Liga Liero
2019-07-18 21:20:27 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Forum gusanos  (Przeczytany 15018 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Miloszz
Sierżant

Reputacja: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2005-07-01 08:59:20 »

Ale można jeszcze nawrócić część LieroX'owców. Smiley

Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #16 : 2005-07-01 09:39:49 »

Na pewno będą wchodzić na stronę (forum) poświęcone innemu klonowi, tak jak ja zawsze wchodziłem na LOSPa (nigdy) a na forum LieroX byłem cały jeden raz kiedy miskliknąłem linka w guglach. Jasne.

Nawracanie LieroXowców to nie mit, ale nie tędy droga. Zadziałać może organizowanie turniejów w Gusanos, które to następnie będą reklamowane na forum LieroX. Może nawet ktoś jakiś filmik zrobi.... (Guth: poprosimy Basarę żeby dało się przewijać więc nie będziesz miał problemów z przestrzenią dyskową Wink).

BTW, ile pomniejszych klanów Liero/lieroX/wurmz/gusanos przetrwało więcej niż pół roku? Ponadto, jeżeli w klanie były 4 osoby, i 2 się rozmyśliły, to może dojść do zniechęcania do gry pozostałych dwóch. No i poziom takich *klanów* dąży do zera :]

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2005-07-01 09:54:13 »

Argh!, Na samą myśl o tym czuję się lepiej. Tak, o turnieju juz pomyślałem, właściwie to jest już wszystko gotowe prawie - zasady, system rozgrywek, drabinki, schodki i inne ustrojstwa do wspinania, czekam tylko na wiadomo co, ale cóż, wyczekujmy z niecierpliwością, bo jest na co, to w końcu nowy epizod z życia, niczym Liero: Powrt Króla Wink.

Co do demek, tak, w końcu bez tego raczej ciężko byłoby mi się gdziekolwiek ruszyć, tak jak to miało miejsce w órmz :>

A o ludziach grających w LieroX możemy zapomnieć, bo będzie to i tak pewnie tak mały odsetek w porónaniu do rzeszy która się przy prawdziwym królu zgromadzi, że wiadomo...:>
« Zmienione: 2005-07-01 09:58:40 przez Guth » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 2005-07-01 10:03:33 »

Jestem stanowczo za zjednoliceniem tego wszystkiego, związanego z Gusanos czy innymi lejropodobnymi rzeczami. Tak więc pomysł na stworzenie strony Gusanos jest wg mnie b. dobry, tylko trzeba się za to porządnie wziąć. Guth i wsh: Stwórzcie jakieś zaplecze do tego, znaczy się layout, działy, wstęp, etc. Wtedy wkroczą do akcji inni, tj. Jerrec, ChanibaL czy może nawet ja. Trzeba to porządnie i szybko rozwinąć, bo taka stronka, wypromowana odpowiednio przez LL, może sporo zadziałać i przyczynić się do powiększenia liczby fanów Gusanos.

Tylko kiedy w końcu GusanosPro? Tongue

-----------

|
\/
gusanos_super_rozpie***lator by Smuf&Holiks
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO L Grin
« Zmienione: 2005-07-01 10:17:22 przez Smoothguy » Zapisane

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2005-07-01 10:12:32 »

^
 Wink

---

GusanosPro będzie, jak wyjdzie oficjalne nowe Gusanos, ze wszystkimi szatanowcami i leetz0rzami o jakich wszyscy marzyli od 1999 czy tam którego roku. Co do strony, wstępnie miał być to sajt o g3a ( a co;P), ale oczywiście projekt zostanie rozszerzony na całą rodzinę Gusanos, począwszy od szacho1.337, a kończywszy na gusanos_super_rozpie***lator by Smuf&Holiks. Wesz się dogaduje niby z Grejem o wsadzenie sajta na serv0r Ligowy i zaczepienie go pod gusanos.liero.org,  a gdy to już nastąpi, wszystkim się niby poważnie zajmiemy, szkoda mi tylko mojego tutoriala do mapmejkerstwa, ale cóż, napisze isę od nowa;P.

Co do Jeraca i Chanibala, to cóż, przydacie się panowie, w końcu to Wy się chyba najwięcej z nas nudzicie, a strona w języku_nie_tylko_polskim jednoczyłaby pewnie jeszcze więcej nieświeżego mięsa:>
« Zmienione: 2005-07-01 10:25:21 przez Guth » Zapisane

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #20 : 2005-07-01 11:30:28 »

Tylko po raz kolejny uprzedzam: Gusanos w wersji 0.9 NIE WYJDZIE SZYBCIEJ NIŻ ZA 2-3 MIESIĄCE. A prawdopodobnie nawet później. Gliptica wcięłó, więc przystosowywanie Gusanos na Liero w tej chwili stoi zupełnie. Jak wróci (w sierpniu?), zajmie się najprawdopodobniej konwerterem modów z liero na G, gdyż .9 będzie już względnie kompletne.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
skkf
nowy
*

Reputacja: 2

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 2005-07-01 11:53:53 »

A ja myślę, że moje forum się przyda. Chcecie stworzyć jedno wielkie imperium ale to chyba jest jeszcze głupsze niż to co mowicie o moim forum. Chcę stworzyć centrum informacyjne o gusanosie, orum to dopiero 1 krok. Możecie się spodziewać coraz więcej niż forum i nikt mnie nie powstrzyma ;-)

I nierozumiem trochę was, staracie się nie wiem, mnie poniżyć? "Każdy by chciał prowadzić swoją stronę i poprawiać innych"... Ja chcę wypromować trochę gusanosa a nie bawić się w moderatora.

Nie ma strony dzięki którek ktoś kto usłyszy hasło "gusanos" będzie mógł sie dowiedzieć o tym więcej. Na waszym forum są ludzie którzy JUŻ są zainteresowani liero itp. programom.
Jak wpiszesz do googla "gusanos" to na 1 miejscu wylatuje wasze forum i atek o gusanosie 9.0, a potem "Los Gusanos PŁYTY CD NA EMUZYKA.PL"...

Jak zrobicie coś takiego jak gusanos.liero.org.pl, to wtedy zacznę rozumieć wasze argumenty.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #22 : 2005-07-01 13:42:28 »

Oj men, zupełnie nie o to nam chodzi. Nie chcemy cię ani poniżyć ani zdołować ani nic z tych rzeczy. Boimy się za to, że nadmierne rozdrobnienie drobnej bądź co bądź społeczności Gusanos spowoduje nie rozkwit, ale jej rozpad. I nie mamy nic do strony informacyjnej - ale dodatkowe forum nie jest potrzebne IMHO. Oczywiście rób jak uważasz, nie możemy ci tego zabronić.

Co jest złego w jednym wielkim imperium? LieroX ma jedno forum i żyje. GR ma jedno forum i żyje. Morrowind ma jedno forum, i patrz - żyje... ALE. GR ma strony w niemal każdym języku. LieroX też ma mnóstwo mniejszych portali. O Morrowindzie są setki stron. Ale na każdej z nich jest link do JEDNEGO forum. Wspólnego. Więc, moim zdaniem, strona - tak, forum - nie.

skkf
nowy
*

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 2005-07-01 16:01:01 »

Wiem o czym mowisz bo moj portal też ma jedno forum z kilkoma innymi serwisami.

Więc zgadzam sie z wami i proponuję:
Będę miał osobny portal (jestem w trakcie tworzenia, próbka moich umiejętności to mój portal www.finger.pl), a z jednym forum to dobry pomysł. Więc moja prośba - doróbcie osobną kategorię gusanosa i podfora z ogolną dyskusją, problemami i plikami (mapy, mody etc.) chyba, że wolicie poczeka ć na gusanosa 0.9? I jak byście się zdecydowali na jedno duże forum, to jakieś prawa by mi się należały.. A serwis o gusanosie już wkrótce...
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2005-07-01 17:44:08 »

Jakieś prawa by Ci się należały? Wiesz... z całym szacunkiem, ale każdy by chciał mieć więcej praw i możliwości. A za samą chęć stworzenia własnego forum raczej tego się nie dostanie.

A jeśli chodzi o podzielenie forum Gusanos na podkategorie, to myślę, że jeśli by nawet miało się tak stać, to dopiero po wyjściu na świat Gusanos 0.9, gdy grono fanów będzie większe, etc.

|
| Mimo wszystko uważam, że na razie nie trzeba tworzyć żadnych podfor dla Gusanos.
| Przynajmniej dopóki nie rozrośnie się grono fanów na tyle, żeby jedna kategoria nie wystarczała.
|
\/
« Zmienione: 2005-07-01 20:22:32 przez Smoothguy » Zapisane

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #25 : 2005-07-01 19:57:11 »

Ale narazie można pisać o 0.81, jako że czekanie na 0.9 mija się z celem. Ludzie będą czekać i grać tymczasowo w 0.81, które jest całkiem kompletne i grywalne.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2005-07-01 20:21:24 »

Hm, no tak średnio, bo standardowy mod jest średni, ts jest średni, cog za dużo wymaga od komputera mojego, instagib jest średni, sor nei morze byc tródny, no i jest 1.33, w które Chanibal i tak nie gra, bo chyba nie ma z kim. Cóż, ludki czekają prawdopodobnie na Pro, albo te mroczne konwersje wiadomo jakie, tak ja przynajmniej to widzę... Może jednak czekają na większą przystępność. Jeden klon już w końcu udowodnił, że jeśli menu jest, to można się przystosować do każdego badziewia, jakie by ono złe nie było Wink

ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 2005-07-02 10:03:42 »

A wiecie co? Ja chyba sobie spróbuje z kolesiem w 1.33 bo jego mój isp jakoś pingami nie obciążył a w lejro to się czasem z nim (wy)grywa.

Wracając do Skkf i jego stronki, to nikt mu niczego tutaj nie zabroni, ale naprawde nie widzę potrzeby co do niepotrzebnych podziałów, zwłaszcza co do forum. Stronkę jeśli poprowadzisz dobrze to nikt się czepiać nie będzie. Dzielenie forum na podkategorie... no, ja proponuje żeby było czym najpierw zapełnić te co są, dopiero potem się o podzieleniu pomyśli...
Jakieś prawa by Ci się należały? Wiesz... z całym szacunkiem, ale każdy by chciał mieć więcej praw i możliwości. A za samą chęć stworzenia własnego forum raczej tego się nie dostanie.
Czytaj: pokaż że się nadajesz aktywnie ukazując się na forum gusanosowym.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
skkf
nowy
*

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2005-07-02 14:13:12 »

Czytaj: pokaż że się nadajesz aktywnie ukazując się na forum gusanosowym.

No ale jak już zrobię ten portal (początki tworzenia sa tutaj http://www.finger.pl/design ) i mielibśmy wspólne forum a nie osobno to chyba jednak, należały by mi się.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 2005-07-02 14:46:28 »

Raczej napewno, ale moderatorstwa komuś całkiem niesprawdzonemu się nie oddaje. Popisz chwilkę.

[edit]Co do stronki, to jeśli jesteś zainteresowany jakimiś poradami, to napisy w menu są troszkę nieczytelne i niepasujące a jeśli nie musisz to nie stosuj layoutu 800x600, bo to trochę wkurza przy wyższych rozdzielczościach. Co do samego paska u góry, to  jakoś mi on nie pasuje, chyba zbyt mało detali.[/edit]
« Zmienione: 2005-07-02 14:53:11 przez ChanibaL » Zapisane

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: