Liga Liero
2019-07-17 14:26:47 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: GUITARzyści  (Przeczytany 11611 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #15 : 2010-04-07 19:25:20 »

http://www.911tabs.com/ duuużo większy database mają. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem czegokolwiek Wink

Liero przymiera głodem, deal with it
Bagnet451
Kapral
**

Reputacja: 5

« Odpowiedz #16 : 2010-04-07 19:36:06 »

No rzeczywiście, większa baza danych. Ale dla nie władających angielskim ludzi może być problem. Mówię do ogół, aby każdy mógł coś wykrzesać ze strony, którą podałem. Osobiście nie mam problemu z angielskim. A poza tym na www.chords.pl podany jest samouczek, czego na 911tabs.com nie ma. Ale za to można tam znaleźć bardzo duuuuuuuuużo tabów!!!

Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!
Mortal_707
Szeregowy
*

Reputacja: 0

Glizda von Robak

« Odpowiedz #17 : 2010-04-07 19:42:44 »

Mnie tam obydwie strony się podobają. (Bez względu na język)
Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #18 : 2010-04-07 19:51:57 »

Mortal - w stronach zazwyczaj chodzi o użyteczność. Obydwie są użyteczne. Wygląd ma do rzeczy tylko to, aby zachęcił odbiorcę do odwiedzin i skorzystania ze strony Grin. Bo chyba nie chciałbyś chodzić po jakiejś niechlujnej stronie, co nie? Albo całkiem gołej, gdzie jest parę napisów, ze dwa obrazki i kilka odnośników (jak np:moja strona! Grin).

Mortal_707
Szeregowy
*

Reputacja: 0

Glizda von Robak

« Odpowiedz #19 : 2010-04-07 21:07:01 »

Nie chodziło mi o wygląd tylko o to że na przykład zdarzają się strony gdzie wszystko jest poustawiane wręcz chaotycznie nie wiem gdzie co jest. A obydwie proponowane tutaj stronki są: proste gdy coś chcesz znaleźć, czytelna czcionka (czyli dobrze widoczna na tle) i jak napisał Bagnet są użyteczne.
Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #20 : 2010-10-05 20:39:37 »

No. Zdażają się takie strony.  Ale następnym razem pisz na temat (czyli o gitarze, ewentualnie muzyce). A tak właściwie czy ty grasz na jakimś instrumencie?

Napisana: 2010-04-08 15:55:16
Przepraszam, nie bijcie za double post Grin ! Moim zdaniem jest on tutaj potrzebny.
Albowiem znalazłem bardzo dobrą  stronkę z tabami dla gitarzystów i nie tylko ( głównie na wiosło ale perkusja też często występuje ). Nazywa się ona songsterr.com. Urzekły mnie przede wszystkim multimedialne tabulatury. Kto zobaczy ten się dowie Smiley . Można również wyłączyć  perkusję, gitarę basową, itd. itp. , a po rejestracji jest udostępnione wiele innych opcji, np: możesz przyciszyć inne instrumenty, metronom. Wejdźcie koniecznie!

Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: