Liga Liero
2019-05-22 00:46:30 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 4 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmartwychwstanie Ligi Liero, czas to uczynić!!!  (Przeczytany 27554 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2010-03-03 01:31:20 »

A najlepiej za przerobienie map 1v1 (leek, skill, nerd, hewy, emo) z gusanos promode do liero. To mapy na całkiem przyzwoitym poziomie,

Przyzwoity poziom? Ten szatański pak gniecie 99% "pro" map z liero.

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2010-03-03 08:17:30 »

Może w gpro. Liero Pro 3 nie jest chyba wyważane pod ciasne zakamarki gucich map, przez co np. explosives ownują za bardzo jak na mój gust. Do tego tematem wielu map jest strzelanie przez szybkę ze special rocka - w openliero Gliptic zepsuł przechodzenie celowników laserowych, latarki i lasera przez takie okna, co jeszcze bardziej psuje balans (między riflą a gauss gunem konkretnie). tak jak w liero laser ani celownik laserowy nie przechodzą przez special rocka i Gliptic tego nie naprawi, ponieważ openliero ma być takie samo jak liero  owco

No nic, spaczujemy sobie na własną rękę, tak jak spaczowaliśmy spawny w special rocku.
« Zmienione: 2010-03-03 09:57:28 przez barnex » Zapisane

Husar1211
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #17 : 2010-03-04 20:39:54 »

A spróbujcie sobie przypomnieć te stare dobre czasy kiedy to liero dopiero się narodziło, kiedy spędzaliście noce i dnie przed kompem rozpieprzając znajomych i mając z tego radoche. Albo jak przychodzicie do kumpla i mówicie "Elo ziom, mam taką zajefajnistą gierke..." Nie brakuje wam tego??? bo mi szczerze mówiąc bardzo. ciągle spotykam znajomych, mówię im o tej boskiej gierce, a oni drapią się po głowie i w myślach zadają sobie pytanie "o czym on gada??" ,a ja bezradnie załamuje ręce i żal mi tych którzy nie wiedzą o czymś tak niezwyklym. I rozumiem żę są już take gierki jak np Battlefield Bad Company 2, ale komu to odpali na kompie?? raczej niewielu, a poza tym znudzi się po paru tygoniach... a taki klasyk jak liero??? napewo nie, bo ma ten potenciał którego nie ma żadna inna gra i jest grywlna... a teraz powiedzcie mi tak szczerze, nie brakuje wam tych starych czasów??? oczekuje na odpowiedż owco

Liero to moje drugie życie, od którego się uzależniłem.
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 2010-03-04 21:52:05 »

Ja ostatnio gram ze trzy godziny dziennie w liero (w tygodniu), więc niezbyt mi brakuje. Bardziej mi brakuje klawiatury, która by się nie zacinała 

Mortal_707
Szeregowy
*

Glizda von Robak

« Odpowiedz #19 : 2010-03-05 20:47:37 »

Co masz na myśli pisząc że klawiatura ci się zacina??? Huh
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2010-03-05 21:15:07 »

To co wszyscy, to odwieczny problem liero. Większość klawiatur obsługuje tylko kilka klawiszy jednocześnie, więc jak jeden gracz idzie i wali z flamera, a drugi chce użyć liny i strzela z miniguna, to któraś z tych rzeczy prawdopodobnie nie zadziała. Mój laptop obsługuje ze 3 klawisze jednocześnie, może jakbym popróbował z różnymi ustawieniami byłoby trochę lepiej - ale nie ma też za dużo miejsca, żeby próbować takich rzeczy.

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #21 : 2010-03-06 11:25:33 »

Kup nową klawiaturę Wink. Kiedy się jeszcze tym interesowałem Zboard (taka śmieszna składana na 3 części klawiatura) dawał radę z obsługą do 7 klawiszy jednocześnie a było to parę lat temu.
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2010-03-06 13:00:32 »

Prędzej bym kupił numpada na USB dla jednego gracza, wtedy drugi by mógł sobie grać na klawiaturze może w miarę normalnie. Zboard to jest większy od mojego netbooka, więc raczej odpada. I tak się czuję, jakbym nosił pół tony stuffu na uczelnię.

Express
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 20

Kocham Liero!

« Odpowiedz #23 : 2010-03-06 14:12:07 »

[uaaaa!!111!111! - powiedział głos zza grobu, zupełnie przypadkiem ubrany w mocno już znoszoną koszulkę LL koloru czerwonego]

Miałem na myśli żeby więcej ludzi odwiedzało naszą stronę i żeby np.:co drugi odwiedzający zakładał sobie konto.
a teraz powiedzcie mi tak szczerze, nie brakuje wam tych starych czasów???

W "starych czasach" problemem było to, że na forum wchodziło więcej ludzi i co drugi zakładał sobie konto.
Wpadłem tu przypadkiem, nie wiem, jak teraz działa strona i forum. Ale zapewniam, że zbyt duży ruch też jest zły - w każdym razie zaraz po tym, jak kolejny noob przestanie śmieszyć, a zacznie wkurzać.

[i wygłosiwszy tą kompletnie niekonstruktywną krytykę, głos zza grobu zabrał swoje zabawki i schował się z powrotem w krypcie]
Mortal_707
Szeregowy
*

Glizda von Robak

« Odpowiedz #24 : 2010-03-06 18:40:10 »

Wiesz co Express masz rację. Smiley
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 2010-03-07 13:46:31 »

To co, lierzymy panowie? Skończyła wam się już sesja, warszawiaki?

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2010-03-07 14:04:43 »

Skończyła. Chociaż w sobotę w przyszły weekend nie ma mnie w wawie, a w jeszcze następny mam urodziny brata i wstępnie jakieś planszówki mam zaplanowane.

Przydałby się jakiś gadget do wybierania daty, która wszystkim pasuje. Ktokolwiek widział coś takiego w internetach?

Mortal_707
Szeregowy
*

Glizda von Robak

« Odpowiedz #27 : 2010-03-07 17:04:07 »

A może jakaś przegródka na stronie z wiadomościami od użytkowników którzy piszą, kiedy mają wolny czas? thinking
InOsAK
Szeregowy
*

Reputacja: 11

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2010-03-12 03:39:58 »

To ja chce być official member of Liga Liero, The  Grin

Co do reaktywacji tego wszystkiego... w sumie jakbym chciał to zaraziłbym paru znajomych, oni jeszcze innych i tak aż do defekacyjnej śmierci. Ba, nagrywam przecież film (no wiem, trochę to trwa ale to nie takie proste  inquisitive) gdzie główni bohaterowie między pościgami i strzelaninami grają sobie w Liero, ot tak.

Jestem gotowy pomóc w każdej sprawie! (...jeśli oczywiście Google padnie)
[VT] vugie
Żeglarz (Zdrajca)
Vermis Templari
Sierżant

Reputacja: 28

Choć Liga setkę armat ma, my nie boimy się!

« Odpowiedz #29 : 2010-03-19 13:59:41 »

[uaaaa!!111!111! - powiedział głos zza grobu, zupełnie przypadkiem ubrany w mocno już znoszoną koszulkę LL koloru czerwonego]

eeeeeooooo

jak straszyć zza grobu, to hurtem!

uuuuaaaaaa!

Jak niekonstruktywnie, to tym bardziej!

aaaaaaauuuu!!!

Ptyś... sam zobacz... czy.... czy on jest przejechany?
Strony: ««« 1 [2] 3 4 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: