Liga Liero
2019-07-20 21:49:21 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Forum gusanos  (Przeczytany 15032 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
skkf
nowy
*

Reputacja: 2

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« : 2005-06-30 12:29:53 »

Myślę, że gusanos będzie zdobywać coraz więcej wielbicieli, ostatnio pokazałem mojemu koledza, bardzo mu się spodobało, chociaż za liero i soldatem nie przepadał.

No i w trakcie rozwoju, jedna kategoria do dyskusji (na waszym forum) może nie wystarczyć. Postanowiłem zołożyć forum, http://www.gusanos.fora.pl do dyskusji na temat tej gry. Nie odbierzcie tego jako spam Smiley Po prostu chcę rozszerzyć grono grających w gusanosa.

Więc zapraszam wszystkich graczy gusanosa Smiley
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2005-06-30 13:12:29 »

rotfl

Dyskusje
Czyli tak ogólnie o gusanosie Smiley
Gusanos jest fajne POMURZ - koniec tematu

Problemy
Problemy techniczne itp.

Pliki
Tutaj możecie się pochwalić mapami, modami itp.

To wszystko jest właśnie zawarte tutaj na forum, a reszta jakoś nie widzę, coby dotyczyła Gusanos.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #2 : 2005-06-30 14:25:09 »

No i jest jeszcze comser.... I IRC.... I LieroNet....

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2005-06-30 17:02:19 »

Jak chłopak chce, to niech się bawi. A nuż się ktoś tam oprócz niego na tym forum pojawi.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2005-06-30 20:14:48 »

Ale to mimo wszystko mija się z celem, bo chyba zadaniem Ligi, jeśli tak to można nazwać, jest jednoczenie polskiego narodu właśnie tutaj, więc jeśli ktoś wyskakuje z nowym forum, gdzie są 3 działy o Gusanos pośród 666 innych, jest to takie... hmmm... dziwne. Czy nie lepiej jest zamiast się dzielić przez 0, tworzyć coś zintegrowanego z Ligą, coś co do czegoś mimo wszystko prowadzi? Pewnie, każdy chce swoje forum, żeby wszystkich pouczać jak mają pisać, czytać i inne takie, tylko pytanie, po co?

Miloszz
Sierżant

Reputacja: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2005-06-30 20:25:26 »

Zarejestrowałem się na tym forum i mam zamiar się na nim udzielać (o ile, oczywiście będzie tam więcej niż dwie osoby i powstaną jakieś tematy). Być może niektórzy z was uznają mnie z tego powodu za rzechója, ale wiem jak to jest prowadzić stronę, na którą nikt nie zagląda. Myśle, że każdy, kto ma (miał[a ;]?) stronę WWW zna to położenie - zamierzam wesprzeć to forum.

Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2005-06-30 21:03:05 »

LOLL. Milosh, bo ty właśnie zrobiłeś to, ci opisałem powyżej, jeśli chodzi o lejrotuning. Wspierać trzeba to co się naprawdę szybko i hardo kręci, a nie jakieś słabe cosie, które ni emają szans na przetrwanie...

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #7 : 2005-06-30 21:08:30 »

A nie sądzisz Milossz że przez rozdrobnienie społeczności Gusanos na maleńkie podgrupy które muszą sprawdzać4 różne fora może spowodować efekt zgoła odwrotny niż rozkwit? Jakoś GR ma jedno forum tylko (nieliczni zakładają nowe, ale one giną praktycznie od razu... nigdy nie żyją...), i dobrze sobie radzi.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2005-06-30 21:20:39 »

Popieram G(L)utha i Jerreca, Liga RZONDZI!!!, po prostu nie ma sensu bo tak jak już Jerrec wspomniał wszystkie małe gówna po pewnym czasie i tak padają, więc wiadomo co ja także myślę na ten temat.

Miloszz
Sierżant

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2005-06-30 21:41:23 »

Jerrec: Myślę wręcz przeciwnie - każda większa społeczność będzie organizować turnieje i rozprzestrzeniać grę, a każde forum ma jakąś szansę żeby stać się większą społecznością. Gdyby na samym początku istanenia w tak brutalny sposób Terror Sabbath stłumiłby LL, na pewno byłoby Grejowi i BJ'owi wesoło.

Guth: LT zostało stworzone przeze mnie ponieważ się nudziłem. Być może nie miało to wielkiego sensu, ale ja po prostu chciałem zaistnieć w sieci jak każdy przeciętny rzechój (a i umiejętności tworzenia stron podciągnąłem dzięki tej stronce). Jednak niedawno wyznaczyłem Mojemu sajtowi wyraźny kierunek, odrębny od kierunku działania LL - zamieszczanie WSZYSTKICH podanych map na prośbę autora, co będzie możliwe na szerszą skalę dzięki systemowi uploadowania map w PHP.

WSh: Patrz: odpowiedź na post Jerreca - Każda duża qpa kiedyś była "małym gównem",

COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #10 : 2005-06-30 21:49:27 »

Nie lepiej promować Ligę? Tu wszyscy znajdą odpowiedź na każde (inteligente) pytanie, tutaj dowiedzą się wszystkiego na bieżąco i będą to informacje pewne... A żeby powstały jakiekolwiek turnieje, grą musi być zainteresowane co najmniej kilka osób. A że nie wszyscy będą mieli ochotę odwiedzać 4 różne fora, to w efekcie do powstania turnieju będzie trzeba 4x kilka osób...

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2005-06-30 22:09:31 »

Milosh, jeszcze raz. Z tego co wiem, to LT leży na serwerze ligowym, tak? Map autora? wtf? To tak jak postawienie w spożywczaku który istnieje od 40 lat nowej kasy, którą obsługuje wulgarny pijak - raz tam kupisz i igdy więcej nie wrócisz, dlaczego? Bo istnieje druga kasa - LL, ładna, kolorowa, znana, i na skalę światową (No i nie patrzymy tutaj na to, że nie wrócimy, bo pijak, wulgarny etc.) - importuje ludzi/towary/informacje z zagranicy...

Jest to istotne tymbardziej teraz, kiedy scena Liero ma swoją ostatnia chyba już szansę, aby się wybić, wybić dzięki Gusanos, tak, dzięki klonowi który przebić ma wszystko, co do tej pory powstało. I nie oszukujmy się - Łącznikiem w tym wypadku jest liga, a próba stworzenia nowego łącznika mija się z celem. Czasy terror Sabathu były chyba nieco inne. Liero było młodsze, było więcej ludzi, więc Liga miała fundamenty do budowy. Teraz działa to odwrotnie, tak więc, ludki, fakt, każdy chce byc superrzehójem z własnym forum, downloadem etc., ale niech to nie będzie Liga zabujcow polakuf s piekla korzeniami,  bo [i tutaj chyba wszystkim znane i rozumiane już argumenty]. Nie zmienisz przyszłości małym gó*nem, bo usiądzie na nie kilka much i gó*no się skończy, w przeciwieństwie do dużego, np. na polu - dużo i w zespole mon.

---

Te Twoje mroczne wejścia kiedyś mnie zabiją :>.
|
v
« Zmienione: 2005-06-30 22:14:00 przez Guth » Zapisane

ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2005-06-30 22:11:47 »

[up]No już nie wciśniesz mi, że tutaj tylko na inteligentne pytania się odpowiada Tongue[/up]

Wiele różnych małych stron konkurujących ze sobą treścią to wredna sprawa - znam z własnego doświadczenia. Ludu gusanosujący miast i wsi, łączta się (ja tam właśnie jestem w trakcie procesu łączenia swojego gniota z innymi). Ja mam do ciebie Skkf propozycję - porzuć to swoje forum i udzielaj się na tym, jak się sprawdzisz i nadasz to bardziej wypromujesz gusanos i może się nawet moda doczekasz...

[edit]Guth się bezczelnie wcisnął przed mego posta Grin ... mając jednak trochę racji[/edit]

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Miloszz
Sierżant

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2005-06-30 22:14:23 »

Jerrec: Nie każdy musi być częścią wszystkich społeczności, jednak każda społecznośc organizowałaby turnieje we własnym zakresie. Spójrzcie chociaż na LieroX. Wiem, że to nienajlepszy przykłd, ale właściwie jedyny. Istnieje wprawdzie oficjalna strona Gusanos, jednak ludzie chcą zajmować wysokie miejsca w społeczności, co jest znacznie łatwiejsze w niewielkich klanach i zrzeszeniach. Prawdopodobnie "oficjalną" stroną Gusanos będzie LL, lub ComSer, ze wzgląedu na swoją anglojęzyczność. To, czy małe klany i zrzeszenia powstaną, zależy tylko od nas, jednak według mnie na pewno nie zaszkodzą.

Guth: Mimo wszystko uważam, że warto spróbować.

[edit]A mnie uprzedziły dwie osoby podczas pisania Tongue[/edit]

COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2005-06-30 22:23:17 »

Argh![!1 !! 1!!!11]

Milosh, to że luzie chcą zajmować wysokie miejsca w hierarhii to chyba jednak słaby pomysł. Powód? Jest sobie rzubr. Rzubr staje przed parą drzwi. NA jednych jest napisane - Liga Liero, 666 członków, BJ władca absolutny i kupa rzehójów. A na drugich - Super_pedafakos_sixsixsi x_POWERCLAN JESTESMY H*JE!! 1!! 111. Pewnie, lepiej wejść do dwuosobowego klanu, w którym można zaimponować poprawną ortografią, i zostać adminem tylko dlatego, że wszyscy inni opuścili ten tim, czy może jednak lepiej wejść do Ligi Liero, i z rzechója po miesiącu/roku czasu stać się kimś szanowanym przez wszystkich ludzi odwiedzających forum? he? Co lepsze? Co więc robisz w Lidze i gdzie Twój super_rzechój_klan? Chcesz sobie stworzyć własne państwo na bezludnej wyspie, odizolowane od wszystkeigo co nadaje się do jakeigokolwiek kontaktu? Powodzenia. Dziś nie ma czegoś takiego jak małe zrzeszenia w Liero, bo duże zrzeszenie jest zbyt małe, nie wspominając już o tych małych...
« Zmienione: 2005-06-30 22:25:02 przez Guth » Zapisane

Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: