Liga Liero
2019-07-18 12:21:29 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyzywam Was mistrzowie LIERO!!!  (Przeczytany 13692 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Chochol
nowy
*

Reputacja: 2

« Odpowiedz #15 : 2012-03-05 15:32:40 »

Naszym zdaniem nie ma w LIERO broni, która jest "badziewiem". Grasz tym co dostaniesz, jak wszyscy mają gaussa to jest nuda Smiley

Nasza Świątynia w Michalinie - stacja wcześniej, 400 metrów od stacji, więc bliziuchno.

Czyli ustalone - jak ktoś ma czas to się odzywacie w tym wątku i ustawka Smiley
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2012-03-06 20:37:45 »

Naszym zdaniem nie ma w LIERO broni, która jest "badziewiem". Grasz tym co dostaniesz, jak wszyscy mają gaussa to jest nuda Smiley

Jednakowoż działo magnetyczne dzierżąc w rzutki wyposażonego przeciwnika napdać zbytnio rycerskim nie wydaje się.

A co do terminu to jak dla mnie najlepiej jakiś weekend jednak. Tylko że w najbliższy najprawdopodobniej czeka mnie dyżur w pracy, a 24-25 wybieram się na Pyrkon (może ktoś optuje?).

May the Schwarz be with you!
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2012-03-27 22:46:37 »

do grania na random bronie to jest promod, w Liero tak naprawdę to jest 10-15 broni do używania, o ile się człowiek wprawi i wie co to potrafi, reszta to tak eee....
granie na random mapie + losowe bronie... fan+dart+dirtball+greenball+pistol = powodzenia Wink
obejrzyj sobie mapy ligowe wiele krwii i potu przelane zostało, żeby się dało na nich grać przy pomocy techniki, nie losu.

zresztą obejrzyj sobie encyklopedię
potem jeszcze poczytaj o ustawieniach ligowych

i mówisz, że gracie od początku? A w historii was jakoś nie ma Wink

Podsumowując, dawno się tak nie ucieszyłem czytając tu forum Smiley

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #18 : 2012-03-28 10:02:05 »

Pokonam Was fanem, greenballem i dartem! Nie lękamy się używania tych broni! Uwielbiamy bouncy minę. A zwykła mina to moim zdaniem najlepsza broń w grze.

Jeśli ktoś ma technikę nie musi obawiać się losu. A apteczki i tak są losowe.

Gramy od początku i nie wiem o jakiej historii mówisz szanowny Greybrow, to że nie ma nas w Waszej historii nie znaczy, że nie mamy swojej. Was w naszej też nie ma - ale chcemy to zmienić. A cały czas zamiast podjęcia wyzwania słyszę odesłania do innych działów forum... Może jednak ktoś w końcu się odważy? Podtrzymuję gotowość przyjechania w dowolne miejsce w Wwie i okolicach Smiley Zjem Was na dowolnej mapie i z dowolnymi broniami.
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2012-03-28 11:54:13 »

Mieliśmy przypadek, że zdesperowany przeciwnik (pozdrowienia dla Ligowców ze Świdnika) wziął 5x bouncy mine i rzucał nimi z rozpędem – gra zamieniła się w totalny random, co chwile ktoś obrywał miną i na prawdę nie było miejsca na pokazanie skilla. Zamiast wygrywać 10:0 jak we wszystkich poprzednich meczach, zaczeliśmy tracić życia bo inaczej się nie dało zdobyć killa.

Jeśli chodzi o pojedynek w Wawie to u Edka i u mnie z czasem też kiepsko. Życie.

Postaramy sie zorganizować i w ciągu miesiąca jakiś termin zaproponować.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2012-03-30 20:00:57 »

No jak ktoś po chyba ponad 10 latach od stworzenia strony Ligi Liero, się dopiero teraz o niej dowiaduje, to śmiem tutaj mieć pewne podejrzenia, że nie istniał Wink
I jakie apteczki? Bonusy wyłączamy. Po to odsyłałem, żeby poczytać na jakich zasadach się tu gra Smiley
I to nie jest tak, że są bez sensu, tylko wypracowywaliśmy je tysiącami rozegranych godzin.
VT mi się kojarzyło, że grali na 100% reload i kiedyś z Edgem jedną grę chyba przez 45 minut mordowaliśmy Cheesy

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #21 : 2012-04-03 17:20:04 »

Szanowny Graybrow - toże ja nigdzie nie sugeruję, że Wasze zasady są bez sensu. A zamiast podejrzewać to czy tamto po prostu ustaw się ze mną na pojedynek i wtedy będziesz mógł coś wnioskować, bo tak z opowieści to ja też mogę wątpić, że kiedykolwiek graliście.

Bonusy wyłączacie?!?! To jest dla mnie zaskakujące. A gdzie te niespodzianki, że cisnę na kogoś z paczuchą spajków, a tymczasem pojawia się na mnie napalm i wpadam w kamień z ogniem miast odbić kolczaste kulki we wroga? My lubimy ten element losowy Smiley No i złość że ktoś apteczkę dorwał... bezcenne (ile klawiatur już poszło przez te apteczki to nie zliczę). Jak dla mnie losowość dodaje strategii. Kto ma mało życia ten ucieka i szuka apteczki, kto ma dużo goni tego co ma mało. No i mapy random też mają kawał strategii - zależnie od broni - robisz szybko przestrzeń, albo ciśniesz wroga. Są trzy etapy gry wtedy - całkiem zadirtowana / półdirt / czysta - każdy etap rządzi się swoimi prawami, każdy wymaga strategii dobranej do... randomowych broni. No i jednak nasze doświadczenia pokazują, że randomowość broni nie wpływa negatywnie na skilla pokazanie. My gramy tak, że przegrany dostaje +10 życia w następnym meczu (jeden zawsze ma 100) i w ten sposób mierzymy kto jest o ile od kogo lepszy (ja gram z ziomem drugim w galaktyce w przedziale ja 100-120, on 100-150 i to się utrzymuje, z drugim ja 100 on 140-180 i to też się utrzymuje. A bronie random nigdy nie są aż tak niesprawiedliwe jak ktoś tu pisał - nigdy nie miałem takiego zestawu broni, żeby nie mieć szans).

I dodatkowo podkreślam, że myśmy też wypracowali zasady tysiącami godzin granych i miło by było gdyby jakieś równouprawnienie zastosować. Bo inaczej dojdziemy do wniosku, że gramy w całkiem inne gry i do żadnej konfrontacji nie dojdzie - a to by było szkoda. Bo nadal uważam się za najlepszego w LIERO w galaktyce i szkoda byłoby mi dodawać "na zasadach takich że... <i tu litania dookreśleń>".

WYZWANIE! WALKA O ROBACZY HONOR! NA WASZYCH ZASADACH I NA NASZYCH ZASADACH! DO OSTATNIEGO PIKSELA KRWII!!!
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2012-04-06 01:13:07 »

ok, to ma sens
widać my preferujemy szybsze mecze i specjalizacje Smiley

a co do ustawki, to pojaw się w Trójmieście Smiley

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #23 : 2012-04-06 09:44:49 »

Challenge accepted!

Odezwę się na tydzień przed planowaną wizytą, może w sezonie mnie motór poniesie w tamte strony.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2012-04-06 13:36:20 »

@chochol: Wsiadaj na motor i wpadaj do Trzcianki. Guth i Wesz z przyjemnością obalą "najlepszego gracza w LIERO w galaktyce" jedną ręką, trzymając i popijając Koźlaka przy pomocy drugiej Cool

Chochol
nowy
*

« Odpowiedz #25 : 2012-04-06 13:55:55 »

No proszę Smiley Kawałek drogi jest ale... Jeżdżę regularnie do Szczecina na wyjazdy służbowe, wiec może latem zamiast pociągiem skoczę bajkiem to i się odezwę.

Zaczyna to wyglądać sensownie wreszcie.

Ktoś jeszcze zaprasza? Zrobię sobie mapę i mały Tour De Liero w wakacje mogę myknąć Smiley
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2012-04-06 19:13:42 »

Chodzi o tę trzciankę Wink
« Zmienione: 2012-04-07 16:58:29 przez Greybrow » Zapisane

Wei-Zhi-Hui