Liga Liero
2019-08-19 01:01:27 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 3 4 [5]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Vermis Templari vs Liga Liero  (Przeczytany 25729 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
[VT] Patrys
3V1L L33T
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 45

ph33r my 1337 n3kk1d skillz

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 2003-05-04 09:09:46 »

To okazujcie Państwo zainteresowanie, bo my tu sie zastanawiamy, czy strony nie zlikwidować. Nikt nic nie pisze.

ON TOPIC: Szkoda, że nie ma dokumentacji z naszej potyczki z VT, mieliśmy iście spartańskie warunki, mało krzeseł, popielniczka na korytarzu, mało miejsca i w dodatku na jednym komputerze Liero przypominało Matrixa. Ale jaki klimat =]

Korzystając z okazji pozdrawiam całą ekipę VT (której oficjalnie nie lubimy bardzo, bo to plugawcy, heretycy itp.)

Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 2003-05-16 19:55:21 »

Tak więc jak zapowiadałem, inwazja odbyła się, czas na szczegóły i bardziej in-depth info.

Przyjechałem w czwartek w południe, zostałem przywitany itd (zaoszczędzili jednak na czerwonym dywanie i kwiatach, co jakoś mnie nie zdziwiło). Przez te kilka dni biesiadom, zabawom i oczywiście pojedynkom nie było końca... jednak nas interesują tylko te oficjalne, które postaram się naświetlić.

VT postanowili zastosować taktykę 'wszyscy na jednego', tzn rozegrać te mecze wszystkie od kopa (żeby mnie zmęczyć i zniszczyć). Jedynie EdgeCrusher stanął honorowo (może aż za bardzo, ale o tym poniżej), być może uczynił to widząc wyniki meczów 8)

I siadł VT_Śliwa po lewej stronie klawiatury jako pierwszy rzucając mi oficjalne wyzwanie. Mówili co prawda że wyszedł z wprawy itd, ale nie daję temu wiary, jakoż tenże Śliwa rozłożył kilkukrotnie Yezooza rozgrzewając się do walki ze mną, i zrobił to dość koncertowo. Jako gość pierwszy wybierałem warunki starcia - generalnie przyjęliśmy kompromisowy reload time - 75%. Wybrałem oczywiście 2xkross na którym czuję się najzwinniej. I pokazałem Śliwie jak się gra w Dąbrowie... templariusz otuchy nie tracił, ale za to dziarsko tracił życia. Zdradliwy 2xkross nie sprzyjał jego jadowitym zimom tak więc...

[LL]Biernath_John vs [VT]Śliwa
2xkross, 75%
Lives: 5 : 0
Kills: 10 : 5

Aby się zrewanżować porządnie, Śliwa wybrał Bunnycata jako swoją mapę i ruszył do kontrataku. Był bardzo dzielny i podstępny (kluczył itd), co przyniosło rezultat znacznie lepszy :)

[VT]Śliwa vs [LL]Biernath_John
Bunnycat, 75%
Lives: 0 : 3
Kills: 6 : 8

Nie zrażona High Council postanowiła postraszyć mnie swoim najbardziej podobno 1337 wojownikiem - Yezoozem (skądinąd nie wyglądał wcale tak strasznie mrocznie jak się tu na forum kreował). Pozwoliłem mu nacierać, więc wybrał on swój level (pokolenia) i ruszyliśmy na siebie zawzięcie. Yez szczególnie się zawziął, popełniając w meczu 6 samobójstw (ech te zimy :) Mimo to udało mu się zwyciężyć, choć zanim mnie podepczecie, radzę spojrzeć na cyferki tej wygranej :)

[VT]Yez00z vs [LL]Biernath_John
Pokol2, 75%
Lives: 1 : 0
Kills: 10 : 3

Spojrzawszy na niego bez cienia emocji, powiedziałem tylko 'stawaj' i wybrałem moją arenę - oczywiście wiadomo co.
Warto dodać że przez cały mój pobyt tam byłem otoczony pewnego rodzaju ochroną przed zimem - dostawałem może z 20% tego co odpalali, beztrosko tańcując z zimami po niebie. Tak było i tym razem - BJ zimom się nie kłaniał.

[LL]Biernath_John vs [VT]Yez00z
2xkross, 75%
Lives: 3 : 0
Kills: 6 : 5

Koza (aka ZaraZ) był ostatni w pierwszym szeregu szturmujących templarów - i miał w zanadrzu potężną broń - grał na mapie Manson której z całego serca nienawidzę (teraz nawet jeszcze bardziej). Niemniej jednak ruszyłem do boju na tym koszmarze stawając dzielnie; mecz był bardzo chaotyczny i momentami dość zabawny, szczególnie końcówka - ZaraZ ustał na nogach posiadająć jakieś 2-3 punkty życia.

[VT]ZaraZ vs [LL]Biernath_John
Manson, 75%
Lives: 1 : 0
Kills: 8 : 6

Po takiej mansonowej katordze nie miałem wyjścia - take no prisoners: 2xkross. I nie było 'przebacz'.

[LL]Biernath_John vs [VT]ZaraZ
2xkross, 75%
Lives: 5 : 0
Kills: 9 : 5

Resztę Wysokiej Rady gdzieś wcięło (ja tam wiem że ze strachu uciekli, niektórzy nawet nad morze, tak tak nomind). Był w sumie jeszcze VT_Kosa, ale jakoś coś nam się powaliło i nie rozegraliśmy oficjalnego meczu, a szkoda - rozgrzewający sparring wygrałem na pokoleniach chyba 6 życiami :)

A jeszcze jeden mecz był tego dnia, to postanowił stanąć w szranki sam EdgeCrusher; z nim miałem stare porachunki (z jego inwazji na DG), tak więć postanowiliśmy je uregulować najpierw: Wybrałem reload (50%) i level (Pokolenia) i...

[LL]Biernath_John vs [VT]EdgeCrusher
Pokol2, 50%
Lives: 0 : 1
Kills: 7 : 9

Nie mam nic na usprawiedliwienie - grałem najlepiej jak umiałem i na własnym reloadzie padłem :) Tak więc pierwsza inwazja nie została rozstrzygnięta (przypominam że na ustawieniach Edge grając w DG zwyciężyłem go, więc mamy remis).

Pozostało rozegrać dwa oficjalne starcia z inwazji drugiej.

Tym razem Edge puścił mnie przodem, wybrałem więc 2xkross i stanęliśmy w szranki. Była niedziela, godzina 4:20 AM.

[LL]Biernath_John vs [VT]EdgeCrusher
2xkross, 75%
Lives: 4 : 0
Kills: 7 : 5

EdgeCrusher (nigga nigga) spojrzał tylko i wypowiedział dość memorable kwestię:

[zimny jak stal głos]'Wybieram VermisPit i cię zniszczę'[/zimny jak stal głos]

Godzina była 5:20 AM

[VT]EdgeCrusher vs [LL]Biernath_John
Vermis Pit, 75%
Lives: 0 : 1
Kills: 6 : 9

Tak tak - tym razem wątpliwości nie ma. Missile dopadł Edge zadając mu finałową ranę.

I tak skończyły się oficjalne boje, mogę krótko podsumować te mecze:

Rozegrałem łącznie w ramach Inwazji na Lublin 8 starć; wygrałem 6, przegrałem 2, z czego oba mecze 1 życiem. To chyba daje czytelny obraz kto tam Zarządził :)

Warto wspomnieć o kilku jeszcze ciekawych sprawach:
- może dadzą mi VT jakiś honorowy tytuł - np. One Who Walks With Zimms
- żarcie było terrific - pieczony ligowiec z frytkami itd, total rizpekt. EdgeCrusher może wtopił na arenie ale w kuchni jest mistrzem.
- grałem tylko 2 razy na vermis pit (z Yezem i Edgem) i wygrałem oba mecze co było ciosem w prestiż ;)
- graliśmy w promoda chwilami i wtapiałem z EdgeCrusherem aż miło, może promode to jego destiny a nie jakieś tam liero? Tak samo rozwalił mnie na reload 50%... warto się zastanowić co t oznacza. Jakby co Edge, to mamy tu w LL wolny etat... ;)
- karciany Wampir bardzo obiecująco się zapowiada - walka, polityka itd itd, grało się całkiem rześko (choć karty nie szły zbytnio rewelacyjnie, ale to stara wymówka :)
- Edge narobił sporo dobrych chyba fotek i gdy je zmęczy jakoś to pewnie opublikuje (oczywiście po uprzednim montażu ;)
- Płyty BTC to najgorszy szit jaki można sobie wyobrazić - omijać z daleka radzę
- Feedback forumowy nas bardzo zdołował... userów tylu i nikt nic nie pisze na porządne tematy inwazyjne...

To na razie tyle... gdy sobie coś przypmnę (lub ktoś raczy zadać jakieś pytanie) to pogadamy coś bardziej.

« Zmienione: 2003-05-17 18:26:12 przez Biernath_Jack » Zapisane

Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 2003-05-17 21:31:37 »

A, jeszcze brakujące foto z pojedynku moim vs No!mind!

Mapa: Random
Reload: 10000%
Wygrałem 10 życiami Cool
« Zmienione: 2003-05-18 00:41:03 przez Biernath_Jack » Zapisane

[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 2003-05-18 01:52:37 »

BJ: Ty! no patrz! ja ten pojedynek tez wygralem!

Fajnie ze przynajmniej na zdjecu nie jestem taki radosny, jak reszta chlopakow Wink.
Bardziej medialny stane sie chyba dopiero w wakacje, bo wczesniej nie bardzo mam czas sie wyrwac z 3miasta Sad. (no chyba ze chce ktos zdjecie na priva Wink)) ).

..ee nie wiem czy juz polibuda rzucila mi sie na nie!mozg, ale z mojej rachuby wynika ze przegrales 3 pojedynki (Yez, Koza i Edge)

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : 2003-05-18 01:54:10 »

Z Edge się nie liczy bo to zaległy był.

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 2003-05-18 07:49:50 »

o lol ale fota Smiley
Aż prawie żałuję, że zwiedzałem pustynie zamiast deptać z Clanleaderem jakieś nędzne robaki.k..

[VT] Yez
Worships BJ
Vermis Templari
nowy
*

Reputacja: 6

Drei...zwei...eins...null...TORPEDO LUSS!!!

« Odpowiedz #66 : 2003-05-18 14:02:50 »

BJ napisal: grałem tylko 2 razy na vermis pit (z Yezem i Edgem) i wygrałem oba mecze co było ciosem w prestiż Wink

ta... ale nie chwalisz sie ze pierwszy mecz jaki gralismy (nie znajac jak gra przeciwnik) PRZEGRALES... i to na mapie robionej przez siebie (jesli dobrze pamietam),  pokoleniach...
ale mam nadzieje ze jeszcze bedzie okazja powalczyc, bo wtedy to zagralismy moze z 5 meczy lacznie... i to tak jeszcze jeden po drugim byle tylko zagrac... takze, mam nadzieje ze te wakacyjne granie gdzies tam dojdzie do skutku... ;]

l8rs...

Achtung, achtung Herman! Vier! Drei! Zwei! Eins! Null! Feuer!!!
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 2003-05-18 15:50:35 »

No bo to raz przegrałem na swoich mapach? Na Mansonie też wkropiłem przecież. So what?

VermisPit to najbardziej sztandarowa wasza arena, dlatego ten cios w prestiż. Żeby mi taki cios zadać byś mnie musiał na 2xkrosie stłuc.

Coś wam (nomind, yez) się panowie avatary nie ten tego. Poprawić proszę!

[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 11

The Road, The Wind, The Spirit of MACHINE!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 2003-05-18 16:41:27 »

Żeby mi taki cios zadać byś mnie musiał na 2xkrosie stłuc.

Soooon my Arabian friend....sooon....

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
[VT] Yez
Worships BJ
Vermis Templari
nowy
*

Reputacja: 6

Drei...zwei...eins...null...TORPEDO LUSS!!!

« Odpowiedz #69 : 2003-05-18 16:46:37 »

No bo to raz przegrałem na swoich mapach? Na Mansonie też wkropiłem przecież. So what?

nm...

VermisPit to najbardziej sztandarowa wasza arena, dlatego ten cios w prestiż. Żeby mi taki cios zadać byś mnie musiał na 2xkrosie stłuc.

ta... cios w prestiz... a z tym krosem to da sie zalatwic... nastepnym razem jak bedziemy grac mozemy grac caly czas na 2xkrosie albo na jakiejs innej plugawej mapce...

Coś wam (nomind, yez) się panowie avatary nie ten tego. Poprawić proszę!

co nie ten tego... moj jest przeciez wporzadku... cos chyba Ty zle masz ten tego...

Achtung, achtung Herman! Vier! Drei! Zwei! Eins! Null! Feuer!!!
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #70 : 2003-05-18 17:25:37 »

Nie są w porządku. Nie wyświetlają się nikomu oprócz was. Przenieście sobie avatary gdzieś na republikę najlepiej, bo widocznie jest problem z remote loading.

Ale ty się Yez męski i groźni robisz tutaj na forum Cool

[edit] coś faktycznie chyba to było coś z moim proxy, bo teraz się wyświetlają avki wasze. Przepraszam za oszczerstwa. [/edit]
« Zmienione: 2003-05-18 17:26:54 przez Biernath_Jack » Zapisane

[VT] Patrys
3V1L L33T
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 45

ph33r my 1337 n3kk1d skillz

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 2003-05-18 17:32:14 »

A odkąd to 2xKross jest sztandarową mapą LL? =]

Jakoś w threadzie najlepsze mapy rzadko się przewija. Grin

Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 2003-05-18 17:33:30 »

A odtąd kiedy ogłosiłem że jest Cool Klocu.

KaNeE
Szeregowy
*

Reputacja: 1

Mordownia robaków. To jest dopiero Hobby.

« Odpowiedz #73 : 2003-05-25 12:49:12 »

Bravo, Bravo BJ udało ci się wszystkich (chyba) pokonać. :O

Ach... Jak ja lubie zmieniać obrazki Tongue Cheesy
Tuth
Kapral
**

Reputacja: 3

ó

« Odpowiedz #74 : 2003-05-29 14:40:50 »

BJ  pewnie niezla rzeznia musiala byc Grin

Throw Up The Horns! \m/
Strony: ««« 1 ... 3 4 [5]  Wszystkie   Do góry