Liga Liero
2019-10-15 20:33:11 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wygląd Sajtu  (Przeczytany 15219 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« : 2005-07-03 11:29:56 »

No w sumie trochę się sprzeczam z guthem co do wyglądu sajtu o gusanos, więc pytam się narodu jak to powinno wyglądać, w sumie może przyłożyć się do wyglądu z www.g3a.cvx.pl, a może z domowej strony coś "podpieprzyć", jeśli macie jeszcze inne propozycje to pisać (Guth nie mogłem się powstrzymać Grin Grin Grin)

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2005-07-03 12:48:36 »

Ja layout widzę mniej-więcej tak jak jest na g3a.cvx.pl. Menu po lewej, jakieś logo u góry a reszta treść właściwa. Tylko żadnych pieprzonych ramek czy innych takich. Zróbcie include'y w php.

Btw, adres stronki to http://gusanos.liero.org.pl a nie http://www.gusanos.liero.org.pl (jak masz w podpisie).
« Zmienione: 2005-07-03 12:50:14 przez Smoothguy » Zapisane

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2005-07-03 13:54:30 »

Też tak myślę smooth, tylko trochę by jeszcze podrasować, w końcu to polska strona będzie to niech będzie layout z Ligi

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2005-07-03 14:11:54 »

Tak, tylko że w momencie, gdy spytamy o zdanie 666 osób, i każda poda inna koncepcje, co zmienić, co wywalić, to ciężko będzie zrobić 666 layoutów, żeby się każdemu podobały. Człowiek łatwo się przyzwyczaja, a jeśli projekt powiewa trochę Ligą, czy stroną gusanos domową, tym lepiej, poza tym wielka rada_niewiadomo doszła do wniosku, że layout taki jak na stronie domowej Gusanos jest bardzo dobry.

Nie, to nie koniec... ASDDAADSsDasdsASD Smuf ASDads das. Zróbcie include'y w php? Czy je z Tobą wczoraj czy tam niedawno na ten temat nie rozmawiałem?Cheesy :0

---

A tak poza ty, to co, nie podoba Wam się aktualny wygląd?:>
« Zmienione: 2005-07-03 14:14:09 przez Guth » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2005-07-03 20:10:50 »

No mnie się Guth nie podoba, właśnie dlatego jestem za innym wyglądem, i generalnie nie podobają mi sięstrony z nawigacją u góry Tongue

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #5 : 2005-07-03 22:18:59 »

Guth ci się nie podoba i dlatego jesteś za innym jego wyglądem? ROTFL :]

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2005-07-04 10:54:22 »

Ramki są złe (czyt: niemodne), reszta fajna. Efekt ramek można albo olać zostawiając jedną stronkę albo udawać szpanami css. (albo oba na raz aby ie nas lubiło)

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2005-07-04 11:07:07 »

Strona nie bedzie wyglądać tak jak ta z www.g3a.cvx.pl, napewno nie bedzie, ale strasznie nie podoba mi się layout gusanos.sorgeforce, a może połączyć coś z tej strony i z tej Roll Eyes

Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2005-07-04 11:19:31 »

Ramki są niemodne, ale poza tym całkiem praktyczne, a przy odrobinie pracy wyglądają zupełnie przyzwoicie. Jak dla mnie przechodzenie na php tylko po to żeby robić include'y zamiast ramek to lekka przesada. Wygląd strony G3A mi się pooba. Myślę że zarówno oryginalna czarna kolorystyka jak i brązowo-lierowa będzie OK. Z drugiej strony jeżeli forum Gusanos jest podforum obecnego to warto ujednolicić kolorystykę.
No i zawsze można zrobić skórki, ale to już ewidentnie php wymaga.

May the Schwarz be with you!
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2005-07-04 11:28:59 »

Popieram cię Doman, zupełnie nie rozumiem Gutha, ale on mówi zobaczysz będzie fajnei, chociaż można by posiedzieć nad g3a

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2005-07-04 13:08:15 »

To może czas, żebym jeszcze ja się na ten temat wypowiedział. Otóż widzę, że mroczne moje słowa do Wsza jednak nie trafiły, ae cóż. Tak więc wygląda to niby tak...

Po burzliwych rozmowach z kilkoma głowami ze szczytu zostało ustalone kilka eee, jak to się mówi punktów, które, jak to punkty określają cele z grubsza....

W pierwszej kolejności chodzi o wygląd. Czy nie lepiej, coby całe... eee, no, środowisko Liero wyglądało jakoś jednolicie? Polska strona Gusanos ma wyglądać tak samo, jak strona gusanos.sourceforge, z następujących przyczyn:
- Wolność, jedno(lito)ść, niepodległość!, czyli im bardziej podobne do siebie jest środowisko, w którym będą się obracać Wurmziarze i inni, tym chyba lepiej. Poza tym, co się mimo wszystko ładnie komponuje? Forum LL i gusanos.sourceforge, czy Forum LL i g3a.cvx?

Nie na tym jednak wszystko miałoby się skończyć. Otóż, gusanos.liero.org za pośrednictwem szukarki miałoby pozwolić na korzystanie użyszkodników Gusanos z tegoż (oraz może i z comsera, jeśli Jeden_Z_Tych_Co_Ma_czas(tm) by pomurzł) forum, jeśliby zaznaczyli takową chęć oczywiście....

No i ostatnia już rzecz, jednak jest niekoniecznie tylko częściowo uzależniona od tego, czy w g0.9 będzie można demkować, czy też nie, bo jeśli tak, to powstanie taka baza danych demkowa, gdzie każdy zarejestrowany użyszkodnik będzie mógł uploadować/ssać demka i cieszyć się nimi w domu.

Myśle że o mocno informacyjnym/działalnościowym charakterze strony nie trzeba wspominać, czyli że ludź, który tam wejdzie dowie się, że zapisy na rzubrz tórnei trwają do 6.06.2006 roku, zapisanych jest już 665 użytkowników, a demka z poprzedniej imprezy można possać w dziale demka, i inne takie ciekawe rzeczy, pamiętajmy, że niby dowie się w dwóch różnych przekazach...

Jeszcze jedna ciekawa sprawa, że niby rozmawiałem się z basarą jakiś czas temu, czy by czasem nie chciał wykraść źródeł swojej strony dla mnie/nas, co zostało rozważone i wykonane, tak więc walczę z tym, nie sam jednak, bo Chanibal 'coś tam niby' pomaga...

Tak więc, drogie robaczki, czy naprawdę potrzebujemy kolejnego mrocznego wyglądu, który każdy, niezależnie od wieku i maści zobaczy pierwszy raz w życiu? Czy Gusanos potrzebuje silnej strony, czy może nowej strony, która silna być nie musi.

Oryginalna kolorystyka Doman, to ta z gusanos.sourceforge, czy g3a.cvx? ;0

No i ostatnie co mnie poruszyło, czy tak napewno dokońca wszyscy wiedzą, jaki jest drugi typ projektu, czyli że gusanos.sourceforge, czy mam rozumieć, że brak jakiegokolwiek zdania na jego temat oznacza brak poparcia, i że z tych co się wypowiedzieli publicznie bądź też niepublicznie 'tylko' Jerac i Chanibal uważają,że taki sam wygląd - dobry wygląd, powinien przyczyić się do podboju świata?

---E

Smuf :

Jeszcze jedna ciekawa sprawa, że niby rozmawiałem się z basarą jakiś czas temu, czy by czasem nie chciał wykraść źródeł swojej strony dla mnie/nas, co zostało rozważone i wykonane,tak więc walczę z tym, nie sam jednak, bo Chanibal 'coś tam niby pomaga'...

Co do miejsca na menu, to się nawet nie wypowiadam, bo powód ten wydaje mi się równie śmieszny, jak hardkor idżiego.
« Zmienione: 2005-07-04 14:46:45 przez Guth » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2005-07-04 13:43:58 »

Wypowiadam się chyba już ostatni raz na ten temat (koniec sprzeczanie tylko coś jeszcze powiem) jeżeli to ma być POLSKA strona o gusanos to niech jej wygląd przypomina wygląd POSLKIEJ strony o lejro(jak już ma byćs ourgeforce to niech będzie nawigacja po lewej stronie a nie u góry, nie nawidze tego Tongue)

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2005-07-04 13:58:26 »

Dla mnie nawigacja może być nawet w prawym dolnym rogu. Jeśli chodzi o kolorystykę to w sumie też co za różnica. Może być coś pomiędzy LL a gusanos.sourceforge.net. Zamiast się 666 lat zastanawiać, to zróbcie layout taki jaki najbardziej Wam pasuje w danym momencie, a najwyżej potem zgłosimy jakieś sprzeciwy i się zmieni. Ale i tak najprawdopodobniej po prostu wszyscy się przyzwyczają.

Doman: A co takiego złego czy trudnego jest w include'ach, że wolisz ramki niż je? Include'y są przecież lepsze, bo niewidoczne dla użytkownika i można normalnie przy nich przewijać stronkę, co w przypadku ramek nie jest do końca możliwe (zwłaszcza jeśli chodzi o przewijanie rolką, czyli w 99,666% przypadków).

Róbcie lepiej tę stronę, a nie gadacie.

Miloszz
Sierżant

Reputacja: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2005-07-04 14:14:24 »

Doman: Niekoniecznie, np. na LT i jogu Smootha skiny są w JavaScripcie.
« Zmienione: 2005-07-04 14:16:04 przez Miloszz » Zapisane

Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2005-07-04 18:02:39 »

Co do skinów to chciałbym przypomnieć że nie tylko nimi człowiek żyje. Kiedyś zrobiłem taki sprytny kawałek kodu php, że można bez problemów zmieniać (i dawać do wyboru oczywiście) nie tylko samego CSS, ale i wszystko inne oprócz samej treści - tym to możecie mieć 1337 różnych rozkładów strony.

Działało to tak, że przejmowało jakiekolwiek wyrzucenia które normalnie trafiłyby do przeglądarki sobie zapamiętywało (ob handler) i na koniec wyrzucało już ładnie opakowane w html z pliczku layouta. (title i menu były jako zmienne). Troche może i bardziej zużywało serv, ale różnica nieduża, a zasoby nie moje.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: