Liga Liero
2019-09-20 02:52:14 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 4 5 [6]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Samochodówki  (Przeczytany 29092 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Michał Mleczko
Kapral
**

Reputacja: 6

koniec odsiadki!

« Odpowiedz #75 : 2006-04-01 21:03:19 »

W richard b r niestety też nie grałem, fakt, w gazetkach pisali, że realistyka niezła i mały ruch kierownicą - leżysz w rowie. Grafika w rbr też jest niezła (oglądałem screeny stunned).
Terminator12
Gość
« Odpowiedz #76 : 2006-09-14 18:33:41 »

Czy ktoś gra w Mad tracks? Ja mam dostęp tylko do dema. Cry Uwielbiam dopalacz, a wy?
Chuck Norris
nowy
*

Reputacja: 1

MasterOfGothic

« Odpowiedz #77 : 2006-09-23 11:53:19 »

Jesli chodzi o samochodówki to potwornie, nienawidze wyscigówek, raczej wole, takie, które umozliwjają, jazde typyu fri.
Lubię też wszelkiej masci symulatory, typu Virtual Bus i podobne, Np. Symulator trolejbusa (którego chyba już na necie sie nie sciagnie)
Ostatnio znalazłem świetny symulator autobusu mozna go pobrać na stronie http://www.budnix.prv.pl/
Jest to wersja beta, z tego, co wiem to chyba już kolejna a już na pewno nie stabilna wersja nie powstanie Sad
Szkoda też, że autor ostatnią betę skonstruował tak, że nie dizłają w tej wersji dodatki typu nowe autobusy i rozklady Sad
Uważam, jednak, ze warto spróbować pograć w tą wersję, sprawdzić, czy mógł byś być kierowcą autobusa Cheesy

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
woj_79
Gość
« Odpowiedz #78 : 2006-09-23 14:57:09 »

Będziemy tu pisać o samochodówkach. Moją ulubioną jest NFS4. Nie spodobał mi się Colin2. Lubie też bardzo zręcznościowe samochodówki, takie jak Re-volt, czy Ignition (jest w najnowszym Cd-actionie). Nie lubię, gdy jest dużo plansz zablokowanych i żeby je odblokować trzeba wygrać mistrzostwa (patrz NFS5).
To tyle, zapraszam do rozmowy.
no tak ignition wymiata!
disastah
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #79 : 2007-06-05 20:50:13 »

Ja tam lubię samochodówki. Zamierzam sobie kupić Forza Motorsport 2 na Xboxa 360. Mam tutaj filmik jak Leszek Kuzaj ściga się z konsolowcem, polecam!

http://wyscigi.na.xbox.forza2.l.kuzaj.kontra.wrog.patrz.pl/

W ogóle to witam forumowiczów Cheesy
Strony: ««« 1 ... 4 5 [6]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: