Liga Liero
2019-08-19 01:02:48 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 2 [3] 4 5 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Vermis Templari vs Liga Liero  (Przeczytany 25730 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 2002-08-14 22:49:11 »

Jaras, bez problemu, w DG mogę was hostować, zapraszam.

A do Lublina daleko jak ku%^# i drogo też Sad

[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 11

The Road, The Wind, The Spirit of MACHINE!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 2002-08-16 09:48:18 »

No witam and lets get straight to the point:

A do Lublina daleko jak ku%^# i drogo też  

Ty to dziwne ale to calkiem tak jak do DG Smiley.

Sluchajcie ewentualnie mozemy pojsc na to ze dofinansujecie nasza podroz... Zawsze to lepiej niz dofinansowac wasze cale zastepy (bylby to problem nawet dla naszych Korporacji Smiley   ).
No ale to zalezy juz tylko od was czy zgodzicie sie na taki gest... I tak przypuszczam ze moglo by to was wyniesc taniej niz podroz (co niektorzy biletem normalnym) na kresy wschodnie Smiley.

Inny manewr (troche dziki) to podroz stopem coprawda Jareczku z takim makijazem to moze byc cieżko Smiley. Ale tak poważnie jest to tez sposob podrozy (qumpel do amsterdamu w obie strony stopem sie przejechal (coz to ze mowil ze przez polske najtrudniej to inna historia no ale...)  Smiley.

Z wroclawia macie dwa bezposrednie pociagi do Lublin (wiem bo sie tluklem z Woodstocku przez Wrocek (Oczywiscie bylem na przystanku Yez00z Smiley ).

Coz swoja droga do szkoda ze zainteresowanie pada tylko z waszej strony. Coz sie stalo ze strasznymi Kraszerami i innymi ludzmi ktorzy z wawy maja blisko??

Starczy (uwiąd) tej prozy bo mnie wieszczem jeszcze nazwa Smiley.

Pozdrawiam...

P.S. Moze przyjedzie do mnie Papież Smiley

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #32 : 2002-08-18 01:00:33 »

ad. P.ieS. - jeśli jeszcze nie czytałeś najnowszych Faktów i Mitów, to nie wiesz, że papa odwiedza tylko katolików Grin Cool. a tak poza tym, to k*rwa znowu eeeeeeeeee (czyt. co kufa?) - a propos makijażu.
wiraqcza
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 23

kozmik interfirence

« Odpowiedz #33 : 2002-08-18 01:32:40 »

Z wroclawia macie dwa bezposrednie pociagi do Lublin (wiem bo sie tluklem z Woodstocku przez Wrocek (Oczywiscie bylem na przystanku Yez00z Smiley ).

Taa, ciezko bylo skrobnac o tym ze sie na Woodstock wybiera. Przeciez tam nikt z ligi sie nie wybiera, bo oni to tylko muzyki latynoskiej z lat 50 słuchają... Ja wiem że na woodstocku wiele ciekawych rzeczy się robi (nawracanie, nawalenie itp.), ale przeciez mozna byloby wypic za robale no nie???

btw. nie widzialem flagi z robalem. Moze zle szukalem Huh
[SS]Crusher
Sierżant

Reputacja: -19

Bowling for Life...idiotyzm

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 2002-08-18 09:13:45 »

no Buena Vista Social Club rox Cool

| Albo dzisiejsza młodzież zgrywa głupa labo taka jest...
|
\/
« Zmienione: 2002-09-17 18:00:47 przez Cruzh3r » Zapisane

Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....
[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 2002-08-19 09:11:12 »

1) Cruzh3r - WTF R U Talking about?Huh
2) wiraqcza - coz...przeszlo mi nawet przez moj maly mozg ze moze byc tam ktos z ligowcow (Z VT bylem tylko ja) i nawet mesga poscili w sobote a po nim jak stalem pod namiotem "reinkarnacja" przez pol godziny to nikt sie z waszej choragwi nie stawil... Co do flagi to niestety nie udalo sie wykonac jej na czas.. ale na zawodach napewno bedzie nasz Baner... Smiley

3) Jaras - Noł Ofens tak tylko sobie bluzgam Smiley.

4) Z utesknieniem czekam na wypowiedzi z waszej strony na poruszony przezemnie temat dojazdu na pole bitwy....

Pozdrawiam... Niechaj slonce wiecznie jasno swieci nad wielkim domem Tremere... Smiley
« Zmienione: 2002-08-19 11:23:26 przez [VT] EdgeCrusher » Zapisane

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 2002-08-20 16:28:33 »

Yo ho ho

Jesli ktos ma zamiar przyjechac do Lublina powalczyc (z Wrocka, moze ?) to zapraszam ja rowniezm, zapewniam miejsce do spania u siebie oraz small beer support :). Spieszcie sie tylko, bo nie wiem czy bedzie to aktualne we wrzesniu.. Pewnie bede juz w Gdansku szukac mieszkanka itp..
Anywayz - zapraszam.

Pozdrawiam ze slonecznych Mikolajek EggCrusher and all! Yes inderdaad, the sun shines bright over the proud house of the mighty Tremere, but we have no fear for our power is great and our strenght is in our loyalty..

Kupic Ci jakiegos misia, grzechotke lub lizaka, moj drogi Malkavie ? ;->

PS EggCrusherowi chodzilo o Twojego avatara Jaras..

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 2002-08-21 12:34:43 »

Milo ze sie odzywasz .:bez!mozgu:. Jak tam wycieczka z tesciami Tongue..hnehne... No ale tak by da way to odzewu od nikogo oprocz nas swooch nie ma bo wszyscy pewnie sraja w portki... Smiley

A propos to jest dla Ciebie talia Gangreli (uzywana) do wziecia ma ja darek i odda Ci ja za to ze mu Cos tam wydrukujesz...

Nie pij tyle soczku...

Pozdrawiam...

marisand
Gość
« Odpowiedz #38 : 2002-09-13 13:29:03 »

tak moim bardzo bym chcial aby doszlo do pojedynku VTvsLL
bylby to chyba najwieksze starcie najwiekszy ch klanuw w polsce  Shocked tyle ze jakos sie zebrac nie mozecie ale rozumiem
Grin przecie z w liero nie mozna grac przez naeta { najwieksza chyba wada } a tak to klimacik w obu klaach jest [  Cheesy ]
posdrafiam @ll bad company
Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #39 : 2002-09-13 22:52:04 »

eeeeee........takich starć już było trochę(7,8...9?)
[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 2002-09-28 00:31:25 »

No to fajnie wakacje sie koncza w nas wszystkich jeszcze wspomnienia z osatnich walk ale fajnie jest... Nie no tak na powaznie to mam/mialem juz dosc tego ze chyba jedynymi osobami ktoore chcialy zagrac w DG bylismy chyba tylko my. Do dupy z wasza organizacja zamiast podejsc do sprawy konkretnie to wszyscy wypowiadaja sie o dupie wolowej w dziale z innej paroowy.... Well Fuck it... Najwyrazniej powazne traktowanie ZARZADU LL jest mierna inwestycja powazania Smiley. Skonczylo sie na tym ze wyczyscilismy nasze zbroje naostrzylismy miecze i czekali jak... sam juz nie wiem. Mieliscie nas zamiar wykonczyc tak jak Polacy krzyzakow w 1410 Huh  Smiley   jakby co to teraz jade do Wawy i moge sie tam z kims spotkac piszcie na malia albo na priveta(Boze jeszcze mam nadzieje ze z kims zagram...Czy jestem Zalosny ??)...
Kocze bo mam dosc .... Pozdrawiam....  

Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 2002-09-28 00:57:49 »

Słusznie się denerwujesz. Ale brak kasy to jest sprawa nie do przeskoczenia - nie mieliśmy z czego wam dopłacić do przyjazdu, sorry :(

Będą jeszcze okazję, dorobimy się na mojej nagrywarce i pogadamy jeszcze :)

[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 2002-09-30 12:05:29 »

No Spoks ale w sumie mogliscie o ym wspomniec w bardziej konkretny sposoob niz stwierdzac ze Niewiecie czy bedziecie mieli kase... W sumie cos by mozna bylo wykombinowac a co do tego czy beda jeszcze okazje to jest inna kwestia bo calkiem mozliwe ze przezucice sie na Wurmzy bedziecie strzelac kotletami pionowo w doool a VT raczej to tak bardzo nie bawi przez co nasze zainteresowanie jest minimalne... Inny Engine = inna gra... LIERO RULE FOREVER!!!
Pozdrawiam....

________

ale promode jest na engine liero... czyli dobre jest? hihi <--
« Zmienione: 2002-09-30 12:18:25 przez Biernath_Jack » Zapisane

[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 2002-10-09 12:59:31 »

siemacie
nie bylo mnie tu troche, bo siedze w Trojmiescie na studiach i narazie nie mam inetu Sad. Anywayz chcialem tylko napisac, ze siedze w Trojmiescie Smiley. Ktokolwiek widzial, ktokoliwek wie o jakimkolwiek graczu liero (Ligowcu badz nie) zamieszkalym w okolicy to DO MNIE. Mam (narazie) troche wolnego czasu i chetnie popykam w stare dobre liero z kims godnym mego miecza Smiley.
nie mam inetu, wiec kontaktujcie sie przez tel. (501 221 423).

...No dobra - wiem ze jestem naiwny i ze i tak nikt sie nie znajdzie, ale warto sprobowac..

Luv goez to all my bretheren out there, home. Semper fidelis brothas.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
sniper
Gość
« Odpowiedz #44 : 2003-01-30 01:56:59 »

Gdyby co to ja biore łatke do Liero z broniami z Liero conture strike i możemy grać Cheesy.
I wtedy niechciał bym być w skórze VT . Cheesy

Strony: ««« 1 2 [3] 4 5 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: