Liga Liero
2017-12-18 00:27:12 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam! (i o zdrowie pytam)  (Przeczytany 3909 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Arlach
nowy
*

Reputacja: 0

« : 2015-01-10 17:25:52 »

Witam serdecznie wszystkich miłośników gry Liero!

Pewnie zabrzmi to dość typowo, ale od bardzo dawna (acz nieregularnie) z zainteresowaniem obserwowałem to forum, lecz jakoś nigdy nie zdobyłem się na odwagę, by się tutaj zalogować; sądziłem, że nie byłem godzien (i pewnie nadal nie jestem), aby dołączyć do tego jakże zacnego grona... aż w końcu stwierdziłem: "a co mi szkodzi?" - i oto jestem. Być może to nie najlepszy moment na tego typu działania - ośmielę się bowiem stwierdzić (mam nadzieję, że nie zostanę za to publicznie zlinczowany), iż forum czasy swej świetności ma już dawno za sobą - ale w gruncie rzeczy społeczność Liero jest z tego co widzę duże (zwłaszcza w POL) i ma się całkiem dobrze, a poza tym lepiej późno niż wcale. Smiley

W Liero grywam (acz też nieregularnie) już od ładnych paru lat, za sprawą swego kumpla. Zaczynaliśmy rzecz jasna od starej, klasycznej wersji 1.33. Później, gdy nadeszła pora wymienić sprzęt i oprogramowanie na nowsze, jakoś przestaliśmy. Wiem, że powstało wiele modów i ulepszeń, a nawet klonów Liero, dostosowanych do uruchomienia na WinXP i nowszych środowiskach, ale jakoś niespecjalnie przypadły mi do gustu (bez urazy dla twórców - nie jestem programistą i sam bym nigdy czegoś takiego nie potrafił zrobić). Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby jednak sobie Liero "odświeżyć". Wiem, że pojawiła się autorska wersja 1.36, ale byłoby miło, gdyby ktoś mnie jeszcze uświadomił, w co i jak grano oficjalnie ostatnimi czasy. No i ewentualnie byłoby wskazane pograć też z kimś od czasu do czasu. Smiley Pozdrawiam!

btw, tak mi się skojarzyło: https://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U Tongue

"Things are changing, but nothing changes, and still there are changes..."
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2015-01-10 19:30:24 »

Ludzie grają głównie w OpenLiero (czyli 1.5 i 1.36) oraz lierolibre.

Jak chcesz pograć z kimś w realu to napisz skąd jesteś, może ktoś się znajdzie.

May the Schwarz be with you!
konstruktor80
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2015-01-15 09:31:53 »

witamy również Smiley
Arlach
nowy
*

« Odpowiedz #3 : 2015-01-18 19:06:03 »

Dzięki wielkie za odpowiedź Smiley Jeśli chodzi o miejsce, to Katowice i okolice + względnie Kraków. W tej chwili nie mam niestety zbyt wiele wolnego czasu, ale może w któryś weekend coś by się ewentualnie znalazło. Pozdrawiam!

"Things are changing, but nothing changes, and still there are changes..."
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2015-01-27 23:07:50 »

Dąbrowa Górnicza to kolebka Ligii, ale nie wiem czy tam jeszcze ktoś aktywny został. W każdym razie nie trać nadziei.

May the Schwarz be with you!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: