Liga Liero
2019-08-23 08:17:56 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pozdrawiaju  (Przeczytany 2074 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
yush
nowy
*

Reputacja: 0

« : 2012-04-23 07:39:10 »

Witam wszystkich forumowiczo-lierowiczów.

Liereal maker...whatever.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2012-04-23 10:44:28 »

to się udało jednak? Smiley

yush
nowy
*

« Odpowiedz #2 : 2012-04-23 13:15:02 »

Się udało Wink Niewielki przycisk "NOWY WĄTEK" jakoś nie przykuł mojej uwagi. A może zbyt zmęczony byłem. Teraz ogarnąć wrzucanie plików i voila (skorzystam z tutoriali na Forum). Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Gdzie wrzucać mody??? Bo póki co, mimo poszukiwań, nie znalazłem wątku z ułożonymi po kolei modami. Czy jest ich aż tak dużo że nie opłaca się ich selekcjonować, czy może większość nie zasługuje na dłuższą uwagę? Pytam bo Liereal wyparło zupełnie w moim środowisku inne wersje (włącznie z promodami itp) z uwagi na kompletnie inny gameplay, który zmusza do nauki operowania robakiem (żołnierzykiem w tym wypadku) od początku.
 Cool A co, trza się pochwalić i marketing zrobić Wink

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2012-04-23 17:38:32 »

Jak chcesz się modem pochwalić to załóż nowy wątek, nikt się nie powinien obrazić Wink

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
yush
nowy
*

« Odpowiedz #4 : 2012-04-23 19:08:37 »

Netsu, rozumiem że nowy wątek w dziale "Mapy, Mody, Dźwięki itp.". Tyle że tam straszny bordello jest, a nie znalazłem osobnego wątku, tudzież podwątku "Mody", bądź "Wasze mody". Może by założyć takowy i podpiąć wszystkie wątki z modami, tak jak jest to w przypadku map?

cheerz

edit:
przepraszam was, jestem zagubiony jak dziecko w grochu i jeśli strzelę jakiegoś babola - psów nie wieszajcie. Prawdę mówiąc unikam uczesniczenia w forach, portalach społecznościowych i innych fejsbukach, stąd moja niewiedza i nieumiejętność obsługiwania się forum. Widzę że Liereal jest w "plikowni", teraz mam...stworzyć wątek o liereal, dać linka i zadać pytanie "how do you like it"? (swoją drogą ciekawym doświadczeniem będzie dowiedzieć się co sądzą o modzie inni po 10 latach od jego stworzenia Wink). Jeśli tak, to w jaki  sposób podlinkować - no i, jak pytałem na początku, gdzie stworzyć temat?
Cierpliwości, mociumpany, cierpliwości Wink Nauczę się i będę śmigał.
« Zmienione: 2012-04-23 19:14:28 przez yush » Zapisane

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2012-04-23 23:49:03 »

Netsu, rozumiem że nowy wątek w dziale "Mapy, Mody, Dźwięki itp.". Tyle że tam straszny bordello jest, a nie znalazłem osobnego wątku, tudzież podwątku "Mody", bądź "Wasze mody". Może by założyć takowy i podpiąć wszystkie wątki z modami, tak jak jest to w przypadku map?

Nie martw się, obecnie jest taki ruch, że na pewno nie zginie :-).

Moim zdaniem lepiej oddzielny wątek na dyskusję nad konkretnym modem, fajnie jakbyś wrzucił jakieś zrzuty ekranu, napisał jakie są mocne strony tego moda i czym się kierowałeś go tworząc ;-)

yush
nowy
*

« Odpowiedz #6 : 2012-04-24 07:27:50 »

Dzięki za sugestie, Barnex. Tak też uczynię. Nie wiem czy dziś, bo jestem mniej więcej tak samo zajęty jak wczoraj...i przedwczoraj...i jutro...Jezu, ile człowiek kiedyś miał czasu Smiley
Wszystko zatem skrupulatnie opiszę, zrobię zrzuty, zachęcę do spróbowania, bo (jak mniemam) żaden z Was jeszcze go nie spróbował? Zmiany są dosyć...ekhem...oczywiste Tongue

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: