Polecenie na pisanie:
Kod:
SayElite "tekst"
albo
Kod:
bind X EliteChat

Szpargał numer 2

MyGusanos - to miałbyć z założenia pisany od zera następca Deguixa którego zmodyfikowano tak aby można było grać na serwerach z difaultem ;F
Co w nim nowego?
-Nowe, nieskończone GUI.
-Ubranka dla glizd. Można dodawać swoje. Aktualnie sam dodałem kilka kolorowych czapek i jedna skarpeta.
-Ustawienia gracza ( zmiana koloru robaka czego nie było promode ;] ) dopiero kiedy włączymy jakąś mapę to będą dostępne wszystkie opcje.
-Możliwość ustawienia własnego seta-broni w configu.
I kilka innych mniej istotnych.
Oczywiście projekt nie skończony.

ELITE CHAT: http://komons.republika.pl/gusanos/Elitechatpass.zip
MY GUSANOS: http://komons.republika.pl/gusanos/myGusanos.zip

To tyle. Jak komuś się przyda to się przyda. Jak ktoś się pośmieje a jest z czego to się pośmieje. Wink

Spóźnione gud baj Gusanos.
« Zmienione: 2009-11-05 20:48:32 przez cmons » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: