Liga Liero
2019-07-18 12:23:58 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyzywam Was mistrzowie LIERO!!!  (Przeczytany 13694 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Chochol
nowy
*

Reputacja: 2

« : 2012-02-22 16:56:26 »

Witajcie. Jam jest Chochoł i nie wiem czemu dopiero teraz znalazłem to forum. Widać los tak chciał.

Moim zdaniem jestem najlepszym człowiekiem na świecie w LIERO Evil
Gram od kiedy LIERO istnieje razem z kilkoma ziomami. Praktycznie co dzień.
W sumie uważamy się za najlepszych we wszechświecie ale jakoś nigdy nie skonfrontowaliśmy się z kimś innym, więc łatwo powiedzieć Tongue

Tak więc skoro znalazłem tę stronkę i widzę, że nawet jest aktywna to chcę rzucić wyzwanie!

Ze względu na wygodę dotyczy oczywiście Warszawy. Podjadę gdzie trzeba, kiedy trzeba, albo zapraszam do mnie. Oczywiście jeśli okaże się, że zjem mistrzów stolicy to pójdę dalej szukać przytemperowania mego ego robaczego.

Zasady pojedynku:
- wszystkie bronie - żadnych banów (my gramy z banem na larpę, ale za jedno mi)
- bronie random. Wybieranie jest dla leszczy.
- loading time: 50%
- mapa - RANDOM (czyli dirt i kamienie)
- na 10 żyć
- tyle meczy ile uznasz za wystarczające by uznać swoją porażkę.
- wersja 1.33
- ja gram po lewej stronie klawiatury Smiley

Podejmijcie wyzwanie!
<i nie obrażajcie się za ton - jestem spokojnym i miłym człowiekiem, ale rzucanie wyzwań obliguje do odrobiny słownej agresji>
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2012-02-22 19:35:24 »

Losowa mapa jest dla dziewczyn!

Ja tam grywam 2 razy na rok i jeszcze nic nie wygrałem, ale jak ktoś załatwi miejscówkę w dogodnym terminie to się zjawię Smiley Nawet jeżeli miałbym wylosować greenballa darta i rb rampage.

May the Schwarz be with you!
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2012-02-22 22:07:46 »

Raz na jakiś czas odbywają się mistrzostwa Polski i świata w Leiro, chociaż zwykle na nieco innych zasadach niż te, które podałeś. Byłaby to świetna okazja dla Ciebie, ale chyba aktualnie żadne nie są planowane (poza tym meetem: http://www.liero.org.pl/forum/index.php?topic=2916.msg34191;topicseen).
Ja tam jestem leszczem od zawsze, chociaż z Greybrowem fartem wygrałem na VOMLL :>

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2012-02-26 17:54:38 »

Gracie codziennie z ziomami na mapie random? :O

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #4 : 2012-02-26 23:03:15 »

Tak, czyż nie jest zapisane, że prorok Elaimet powiedział; po toż random mapę stworzyłem, by za każdym razem inną była?
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2012-02-27 08:30:45 »

Pokol2 or bust!

Zagrał bym, ale tonę w robocie i jeszcze wyjazd do zagranicowa mam Cry
Może w drugiej połowie marca?

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
ambasador
General Contractor
Gwardia
Kapral
*

Reputacja: 18

AMBEKGROUND

« Odpowiedz #6 : 2012-02-28 17:03:13 »

MOBILIZACJA_2012 była by, według mnie najlepszym sprawdzianem waszych możliwości taktycznych.

It's this way because that's the only way we do it.
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2012-02-29 09:47:40 »

Nom.

Słownej agresji używają małe dziewczynki. Mapy random używają małe dziewczynki. Broni random używają małe dziewczynki. Ergo: nie wierzę że jesteś miłym i spokojnym człowiekiem, uważam że jesteś małą, zapłakaną dziewczynką z greenballem zamiast gaussa. Założę się też że nosisz wąsy i są one doklejane, a w domu przebierasz się w sukienki siostry którą chciałbyś mieć. To tyle jeśli chodzi o wyzwania.

Ta stronka aktywna była z 5 lat temu, teraz to raczej geriatryk i cmentarzysko starych wątków.

Możemy pograć.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #8 : 2012-02-29 10:59:17 »

Czuję, że trafiłem do klasztoru, gdzie mnisi dawno porzucili światłe nauki i zamiast biegać o brzasku obciążeni tonami kamieni na szczyty górskie, osiedli zawinięci w kolorowe szmaty na ławeczkach w wirydarzu by paść swe brzuchy wykwintnymi potrawami. Szkoda, bowiem jedyny to klasztor nauk Liero jaki wynalazłem, nie licząc świątyni, która mnie i moich dwóch współmnichów wydała.

Będę jednakże śledził pergaminy, na których o mobilizacji słowa zapisujecie, może duch znajdzie się dawno w Waszym klasztorze nie widziany. A jeśli ktoś odnowy wiary robaczej z Was poszukuje to zapraszam do naszej świątyni. Pod Warszawą klasztor mamy w miejscowości Józefów koło Otwocka. Tam o brzasku spotykamy się i na klawiaturze gwoździami naszpikowanej żłobimy kunszt do perfekcji.
ambasador
General Contractor
Gwardia
Kapral
*

Reputacja: 18

AMBEKGROUND

« Odpowiedz #9 : 2012-03-02 23:00:44 »

Sorry za ot, ale ciekaw jestem czy młody jegomość będzie tak samo patrzył na sprawę, jak pójdzie do roboty..

-------------------------------------
|| Hehehe, niestety na budowie kapke ciężej o to.. Smiley
||
\/
« Zmienione: 2012-03-04 17:32:09 przez ambasador » Zapisane

It's this way because that's the only way we do it.
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2012-03-04 12:49:10 »

Po prostu planujesz życie tak, żeby iść do roboty z ludźmi, którzy grają w liero. Macie przerwy w robocie, nie? Tongue

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #11 : 2012-03-05 11:14:59 »

Nie takem młody jak się mnichom zdaje, rocznik 82 jam jest i pracę posiadam. Opowiedzieć mogę na spotkaniu, co będę na agorze Liero się ujawniał. Szkoda że z braku treningu wykpiwać się chcecie jeno robotą co każdemu kark obciąża. Widać pomyliłem się w mej ocenie i gdzie indziej mi szukać mistrzów LIERO przyjdzie, bo tu jeno wyjaśnienia i usprawiedliwienia słyszę, żadnego głosu zapalonego do walki, gotowego podjąć wyzwanie jeszczem nie obaczył...
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2012-03-05 11:35:49 »

Jak już pisałem – możemy grać. Wybierane bronie, wybierana mapa (1 Ty, 1 ja, na zmiane) – co Ty na to?

[VT] EdgeCrusher jest też z Józefowa, ja na Saskiej Kępie mieszkam aktualnie. Do Józefowa musiałbym dojechać autem, więc nie mógłbym pić, więc nie mógłbym grać (granie na trzeźwo jest dla małych dziewczynek, jak wiadomo). Czasem wpadam do Edka, to przy okazji można by coś pograć wtedy. Najgorzej u nas obu z czasem – zarobieni jesteśmy. Pogadam z nim, spróbujemy zaproponować meetup tam u Was.

W Leiro nie graliśmy na serio od dobrych 4+ lat, ale się nie boimy, chyba że na trzeźwo, wtedy tylko troszkę.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #13 : 2012-03-05 11:44:28 »

Nareszcie jakiś duch walki powrócił w serca wojów!!!

Challenge accepted - przy czym skoro mapy na zmiane to i bronie.

1 runda - Twoja mapa, bronie wybierane
2 runda - random mapa, random bronie
3 runda - Twoja mapa, random bronie
4 runda - random mapa, wybierane bronie

Oczywiście, że nie gramy na trzeźwo, żaden mnich nie wytrzyma presji bez lekkiego znieczulenia Tongue

Termin dogadamy jak będziecie wiedzieli kiedy macie wolniejszy czas. My również możemy podskoczyć na Saską jeśli potrzeba, choć lokum mamy zacne, gdzie nikt nas niepokoić nie będzie, więc zaproszenie podtrzymuję.

Możesz też zapodać nazwy map, które chcesz grać, bo my własciwie tylko random gramy, może kiedyś 2XCross'a graliśmy albo taką z piramidami i chmurkami (?). Będziemy mogli się przygotować.

Nas będzie pomiędzy jednym a trzema mnichami, zależnie od terminu.

No i oczywiście pozdrowienia dla sąsiada z Józefowa Smiley
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2012-03-05 15:19:03 »

Też się mogę kopnąć, ze Wschodniego kolejką do stacji Józefów rzut beretem. Ze stacji nie wiem czy daleko.
Powiedzcie, jak coś ustalicie.

Random bronie w 1.33… Zawsze wychodzi tak, że jedna osoba dostanie prawdziwą broń, a druga same dirtballe i fany… Może random po zbanowaniu całego badziewia?
Inna sprawa, że w 1.33 bronie osłabione i spowolnione, więc w sumie nie ma różnicy.

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #15 : 2012-03-05 15:32:40 »

Naszym zdaniem nie ma w LIERO broni, która jest "badziewiem". Grasz tym co dostaniesz, jak wszyscy mają gaussa to jest nuda Smiley

Nasza Świątynia w Michalinie - stacja wcześniej, 400 metrów od stacji, więc bliziuchno.

Czyli ustalone - jak ktoś ma czas to się odzywacie w tym wątku i ustawka Smiley
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2012-03-06 20:37:45 »

Naszym zdaniem nie ma w LIERO broni, która jest "badziewiem". Grasz tym co dostaniesz, jak wszyscy mają gaussa to jest nuda Smiley

Jednakowoż działo magnetyczne dzierżąc w rzutki wyposażonego przeciwnika napdać zbytnio rycerskim nie wydaje się.

A co do terminu to jak dla mnie najlepiej jakiś weekend jednak. Tylko że w najbliższy najprawdopodobniej czeka mnie dyżur w pracy, a 24-25 wybieram się na Pyrkon (może ktoś optuje?).

May the Schwarz be with you!
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2012-03-27 22:46:37 »

do grania na random bronie to jest promod, w Liero tak naprawdę to jest 10-15 broni do używania, o ile się człowiek wprawi i wie co to potrafi, reszta to tak eee....
granie na random mapie + losowe bronie... fan+dart+dirtball+greenball+pistol = powodzenia Wink
obejrzyj sobie mapy ligowe wiele krwii i potu przelane zostało, żeby się dało na nich grać przy pomocy techniki, nie losu.

zresztą obejrzyj sobie encyklopedię
potem jeszcze poczytaj o ustawieniach ligowych

i mówisz, że gracie od początku? A w historii was jakoś nie ma Wink

Podsumowując, dawno się tak nie ucieszyłem czytając tu forum Smiley

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #18 : 2012-03-28 10:02:05 »

Pokonam Was fanem, greenballem i dartem! Nie lękamy się używania tych broni! Uwielbiamy bouncy minę. A zwykła mina to moim zdaniem najlepsza broń w grze.

Jeśli ktoś ma technikę nie musi obawiać się losu. A apteczki i tak są losowe.

Gramy od początku i nie wiem o jakiej historii mówisz szanowny Greybrow, to że nie ma nas w Waszej historii nie znaczy, że nie mamy swojej. Was w naszej też nie ma - ale chcemy to zmienić. A cały czas zamiast podjęcia wyzwania słyszę odesłania do innych działów forum... Może jednak ktoś w końcu się odważy? Podtrzymuję gotowość przyjechania w dowolne miejsce w Wwie i okolicach Smiley Zjem Was na dowolnej mapie i z dowolnymi broniami.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2012-03-28 11:54:13 »

Mieliśmy przypadek, że zdesperowany przeciwnik (pozdrowienia dla Ligowców ze Świdnika) wziął 5x bouncy mine i rzucał nimi z rozpędem – gra zamieniła się w totalny random, co chwile ktoś obrywał miną i na prawdę nie było miejsca na pokazanie skilla. Zamiast wygrywać 10:0 jak we wszystkich poprzednich meczach, zaczeliśmy tracić życia bo inaczej się nie dało zdobyć killa.

Jeśli chodzi o pojedynek w Wawie to u Edka i u mnie z czasem też kiepsko. Życie.

Postaramy sie zorganizować i w ciągu miesiąca jakiś termin zaproponować.

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2012-03-30 20:00:57 »

No jak ktoś po chyba ponad 10 latach od stworzenia strony Ligi Liero, się dopiero teraz o niej dowiaduje, to śmiem tutaj mieć pewne podejrzenia, że nie istniał Wink
I jakie apteczki? Bonusy wyłączamy. Po to odsyłałem, żeby poczytać na jakich zasadach się tu gra Smiley
I to nie jest tak, że są bez sensu, tylko wypracowywaliśmy je tysiącami rozegranych godzin.
VT mi się kojarzyło, że grali na 100% reload i kiedyś z Edgem jedną grę chyba przez 45 minut mordowaliśmy Cheesy

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #21 : 2012-04-03 17:20:04 »

Szanowny Graybrow - toże ja nigdzie nie sugeruję, że Wasze zasady są bez sensu. A zamiast podejrzewać to czy tamto po prostu ustaw się ze mną na pojedynek i wtedy będziesz mógł coś wnioskować, bo tak z opowieści to ja też mogę wątpić, że kiedykolwiek graliście.

Bonusy wyłączacie?!?! To jest dla mnie zaskakujące. A gdzie te niespodzianki, że cisnę na kogoś z paczuchą spajków, a tymczasem pojawia się na mnie napalm i wpadam w kamień z ogniem miast odbić kolczaste kulki we wroga? My lubimy ten element losowy Smiley No i złość że ktoś apteczkę dorwał... bezcenne (ile klawiatur już poszło przez te apteczki to nie zliczę). Jak dla mnie losowość dodaje strategii. Kto ma mało życia ten ucieka i szuka apteczki, kto ma dużo goni tego co ma mało. No i mapy random też mają kawał strategii - zależnie od broni - robisz szybko przestrzeń, albo ciśniesz wroga. Są trzy etapy gry wtedy - całkiem zadirtowana / półdirt / czysta - każdy etap rządzi się swoimi prawami, każdy wymaga strategii dobranej do... randomowych broni. No i jednak nasze doświadczenia pokazują, że randomowość broni nie wpływa negatywnie na skilla pokazanie. My gramy tak, że przegrany dostaje +10 życia w następnym meczu (jeden zawsze ma 100) i w ten sposób mierzymy kto jest o ile od kogo lepszy (ja gram z ziomem drugim w galaktyce w przedziale ja 100-120, on 100-150 i to się utrzymuje, z drugim ja 100 on 140-180 i to też się utrzymuje. A bronie random nigdy nie są aż tak niesprawiedliwe jak ktoś tu pisał - nigdy nie miałem takiego zestawu broni, żeby nie mieć szans).

I dodatkowo podkreślam, że myśmy też wypracowali zasady tysiącami godzin granych i miło by było gdyby jakieś równouprawnienie zastosować. Bo inaczej dojdziemy do wniosku, że gramy w całkiem inne gry i do żadnej konfrontacji nie dojdzie - a to by było szkoda. Bo nadal uważam się za najlepszego w LIERO w galaktyce i szkoda byłoby mi dodawać "na zasadach takich że... <i tu litania dookreśleń>".

WYZWANIE! WALKA O ROBACZY HONOR! NA WASZYCH ZASADACH I NA NASZYCH ZASADACH! DO OSTATNIEGO PIKSELA KRWII!!!
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2012-04-06 01:13:07 »

ok, to ma sens
widać my preferujemy szybsze mecze i specjalizacje Smiley

a co do ustawki, to pojaw się w Trójmieście Smiley

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #23 : 2012-04-06 09:44:49 »

Challenge accepted!

Odezwę się na tydzień przed planowaną wizytą, może w sezonie mnie motór poniesie w tamte strony.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2012-04-06 13:36:20 »

@chochol: Wsiadaj na motor i wpadaj do Trzcianki. Guth i Wesz z przyjemnością obalą "najlepszego gracza w LIERO w galaktyce" jedną ręką, trzymając i popijając Koźlaka przy pomocy drugiej Cool

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #25 : 2012-04-06 13:55:55 »

No proszę Smiley Kawałek drogi jest ale... Jeżdżę regularnie do Szczecina na wyjazdy służbowe, wiec może latem zamiast pociągiem skoczę bajkiem to i się odezwę.

Zaczyna to wyglądać sensownie wreszcie.

Ktoś jeszcze zaprasza? Zrobię sobie mapę i mały Tour De Liero w wakacje mogę myknąć Smiley
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2012-04-06 19:13:42 »

Chodzi o tę trzciankę Wink
« Zmienione: 2012-04-07 16:58:29 przez Greybrow » Zapisane

Wei-Zhi-Hui