Liga Liero
2019-05-25 13:11:56 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kilka pytań o modowaniu  (Przeczytany 3300 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
jazom4114
nowy
*

Reputacja: 0

« : 2010-10-01 19:47:51 »

Witam, jestem modmakerem-amatorem i chciałbym zadać kilka pytań.
po pierwsze - czy da się sprawić, by nazwa i pasek życia przeciwnika nie byly widoczne? tzn. że widać tylko sylwetke robala?
po drugie - możliwym jest sprawienie zeby odtwarzana animacja zmieniała klatki coraz szybciej do pewnej granicy? jeśli tak to jak?
chciałbym też się zapytać skąd mogę wziąć jakieś ciekawe dżwięki, bo narazie są strasznie jednolite. czy jest jakiś program do tworzenia ich?
liczę na szybką odpowiedź. Wink
Bagnet451
Kapral
**

Reputacja: 5

« Odpowiedz #1 : 2010-10-01 21:50:15 »

Na pierwsze dwa pytania nie umiem odpowiedzieć - na pewno się da ale w tej sprawie może ktoś inny ci pomoże. Natomiast w sprawie dźwięków, mogę ci powiedzieć coś więcej. Znałem kiedyś taką fajną stronę z dźwiękami, ale zapomniałem jak się nazywa. Możesz poszukac w goglach, wpisując np; "sounds wav". Pierwsze co ci wyskoczy to ta strona. Jak umiesz angielski to sobie poradzisz. Chyba że nie umiesz. Ale mniejsza z tym  Wink . Na stronce wybierasz kategorię (byle jaką kliknij) , a później u góry masz wyszukiwarkę dźwięków. Znajdziesz tam coś sobie Smiley . Jest jescze inny sposób. Jak masz na kompie grę, to wchodzisz tam do folderu, przetrząsasz go do góry nogami w poszukiwaniu jakichkolwiek dźwięków. Jak znajdziesz co ci pasi, to wiadomo - kopiuj-wklej i po sprawie.  Grin

Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!
jazom4114
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #2 : 2010-10-02 08:35:09 »

Dziękuję, jeden kłopot z głowy. A angielski znam dość dobrze, więc problemów nie będzie.

edit:jest może sposób na sprawienie, żeby dany celownik laserowy/obiekt/cokolwiek było widoczne tylko dla gracza który go stworzył?
« Zmienione: 2010-10-02 18:48:39 przez jazom4114 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: