Liga Liero
2019-10-18 12:55:43 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 4 ... 18 »»»   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: REPUTACJA (Karma)  (Przeczytany 164725 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2002-03-21 20:47:34 »

Zmniejszyłem liczbę postów potrzebnych do Karmy do 30

[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2002-03-23 00:13:48 »

hmm i tak za malo.

Czytam na przyklad takiego 'Endrju' (np w "Piractwo.." albo "Kto co slucha") i mam ochote mu obnizyc karme o ilosc jego wiadomosci (albo nawet wiecej) od razu. Nie mozna by zrobic wyjatku dla tego czlowieka ? :)

Proponuje jego nominacje do opuszczenia domu Ligi Karmy w tym tygodniu.. ;)

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2002-03-23 00:23:36 »

Poczekaj, może się chłopak do tych 30 poprawi nieco... każdy musi mieć szansę aby się pokazać. Np. taki WING na forum lieronetu ma 100% postów megaszitowych, tam by się karma przydała ech.

Bubr
Szeregowy
*

Reputacja: 1

Bubry rządzą światem

« Odpowiedz #18 : 2002-03-31 13:07:41 »

Czy to jest karma dla bubrów?

Chcesz tamę? Zbuduję ci za grosze!
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2002-04-02 02:09:37 »

Na prośbę BJ'a zmieniłem napisy na obrazki kciuków.

Chał dazit lók nał?

natas
Gość
« Odpowiedz #20 : 2002-04-02 13:24:42 »

zmiana na plus
scorpio
Gość
« Odpowiedz #21 : 2002-04-03 19:31:17 »

Chciałbym sie dowiedzieć czy admini tego forum mają możliwość sprawdzenia kto komu dał karme. I dziękuje wszystkim za karme jestem po prostu najlepszy Smiley.
Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #22 : 2002-04-03 19:35:51 »

ja ci wręczam dokładnie co tydzień (bo tak często można) minusika.
[TV]Reddig
converted demon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 39

I'm hard-core now!!!

« Odpowiedz #23 : 2002-04-03 20:01:49 »

A ja tylko kiedy mnie wtereferirzy jakims postem, co zreszta tez wychodzi co tydzien.

Od -20 powinien byc ban, nie sadzicie? Bo przeciez ile mozna kogos udupiac? -20, a moze -30, zeby scorpio widzial, jak umiera...

Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles
scorpio
Gość
« Odpowiedz #24 : 2002-04-03 20:10:08 »

Dzięki za szczerość. Jakbym mugł to bym wam piwo postawił cenie se u ludzi szczerość i przyznanie sie do czegoś. Ale w karmie i tak jestem nie do pobicia dzienki wam ustale największy rekord minusowej karmy. Życzcie mi powodzenia.
natas
Gość
« Odpowiedz #25 : 2002-04-03 22:01:51 »

hmmmm scorpio, karma ma chyba zadanie 'wychowawcze'
przeciez to nie chodzi o to, zeby bic rekordy w minusowej, tylko wiedziec jak postrzegaja cie inni, jesli otrzymujesz minusy to widac cos im sie nie podoba
wtedy wypada przynajmniej przemyslec co sie moze nie podobac i co mozna by zmienic
mnie sie szczerze mowiac nie podoba ten wlasnie powyzszy post, bo kojarzy mi sie z 'zrobie mamie na zlosci i odmroze sobie uszy' - przeciez karma ok -30 powoduje, ze ludzie przestana liczyc sie z twoim zdaniem, no czy bralbys pod uwage opinie kogos, kogo tylu ludzi postrzega negatywnie?
scorpio
Gość
« Odpowiedz #26 : 2002-04-04 17:11:33 »

natas może i masz racje ale jeśli jakiś gościu bendzie sądził po jakimś gościu że jest głupi po tym jak inni go postrzegają a nie po tym co ma pod kopułą to chyba bendzie jakimś idiotom. Nie patrzy sie na jakąś głupią karme.  A że niekturzy sie jarają tym że mogą komuś nabic minusową karme to mnie nie obchodzi ich sprawa. Wienc sie nie przejmuje tą głupią karmą. Kilka razy dałem minusową karme Patrysiowi tobie jaras i jeszcze innym. Bo jak wszyscy sie bawią tą karmą to czemu ja nie?
     Jeszcze raz zadam pytanie z przed kilku postów. Czy admini tego forum mają możliwość sprawdzenia kto komu dał jaką karme i czy mają możliwość omijania zasady że karme można dać po 168h?
« Zmienione: 2002-04-04 17:22:31 przez scorpio » Zapisane
Denethor
Cowboy
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 7

« Odpowiedz #27 : 2002-04-04 17:22:36 »

Karmą się kurde nie powinno bawić tylko jak gościa ktoś wkur** daj sux teraz kciuka w dół. Natas ma rację karma  ma zadanie wychowawcze
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2002-04-04 17:33:28 »

Biedny Scorpio.

Masz coś pod kopułą -> piszesz na podstawie tego post -> ktoś czyta post i na podstawie tego daje ci karmę.

Wniosek: jeśli masz karmę -20 to oznacza że z tą kopułą nie najlepiej. Ewentualnie z kopułą jest wszystko ok, a denne wypowiedzi piszesz tak dla zmyłki.

Co do twojego pytania. Admin nie może sprawdzić kto komu daje jaką karmę. Admina nie dotyczy zasada głosowania raz na tydzień. Admina dotyczy zakaz głosowania na samego siebie.

Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #29 : 2002-04-04 18:37:43 »

hmmmmm - BJ już właściwie wszystko napisał, ale nie napisał tego: ja się nie bawię karmą, tylko oceniam dzięki niej poziom intelektualny człeka na podstawie jego wypowiedzi. dla mnie jesteś skończonym kretynem i dlatego daje w dół kciuka.
Strony: ««« 1 [2] 3 4 ... 18 »»»   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: