Liga Liero
2019-06-24 17:21:27 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 2 [3]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Forum gusanos  (Przeczytany 14834 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
skkf
nowy
*

Reputacja: 2

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 2005-07-02 15:01:32 »

To jest lay pod 1024x768 tylko, że jak będzie jakiś tekst to będzie to lepiej wyglądać.. A to v. 1.0 zobaczymy czy ktoś w ogóle się zainteresuje ile będzie odwiedzin itd.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 2005-07-03 10:34:25 »

Napewno 1024? Na 800 i tak jescze zostaje kilka dobrych pixeli marginesu.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 2005-07-03 11:02:27 »

Ale niektórzy mają jeszcze na tyle stare monitory, że nie mogą sobie pozwolić na 1024x768. I wierz mi ChanibaL - takich przypadków jest sporo. Po prostu ludzie często już wykorzystują kompa tylko i wyłącznie do neta i słuchania muzy, więc z reguły mają jakieś sprzęty typu procesor 300 MHz, 64 MB ramu i monitor 15 calowy z 1992 r. A poza tym zawsze mi się wydawało, że jak zostaje, jak to nazwałeś, margines po bokach, to to nawet schludniej wygląda niż jak strona jest rozciągnięta do granic możliwości.

|
| dokładnie
|
\/
« Zmienione: 2005-07-03 12:51:06 przez Smoothguy » Zapisane

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #33 : 2005-07-03 11:11:44 »

Inderdaad. Nic dodać, nic ująć, połowa trupów z uniwersytytu ma takie monitory. I weź tu przeglądaj takie coś... One nawet obsługują 1024x768, ale z 30 i mniej Hz ;]

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 2005-07-03 11:28:55 »

Nie chcę się czepiać, ale mi nie chodziło żeby zrobić lay 1024 tylko taki na dowolną rozdzielczość, bo te ograniczające są głupie. Postaraj się i zrób taką która się sama do rozdziałki przystosowywuje.

A co do monitora to nie szpanujcie bo sam od kilku lat używam highscreen ms 1460 p 14" z 1991r. Na którym jak byk pisze 800x600@60Hz ... powiedział siedząc na 1024x768@85Hz. Nawet OSD... tfu! USD ma! (Under Screen Display... zielony, duży, świeci i trzeba zaklejać starym biletem miesięcznym Grin)

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 2005-07-03 12:53:18 »

Ale layouty takie, które mają różną szerokość, zależnie od rozdzielczości, są jeszcze gorsze. Ciężko się czyta na monitorach z wyższą rozdziałką, bo szerokość tekstu za duża, a i pod każdą rozdziałką trzeba będzie się bawić i sprawdzać jak to wszystko wygląda.

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 2005-07-03 13:07:32 »

skkf:boże powtarzam po co to forum, o wszystki na lidze bedzie się pisać, a na twoim forum (nic do niego nie mam) poprostu dwie osoby są zarejestrowane, i raczej nigdy nie bedzie miało takiego zainteresowania jak forum LL,

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #37 : 2005-07-03 13:20:12 »

wSH: Mała sugestia: Czytajże threada zanim odpowiesz.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
skkf
nowy
*

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 2005-07-03 14:52:08 »

wSH, właśnei czytaj. Nie będzie tego forum co zrobiłem. A zresztą zobacz sam - bo już skończyłem robić swoją stronę.

gusanos.cba.pl
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #39 : 2005-07-03 15:02:56 »

Hm, skończyłeś? Hm.... tekstu to tam niewiele Smiley I zapomniałeś o 2 modach, OMFG i TS, z czego TS jest jednym z lepszych...

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 2005-07-03 15:54:53 »

Hmmm, ale TS jest przecież standardowo w Gusanos :>

JA mam jedno takie małe pytanie. Otóż, było niby tak mówione i ogólnie przyjęte, że lepiej dla strony, jak połączenie z forum ma etc. Ja mam tylko takie jedno zapytanie, związane z tymże połączeniem. Więc czy zgodne z ładem i porządkiem jest łączenie tej strony, z forum lejro? Bo na stronie widzę normalnie rejestację, logowanie, link do forum, tymbardziej też, że nie ma tam żadnej wzmianki o tym, czyje to forum jest, i o co tak naprawdę chodzi. Nie wiem, jestem trochę zniesmaczony.

---

Taak, ale nie mówimy tutaj chyba o tym, aby wszystkie strony o tematyce Gusanos/cokolwiek miały link do forum, ogólnie wszystko, mon, czy ty nas czasem nie moderujesz już? Ogromne NIE dla takeigo sposobu łączenia stron z Ligowym Forum! [1!1!]...
|
V
« Zmienione: 2005-07-03 16:05:15 przez Guth » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
skkf
nowy
*

Gusanos!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 2005-07-03 15:57:36 »

Sami chcialiście połaczyć forum. Macie "darmowych" użytkowników...

Nie rozumiem.. :/ Wszystkie linki do rejestracji, logowanie, forum prowadzi tutaj. Więc w czym problem? Mozę niech się wypowie jakiś admin Smiley
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 2005-07-04 10:50:01 »

Smooth: zależy jak się taki zrobi, zobacz moją prawie porzuconą stronkę (jak zrobie szukarkę to się za łączenie jej z inną (prawdopodobnie nie jedną) zabieram - kompletny rewrite) - widzisz tam jakieś problemy z czytelnością w jakiejkolwiek rozdziałce? Kiedyś był jescze skrypt zmieniający trochę wielkość czcionki zależnie od wielkości okna, ale był zbędny.

Co do linka ze strony Skkf, to mnie to tak specjalnei nie bulwersuje nie podanie żadnych info, ale jeśliby się bardziej czepiali to napisz może 'forum LL' zamiast 'forum' ... albo ew. 'forum. to forum tak naprawde nie jest moje i Guth kazał mi to napisać ale nie zwracajcie na to uwagi'.

Btw:
  • arhhh... gusanos jest grą o robakach, nie o krowach, zmień tą czcionkę!!1
  • jak robisz miniaturki to je rób a nie każ ciągnąć od razu całą fotkę

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 2005-07-04 14:03:48 »

ChanibaL: Tak, na 1600x1200 szerokość tekstu jest tak duża, że nawet nie chce mi się zaczynać tego czytać. Cheesy
Ale dobra, nevermind, czepiam się.

ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 2005-07-04 17:16:13 »

1600x1200 nikt nie używa, a na 1280x1024 (czy jakośtam), czyli najwyższej używanej, wygląda wciąż dobrze... zresztą nowa tak ograniczona już nie będzie (em rządzą) Tongue

Strony: ««« 1 2 [3]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: