Liga Liero
2019-10-15 20:19:04 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tabaka i tabaczenie...  (Przeczytany 8957 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« : 2003-06-16 21:59:15 »

Heej zioooooms.
Ostatnio się jakoś nakręciłem na tabakę...
Czy wśród forumowiczów jest jeszcze jakiś hmm... uzależniony?
A jak nie to zachęcam... Lecimy do kiosku Ruchu i prosimy Cheesy
Namawiam Cheesy ]:>
Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #1 : 2003-06-17 00:36:41 »

wolę tytoń wprowadzać do dróg oddechowych w stanie lotnym, po uprzednim podgrzaniu. to tak jak byś jadł surowe mięso, miast je wpierwej upiec  Grin.
[VT] Patrys
3V1L L33T
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 45

ph33r my 1337 n3kk1d skillz

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2003-06-17 12:27:49 »

E, ja się nigdy ze swoją tabaką nie rozstaję. Red Bull, polecam.

I jak nas (a w tym mnie) jeszcze raz nazwiesz zioooooms, to ci nasypię snuffa do dupy i upcham nogą od krzesła. Pozdrawiam.

Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari
ambasador
General Contractor
Gwardia
Kapral
*

AMBEKGROUND

« Odpowiedz #3 : 2005-04-20 12:08:57 »

Tabaka, no cóż... Kiedyś kiedyś się snuffało ale od dłuższego przerzuciłem się na cygara i takie tam. W sumie z tego co pamiętam to tabaczyć zaczynałem też od red bulla (takie czerwone pudełeczko? Tongue) Teraz tylko lekki pomruk reggae i myśli mityczno-fantastyczne.

It's this way because that's the only way we do it.
Kelner
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 8

BUC pomniejszy

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2005-04-24 06:47:00 »

Ciekawe, czy ktoś mnie jeszcze tutaj pamięta...
Ostatnie zacząłem palić fajkę, strasznie fajna rzecz. Jest trochę zabawy z opalaniem fajki (moja jeszcze tego wymaga), wymianą filtrów, czyszczeniem, nabijaniem itp, ale pali się bardzo przyjemnie, szczególnie jeśli tytoń jest dobry.

Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2005-04-24 09:26:19 »

Nie pytaj czy ktos Cie jeszcze pamieta, tylko jak bardzo sie cieszymy ze wrociles! Smiley

Co do fajki to dziwnie z nia wygladam (jak pomieszanie Sherlocka Holmesa ze starym wilkiem morskim or sth) wiec nie probowalem nigdy na dluzsza mete.
Pare razy natomiast zastanawialem sie nad paleniem skretow z tytoniu, bo rzeczywiscie smaczny jest no i taniej to wychodzi niz fajki (ktore niestety pale nalogowo), ale nigdy jakos nie moglem sie przekonac, a i maszynki do skrecania nie posiadam. Moze jak nabiore wprawy w skrecaniu paluchami to przerzuce sie na skrety. Poki co zostaje przy Marlboro.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2005-04-25 09:31:00 »

Jak już musicie truć siebie i otoczenie, to chociaż róbcie to tak, co by to nie śmierdziało zbytnio.
Fajka (taka prawdziwa) miewa (zależnie od tytoniu) czasem przyjemny zapach.
Ewentualnie byłem kiedyś w stanie znieść tytoń waniliowy.

Ale jak dla mnie, to przydałoby się prawo na odstrzeliwanie osobników palących w miejscach publicznych Tongue

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2005-04-25 11:49:21 »

Tytoń w ogóle (jakikolwiek) może mieć przyjemny zapach? Bleee...

Też nie lubię, jak ktoś mi pali pod nosem a najgorzej jak puscza (na wiatr) dym prosto na mnie, cholernie takie coś wkurza. Palenia w miejscach publicznych powinno być stanowczo zabronione i surowo karalne (dać takiemu delikwentowi 2 godziny, z góry przepraszam, gówno do wąchania). Jak ktoś to przestrzega to OK.

Kelner
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 8

BUC pomniejszy

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2005-04-25 12:33:36 »

Tytoń może mieć dobry zapach, dostępne są różne waniliowe, wiśniowe i inne takie, co pachną naprawdę ciekawie. Także zwykły tytoń w fajce pachnie zupełnie inaczej niż papierosy.
Z fajką jest ten problem, że przy samym rozpalaniu tworzy się chmura dymu, śmiesznie to wygląda, ale inni mają o tym odmienne zdanie.
A co do palenia w miejscach publicznych, to się zgadzam. Kłopot w tym, że prawie wszystko może zostać uznane za miejsce publiczne.

Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl
[TV]Reddig
converted demon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 39

I'm hard-core now!!!

« Odpowiedz #9 : 2005-04-25 13:53:42 »

Równie dobrze możnaby zabronić pierdzenia w miejscu publicznym. Albo bycia nieumytym. Zakazy palenia na przystankach, w wielu budynkach itd. są (przynajmniej w Warszawie), a że nie jest egzekwowany, to już kwestia straży miejskiej i policji. Zakaz palenia na ulicy byłby śmieszny już przez sam fakt niemożliwości jego wyegzekwowania. Poza tym gdzie ja bym fajczył wtedy (wracać do domu za każdym razem kiedy chcę zapalić... makabra).

Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #10 : 2005-04-25 13:55:58 »

W sumie palenie na ulicy mi nie przeszkadza (aczkolwiek ostałem się jako non-smok). Ale już w autobusach powinno się definitywnie egzekfować zakaz palenia.

Egzekfować Jerrec? Tongue
« Zmienione: 2005-04-25 14:09:56 przez Reddig » Zapisane

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
[TV]Reddig
converted demon
Gwardia
Pułkownik
*

I'm hard-core now!!!

« Odpowiedz #11 : 2005-04-25 14:24:41 »

Jeszcze mi się nie zdarzyło ujrzeć kogoś palącego w autobusie. Jeżeli już, to w nocnym, ale tam, to egzekwowanie czegokolwiek jest równie możliwe, co powstrzymanie Leppera przed przejęciem władzy ;]

Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #12 : 2005-04-26 00:13:39 »

Oj tam czepiasz się tego F.... a co do palenia w autobusie - byłeś kiedyś w Łodzi? :}

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
ambasador
General Contractor
Gwardia
Kapral
*

AMBEKGROUND

« Odpowiedz #13 : 2005-04-26 12:57:39 »

W Mi natomiast nie przeszkadza palenie... czegokolwiek w jakimkolwiek miejscu. WOLNOŚĆ. (bajDeŁej: po co komu zakaz palenia na przystanku. Ludzie palą w tych miejscach bo nie chcą palić w autobusach Wink)

It's this way because that's the only way we do it.
Krymzon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 19

« Odpowiedz #14 : 2005-04-26 15:36:03 »

WOLNOŚĆ
palenia
gumofilców w kominku, świec dymnych na przystanku, paliwa rakietowego w tramwaju, napalmu na chodniku i głupa na forum Tongue

::Fundaçao Internacional Capoeira Artes das Gerais::
-----|Gwardia Liero|----- Wurmz! Support Team (ściągnij Wurmz!)
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2005-04-26 15:50:19 »

Dym tytoniowy to nie tylko sprawa estetyczna, tak jak wiatry, czy odorek spod pach, ale przede wszystkim podtruwanie postronnych. Jak ktoś nie chce palić w autobusie to niech sobie stanie 20m od przystanku po zawietrznej i po problemie.

May the Schwarz be with you!
[TV]Reddig
converted demon
Gwardia
Pułkownik
*

I'm hard-core now!!!

« Odpowiedz #16 : 2005-04-27 08:45:30 »

Jak ktoś chce palić w autobusie, to też niech stanie te 20 metrów od przystanku. Nie ma nic wspanialszego, niż taki smog z "Mocnych" albo innych "Bezrobotnych" w upale na obolałą głowę.

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #17 : 2005-06-27 23:44:37 »

był temat o tabace a skończyło się na fajkach=P więc wracając do tabaki to próbowałem... fajna zabawa jest z [jak my to nazywamy] ciśnieniowcem.. polega to na tym, że do rurki nasypuje się według uznania tabaki, zatyka się od dołu i wkłada drugą końcówkę rurki do nosa poczym się zasysa nosem luft i odtyka na dole i wszystko sru do kichawy=PPP kolega z klasy przez to wymiotnął śniadanie [ale dzielny to był jednak]
a co do fajek i palenia to wręcz nienacierpie pubów, klubów i tym podobnych gdzie się wchodzi to siwooo od dymu tytoniowego a jak już się wyjdzie to ubranie ów dymkiem śmierdzi niesamowicie...
btw. śmieszne przestrogi na paczkaczkach z papierosami piszą
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: