Liga Liero
2019-05-24 00:58:54 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 10 11 [12] 13 »»»   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gry Freeware  (Przeczytany 181638 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Bagnet451
Kapral
**

Reputacja: 5

« Odpowiedz #165 : 2010-08-01 19:54:46 »

No rzeczywiście Smiley. Znam też taką grę Akuji the Deamon.  Chodzi o to, że pewien bohater zesłał demona do labiryntu i rozmieścił w nim jego moce. Chodzimy oczywiście demonem- wygląda trochę jak wampir Grin - i staramy się je odzyskać, aby dokonać zemsty na bohaterze. Łatwe, ale jak ktoś nie ma patcha z angielską wersją to nic a nic z fabuły nie zrozumie Smiley.

Jak chcecie fajne gry i nie tylko, to wejdźcie na stronę Komputer Świata. Polecam coś takiego jak:
-Roach war- mafia karaluchów i ich wojna
-Westbang- prosta ( aż za bardzo  Smiley ) strzelanka
-Jet'n'Guns - Jesteś pilotem statku i strzelasz do wrogów. W oprawie fajna metalowa muza. Jakby kto chciał, to po przejściu gry jest tyle niezłych broni, że mod do Gusanosa byłby znakomity.
« Zmienione: 2010-10-16 09:44:08 przez Bagnet451 » Zapisane

Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!
seba251
Szeregowy
*

Reputacja: 1

« Odpowiedz #166 : 2010-08-28 09:59:21 »

Akuji the Deamon...
Pamiętam tą gre...
Jest dośc prosta i krótka, a wciąga ;p.
Ale bez patcha ani rusz w tym levelu gdzie trzeba zabić stworki w odpowiedniej kolejności :O.Walka z bohaterem(na końcu)jest banalna.
Aha, i na jednej z płyt PC Formatu zobaczyłem gierke Jetz Rampage 4 Gold . Mówie wam fajna strzelanka! A tu macie kody (znam wszystkie ale podam tylko jeden.)
jumper - Znacie gre Jumper ,Jumper Two itd.? Jeśli tak to jak wpiszecie ten kod to na ekran wskoczy ogmo z jumpera xD Aha ,żeby wpisać kody trzeba najpierw wcisnąć C
OczyWilka
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #167 : 2010-11-20 16:53:30 »

Tak, słyszałem o "Jump N 'Bump" w tym samym czasie usłyszałem o Liero, i od tej samej osoby ... Czy znasz jakieś podobne gry?
przepraszam za mój zły polską ...

\A/ Valhalla i Metal \m/
Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #168 : 2010-11-20 21:18:46 »

The games Like Liero and Jump'n'Bump? /Gry takie jak Liero i Jump'n'Bump?
Yea, for example Soldat, Wurmz, LieroX, Gusanos./ Tak, np: Soldat, Wurmz ,LieroX, Gusanos.

A tak w ogóle to chciałem wspomnieć o grze Babo Violent. Ktoś chyba już o tym pisał, ale nie w tym temacie Smiley. Jest to gra przez internet. Chodzisz kulką i zabijasz inne. Widok z góry. Są takie bronie: Bazooka, chaingun, dual machine gun, flamethrower, Photon Rifle (taki Rail Gun), Shotgun, Sniper rifle i Submachine Gun. Są zdolności: noże, shield, kamikaze. Kółkiem rzucasz mołotowa ( 1 sztuka), prawym granat ( x2). Mołotowa nie możesz zebrać, ale granata tak. Są tryby CTF, team deatchmach i deatchmtach free for all.
Nawet fajne, najpierw chodziłem z Dual machinegunem, później z Chaingunem, a teraz polubiłem Flamethrowera.

seba251
Szeregowy
*

Reputacja: 1

« Odpowiedz #169 : 2010-12-28 12:15:23 »

Ta, Babo Violent jest fajne, tyle że mało ludzi w to gra.
Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #170 : 2010-12-28 23:42:25 »

E, nie tak mało. Ale też nie widzę specjalnego zainteresowania tą grą Smiley
Ostatni zainteresowało mnie Little Fighter. Na sylwka kuzyn przyjeżdża, kolegę się zaprosi i będziemy napie... grać  we trójkę Wink

Przypomniało mi się też ostatnio takiej grze Gish. Chodzisz takim czarnym czymś (to chyba...galareta?) i musisz przejśc kolejne poziomy. Później troche trudne, ale jak każda zrecznościówka. Trzeba ćwiczyć ( tak jak się ćwiczyło N ) Smiley
« Zmienione: 2010-12-31 11:17:04 przez Bagnet451 » Zapisane

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #171 : 2011-01-02 15:11:55 »

Dosyć Lieropodobna http://games.adultswim.com/give-up-robot-twitchy-puzzle-online-game.html dla tych co lubią ginąć setki razy, żeby przejść mikrolabiryncik w 8bitowym klimacie

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #172 : 2011-01-02 16:10:12 »

Give Up Robot 2 robi teraz furorę. A od siebie polecam Super Crate Box, bo chyba jeszcze nikt o nim nie wspomniał na tym forum a to jedna z lepszych gier 2010.

Also, Gish to super pomysł i bardzo fajnie zrealizowany, polecam przynajmniej po to żeby się chwilkę pobawić. Mi się znudził gdzieś w połowie, kiedy nie mogłem przejść jednego levelu.

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #173 : 2011-01-02 19:46:55 »

Ja na razie wkurzyłem się nie moge przejść któregoś poziomu, gdzie jest lawa . Czyli chyba też w połowie Smiley . Ale jak kuzyn przyjechał to graliśmy na VERSUS i na sumo Cheesy.
Jest też taka gra Air Assault. Latasz helikoptrem i niszczysz budynki. Są rozmaite bonusy, od nuke, po zwykłe rakiety. Moja ulubiona broń to takie energetyczne kulki Smiley

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #174 : 2011-01-23 12:38:55 »

a próbowałem supercratebox jakiś czas temu, ale nie odpalił mi się zaliczając zwieszkę :/
Ale teraz działa i eer... ja się chyba za szybko irytuję umieraniem co 3 sekundy Smiley

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #175 : 2011-01-23 20:29:45 »

a próbowałem supercratebox jakiś czas temu, ale nie odpalił mi się zaliczając zwieszkę :/
Ale teraz działa i eer... ja się chyba za szybko irytuję umieraniem co 3 sekundy Smiley

Ciekawe, do tej pory wszyscy, którzy grali mówili mi, że to właśnie nie pozwala im przestać grać. Kiedy jedna 'partyjka' może trwać nawet kilka sekund ciężko odmówić sobie następnej, a controlsy są na tyle czułe, że zawsze wiesz, że zginąłeś przez swój błąd i masz nadzieję że 'teraz się uda' Wink

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #176 : 2011-03-17 19:27:41 »

No właśnie, a najgorzej jak masz słabą broń i nadchodzi dużo przeciwników Smiley

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #177 : 2011-03-20 12:13:25 »

gorzej jak masz mocną broń i się bierzesz za eksterminację, zamiast zbieranie pudełek Smiley

Bagnet451
Kapral
**

« Odpowiedz #178 : 2011-03-20 18:57:08 »

Tak, eksterminacja przeciwników wciąga, szczególnie jak mam miotacz płomieni albo revolwer Cheesy
Ale przynajmniej nabijam licznik zabitych.

Arlach
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #179 : 2015-01-10 17:33:57 »

Być może ktoś już dawno o tym pisał, ale w razie czego polecam grę Jetmen Revival - określenie "lieropodobna" to może trochę za dużo powiedziane, ale generalnie rozgrywka polega na tym samym, tj. fragować przeciwnika + capture the flag Cheesy różni się tym, że steruje się rakietą i walka odbywa się w przestrzeni. Tu strona twórców, skąd można pobrać:

http://www.crew42.dk/

"Things are changing, but nothing changes, and still there are changes..."
Strony: ««« 1 ... 10 11 [12] 13 »»»   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: