Liga Liero
2019-07-18 12:24:09 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: LieroPiwoTron  (Przeczytany 20642 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« : 2011-01-15 23:00:16 »

czyli spontaniczny minim33t za tydzień w stolicy!

W planie
  • Liero
  • Ekhemm...
  • Tron (w kinie 3D)
To jak, o której godzinie zaczynamy?

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2011-01-18 09:17:38 »

Po przeczytaniu kilku recenzji nie mam zbyt dużych nadziei co do filmu, ale w takim szacownym towarszystwie... Tylko jaki jest plan?

May the Schwarz be with you!
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2011-01-19 19:05:58 »

W tej chwili plan wygląda następująco:

1 Piwo przed tronem, żeby się zebrać w miłej atmosferze i przygotować na oglądanie. Gdzieś na mieście. Nie wiadomo kiedy i gdzie. Sugestie mile widziane.
2 Tron w Arkadii (18:40)
3 Piwo i liero u barneksa (Praga Północ) aż nam się znudzi albo wstanie słońce.
4 ? ? ? ? ? ?
5 PROFIT

Planowane atrakcje: Przejazd tramwajem, wizyta w sklepie z piwem, zwiedzanie pragi w środku nocy (nocny do centrum mam 3 minuty spacerkiem od domu, więc takie sobie zwiedzanie).

Szacowne grono o którym już mniej więcej wiadomo, że wpadnie: barnex, c0oba, sea (?), zapu (tylko do końca trona), ChanibaL, Lionbest (?)
« Zmienione: 2011-01-19 19:22:15 przez barnex » Zapisane

Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2011-01-19 19:53:54 »

W Arkadii jest Bierhalle, ale tam raczej drogo. Ale w tych fast foodach nie znajdzie się przynajmniej jeden z browarem w plastikowych kubkach?

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2011-01-20 17:21:10 »

Hmm, internet mówi, że Bierhalle chce 8zł / 0.4 L i 20zł/1L. To nie jakoś strasznie drogo jak na Warszawę, dla mnie dopóki chcemy tam wstąpić na jedno czy dwa piwa całkiem ok - zwłaszcza że piwo podobno dobre, a lokalizacja dla celów zebrania się przed seansem wygodna.

owco Propozycja: spotkać się tam jakoś w okolicach 17:30-18, poczekać na ewentualnych spóźnialskich przy piwku i rozmowach. Wyjść koło 18:30 poszukać biletów. Chyba nie opłaca się bawić w rezerwacje, skoro trona już mało gdzie grają?

Kto ma ligową koszulkę (i się w nią mieści) może założyć, będzie bardziej epicko.

[kolejny edit] A, zapomniałbym. Oczywiście do grania najlepiej wziąć jakieś laptopy, klawiatury na USB i takie rzeczy, co to się zawsze bierze na takie okazje. Fajnie by było gdybyście mieli już poinstalowane liero, bo internet u mnie bywa zawodny i ogólnie jest marny. Ja mam jednego kompa z jedną nadającą się do grania klawiaturą i może jeszcze laptopa spróbuję uruchomić, ale to stary szmelc :<
« Zmienione: 2011-01-20 17:45:28 przez barnex » Zapisane

Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2011-01-20 22:49:40 »

Jeżeli mamy głosować to dla mnie Bierhalle na biforka może być. Ale może ktoś będzie chciał opcję ekonomiczniejszą.
Anyway na 90% będę szedł prosto z pracy to zabiorę laptopa. Postaram się poinstalować wszystko zawczasu. Wezmę też klawiaturę na USB i swoje dingoo (można na nim odpalić openliero, niestety tylko z gupim botem).

W razie czego numer Barnexa mam, a mój jest na forum gwardii.

ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2011-01-21 03:13:55 »

Jest jeszcze względnie niedaleko http://www.gniazdopiratow.com.pl/index.php?id=3 ale muszę spytać o której otwierają. Dojazd z tamtąd do arkadii powinien trwać 15 minut max., sama knajpa jest 5 minut od metra.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2011-01-21 14:49:02 »

Przeprowadziliśmy małe głosowanie na IRCu i wyszło nam, że bierhalle. Spotykamy się koło (albo trochę przed) 18:00.

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2011-01-22 03:02:26 »

LieroPiwoTron, czyli mistrzostwa Warszawy (stycznia? pierwszego kwartału? Bo mam nadzieję, ze to jakoś powtórzymy) 2010 zakończone. Mistrzostwa były rozgrywane w systemie każdy na każdego.

Pierwsze miejsce: Lionbest (9 pozostałych żyć)
Drugie miesjce: c0oba (6 pozostałych żyć)
Trzecie miejsce: Barnex (4 pozostałe życia)

Poza podium:
Doman (3 pozostałe życia)
Chanibal (0 pozostałych żyć)

Chciałbym zaznaczyć, że poziom w wawce jest tak wysoki, że każdy zawodnik pokonał aktualnego mistrza Polski :>

Załączam zdjęcie mistrza i wicemistrza (od lewej patrząc) podczas pojedynku na śmierć i życie.
« Zmienione: 2011-01-22 12:12:57 przez barnex » Zapisane

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2011-01-23 12:13:05 »

Przepraszam, ale czy aktualny mistrz Polski był przytomny podczas rozgrywek? Wink

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2011-01-23 15:31:30 »

Wyglądał na przytomnego, ale możliwe że dobrze się maskował Smiley. Choć podejrzewam, że oglądanie Trola^H^Hna zniszczyło jego morale i pozbawiło go chęci życia.

Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2011-01-23 22:13:59 »

Podejrzewam, że morale Chanibala zostało zniszczone już podczas widowiskowego salta w tył zakończonego lądowaniem na plecak i utratą 0,5 l substancji dopingującej (nie wspominając o zalanym Logitechu, który jednak dał się dosuszyć).

Ze swojej strony nadmienię, że warunki rozgrywek były dalekie od optymalnych - klawiatura zacinała się przy próbie skierowania celownika w dół, a lina popsuła się zupełnie i nie chciała dolatywać do sufitu.

c0oba
Gwardia
Szeregowy
*

Reputacja: 2

l0

« Odpowiedz #12 : 2011-01-24 09:12:08 »

Nie zapominajmy o broniach, które były spowolnione i osłabione. Pewnie to przez te cholerne linuxy, które nie potrafią natywnie obsłużyć liero. Wydaje mi się jednak, że wszyscy mieli takie samo krótką linę, a klawiatury zacinały się dokładnie w tym samym momencie.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: