Własny pach do netó?

Zaczęty przez Shivek, 2013-01-23 20:00:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shivek

Jooo, spadłem na jakże genialny pomysł. Bez owijania w bawełnę <owco> <owco> :
-streamuję obraz Liero (udostępniam go graczom),
-tworzę specjalną aplikację, która umożliwiała by wam przesyłanie o stanie klawiszy (kontrola robaków),
-robimy mini Ligę Liero Online!

Czego mi potrzeba?
-aplikacji, która by umożliwiała stream tylko dla wybranych osób którą bym mógł hostować (zależy mi na zmiejszeniu opóźnienia względem was a obrazem z mojego kompa, po co przesyłać informację do serwerów zewnętrznych skypów itd),
-chętnych graczy ;]  <robal_czerwony><strzela>
-jakiegoś browca przy mojej lewej ręce ;d

Pisać, PISAĆ KOMCIĆ :* Kto je chętny?
<robal_czarny><strzela>

Netsu

Granie po netó w ten sposób będzie koszmarne ze względu na opóźnienie w reakcji gry na wciskane klawisze, przy stabilnym pingu rzędu 5-10ms spoko, ale przez neta to niezapewnialne.
Poza tym były już chyba wątki na ten temat, ludzie robili to raczej przez różnej maści remote desktops.
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Shivek

Powiadasz, że koszmarne? Sprawdzę.
Co do technologii remote desktop - jestem w tym zielony, ale jutro coś poczytam.

Jak nie wyjdzie, trudno ; ) ale chciałbym się z kimś zmierzyć w robale.
<robal_czarny><strzela>

Doman

Trójmiasto? Kiedyś tam jacyś Vermisi stacjonowali.
May the Schwarz be with you!

Shivek

Kombinuję w innym kierunku, już mam obczajonych kilka rzeczy i może w ciągu tygodnia z kimś zagram w Liero przez neta. Mogę tylko zdradzić, że pomysł nie opiera się na przesyłaniu obrazu, tylko potrzebnych danych z "clienta" Liero.
<robal_czarny><strzela>

Greybrow

Cytat: Doman w 2013-01-25 12:55:59
Trójmiasto? Kiedyś tam jacyś Vermisi stacjonowali.
nie tylko

[VT].:nomind:.

Z tego co wiem w 3m z [VT] został tylko [VT]Yez, a i tak bywa tylko czasem, w weekendy.

Przegrupowaliśmy się teraz do Wawy i okolic.
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]