Liga Liero
2019-05-22 00:31:27 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: League of Legends, wciąga jak Liero.  (Przeczytany 5957 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
b4q
nowy
*

Reputacja: 5

« : 2011-01-13 13:41:13 »

Witam po długiej nieobecności na forum Smiley

Chciałbym wszystkim przedstawić i polecić coś co od dłuższego czasu wypełnia mi część wolnego czasu - League of Legends!
Gra została stworzona na podstawie znanego dodatku do Warcrafta 3 - Defense of the Ancients, wiec schemat rozrywki jest znany osobom które już grały w wyżej wymieniony dodatek Smiley
Może objaśnię krótko jak wygląda sama rozgrywka (najpopularniejsza 5 na 5 graczy, zalezy od mapy) : Są dwie 'bazy' w których mieści się Nexus (czyli coś co trzeba zniszczyć,aby wygrać, swego rodzaju hmm 'rdzeń') oraz nieco mniejsze inhibitory(tak samo jak nexus są miejscem respawnu minionów, małych oddziałów mąjacych za zadanie zniszczyć bazę przeciwnika). Jaka jest w tym nasza rola ? Jesteśmy summonerem, który wybiera swojego avatara, czempiona (jest ich okolo 50) i naszym celem jest oczywiscie skopanie tyłków przeciwnikom  devilish

Może brzmi banalnie ale wciąga bardziej niż ruchome piaski  Smiley rozgrywka jest wymagająca, trzeba myśleć taktycznie, wykorzystać umiejętności danej postaci, zgrać się z zespołem, samemu praktycznie nic nie możemy zrobić (no chyba ze to bedzie 1v1 ale to juz inna historia... Smiley )

Króka zajawka

Na początku jakoś nie przypadlo mi do gustu ale naprawde warto dać jej szanse Smiley Polecam przejść najpierw tutorial !

Na sam koniec podam link, pod którym proszę żebyście rejestrowali Wasze konta, dzięki temu pomożecie mi, a dla Was może być to ciekawa przygoda w świecie Runterry Smiley

KLYKAĆ TUTEJ plox

Bądźcie pokorni, uczciwi, miejcie szacunek dla innych, nie krytykujcie ich i nie oszukujcie. Nie oszukujcie siebie. Myślcie.   
-gen.Choi Hong Hi
kulik
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #1 : 2011-10-10 09:20:06 »

Gra jest świetna  , gram w nią już od jakiegoś czasu , nie sposób się nią znudzić .
« Zmienione: 2011-11-02 07:12:26 przez Greybrow » Zapisane
b4q
nowy
*

« Odpowiedz #2 : 2011-11-06 21:19:00 »

A i owszem, ale najlepiej gra się ze zgranym teamem, z którym można obmyślać poszczególne taktyki a także kontrować pomysły przeciwnika Smiley ostatnio codziennie gram w lola lub oglądam 'prosów' na own3d tv Smiley
gre polecam szczerze, gram od okolo pol roku i jeszcze mi sie nie znudzila, sam kontent jest dodawany okolo co dwa tygodnie (najczęściej 1 postać) gra się rozwija, powstają nowe tryby gry (ostatnio dominion),a turnieje wyrastają jak grzyby po deszczu.  Warto chociaż raz spróbować. Smiley

Bądźcie pokorni, uczciwi, miejcie szacunek dla innych, nie krytykujcie ich i nie oszukujcie. Nie oszukujcie siebie. Myślcie.   
-gen.Choi Hong Hi
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #3 : 2011-11-07 14:21:01 »

DotA w WC3 fajniejsza była, w LoLa trochę pograłem i stwierdziłem że to już nie to. Może po prostu sie zestarzałem bo w WC3 to 5 lat temu grałem osatatnio.

Liero przymiera głodem, deal with it
b4q
nowy
*

« Odpowiedz #4 : 2011-11-23 21:12:11 »

Może to kwestia tego w co grałeś pierwsze? Ja grałem w LOLa jako pierwszego i bardziej mi się podoba choć kiedyś zaraz po wyjściu DotA kolega mi pokazywał ale jakoś tak nie przypadło mi do gustu wtedy. Wydaje mi się, że lol jest bardziej rozwinięciem doty, szczególnie z tego powodu, że to w zasadzie ci sami twórcy. LOL ma wiele usprawnień dotyczących silnika, interfejsu, rozgrywki itp więc dla mnie pod tym względem jest lepszy. Grając w dote po tym jak spodobał mi się lol odniosłem wrażenie, że dota jest strasznie powolna i mało dynamiczna (szczególnie last hit minionów był hmmm jakiś taki monotonny). Również system krzaków rozsianych w strategicznych miejscach na mapie jest bardzo fajny, szczególnie kiedy robi się ambush całą grupą Wink Tongue
Przy okazji wspomnę, że właśnie rozpoczął się sezon drugi League of Legends Smiley
http://eune.leagueoflegends.com/

-gen.Choi Hong Hi
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #5 : 2011-11-29 23:50:50 »

Przede wszystkim nie jestem fanem takiego typu gier. Wiem że to nie jest takie typowe MMOrpg ale jednak elfy, miecze, czary i inne tego typu rzeczy mnie mimo wszystko odrzucają.
Jak chcę pograć w coś do czego trzeba wysilić wszystkie zakątki mózgu to cisnę laddera w Starcrafta 2. Jak mam ochotę na troszkę bezmyślną aczkolwiek mega skilową zabawę to zapraszam kumpli na Q3 albo Liero przy piwku Smiley

Liero przymiera głodem, deal with it
mikolajdrew
nowy
*

Reputacja: -1

« Odpowiedz #6 : 2012-11-05 10:32:50 »

Gra jest niesamowita! Wciągnęła mnie dość szybko mimo, że na początku byłem do niej negatywnie nastawiony! Polecam!

pozdrawiam
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: