Liga Liero
2018-11-17 14:34:58 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 15 16 [17] 18 »»»   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: REPUTACJA (Karma)  (Przeczytany 147604 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #240 : 2007-02-22 16:17:09 »

A właśnie że głupoty gadacie jak jasna cholera, i myślicie że to będzie jakimś tam usprawiedliwieniem za wasze suxy, których macie trochę (Matt na starym koncie). Poza tym masz jakieś dowody? Równie dobrze mogę pomówić cię o to, że dajesz mi suxy co tydzień bez żadnego konkretnego powodu, i powinieneś dostać bana.

---
O proszę, dostałem następnego suxa, privów nadal brak...

[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #241 : 2007-02-22 19:17:47 »

Wasza rozmowa wydala mi sie jakas taka bezsensowna i niekonkretna, wiec dalem Wam wszystkim suxy. Mozecie teraz o tym porozmawiac, pozdrawiam.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #242 : 2007-02-22 20:17:08 »

Masz rację nomind, najlepiej nic nie pisać, i siedzieć cicho, mimo iż ma się własne zdanie, na jakiś temat. Jesteś guru!!#$@

fishman
Gość
« Odpowiedz #243 : 2007-02-22 20:36:50 »

Wesz sux byl odemnie i nie czuje sie jakos moralnie zobowiazany ci tłumaczyc czemu skoro ja dostałem 10 i nikt nie byl skory do wyjasnien. Nomind masz suxa bo twoj post nic nie wnosi i mozesz sobie teraz o tym porozmawiac. Matt ma racje a wasz problem polega na tym ze do was to nie dociera ale z czasem jak wiecej ludzie bedzie zwracac na to uwage to moze dotrze. Sory ale to ze jest coraz mniej uzytkownikow czynnych nie swiadczy o tym ze wy macie racje. I mozesz mnie banowac i robic co chcesz (nie wiem kto tam "u was od tego jest") ale pietnowal bede to do tej pory poki sie cos nie wzmieni czy tego chcesz czy nie.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #244 : 2007-02-22 20:57:26 »

Cytuj z: Matt Yee
Nie chroniło. I tak Grupa Trzymająca Wladzę dawała karmę z powodów typu: "xxx jest fainy cze" ( a były takie przypadki, wcale nie takie znowu rzadkie ).

Cytuj z: Fishman
Matt pełna zgoda masz racje Smiley

No to proszę mi tutaj sypać konkretami. Kto, komu, itp.

Niestety tak się składa że dopóki karmamod był, miałem wgląd w dawanie karmy - kto, komu, za co itp. Owszem - były 2 sytuacje nienormalne, zresztą obie związane z Guthem. Wspomniany osobnik karmił wszystko jak leci bez przyczyny, ale jako że dawał głównie roxy - i to wcale nie gwardii, a kuku, a największym dzieciom neostrady które się u nas pojawiały - stwierdziłem że nie ma co interweniować. Drugą taką sytuacją była prywatna wojenka na suxy, która dotyczyła tylko 2 osób - i tutaj również nie widziałem powodu do interwencji (oboje wiedzieli kto i za co daje).

Ale niech sie nawzajem samozadowalają a innym daja suxy wkoncu to swietna zabaawa nie?!
enjoy nooby

Wesz sux byl odemnie i nie czuje sie jakos moralnie zobowiazany ci tłumaczyc czemu skoro ja dostałem 10 i nikt nie byl skory do wyjasnień(...)

Przepraszam - tutaj gdzieś wcieło mojego posta (ale to u mnie cąłkiem normalne - NeoSzit rulz!), o treści mniej wiecej takiej:
"Jak poznać nooba? Wyzywa innych od noobów. Sux za niczym nie poparte teorie spiskowe a'la raport Macierewicza."
Fiszman, jeśli dobrze rozumiem... ktoś Ci dał, ale nie powiedział - więc nie wiesz kto. A dajesz Wszowi - bo należy mu się, a tak - dla zasady. Zgadza się? I nie uzasadniasz czemu. Imo to całkiem niezły powód żeby Ci zablokować możliwość suxania, widać że nie dorosłeś do tego.

Nomind!: Cóż... ta dyskusja nie jest tak znowu bardzo bez sensu - gdzie mają o tym gadać niby? Poziom niski bo i poziom oskarżeń niski...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
fishman
Gość
« Odpowiedz #245 : 2007-02-22 23:05:49 »

Prosze bardzo wyjasnie wszystko weszowi jak 10 nieznanych mi osob wysle wiadomosc z wytlumaczeniem do mnie!
Ze niby czemu ja mam uzasadniac a inni nie?
slowo noob nie ja pierwszy na tym forum uzywam wiec zapytaj tych co pierwsi uzyli.
a i jeszcze nie ma teorii spiskowej,

A guzik mnie to obchodzi zlikwiduje moje konto - tylko pamietaj dobrze to uzasadnij w swoim stylu XD
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #246 : 2007-02-22 23:24:35 »

Wyznajesz śmieszną zasadę: Skoro inni robią źle to ja też mogę. Idź pozabijaj ludzi na ulicy - dzisiaj w strzelaninie zgineło dwóch ludzi. Ale przecież wolno Ci zabijać, inni też to robią. A potem powiedz co na to policja, ok?

Poza tym bez przesady. Część suxów masz z czasów gdy jeszcze można było sprawdzać, 2 dzisiejsze masz odemnie i nominda - oba (mniej lub bardziej, ale jednak) uzasadnione. Rzucasz się jak wsza (nie wesz Tongue) na grzebieniu i ciągle masz jakieś pretensje. Może misję poprawiania świata zacznij od... siebie?

Odnośnie noobów - pokaż mi gdzie indziej na forum ktoś wyzywa kogoś od noobów. Może przeoczyłem, jestem tylko człowiekiem.

Nie jestem pewien o co Ci chodzi w ostatnim zdaniu - nie znęcam się, po prostu są 2 opcje:

"A guzik mnie to obchodzi zlikwiduję moje konto" (chyba w odniesieniu do zablokowania Ci możliwości suxienia) - Twój problem. Nie możemy Ci tego zabronić.

"A guzik mnie to obchodzi, zlikwiduj moje konto" - nie mam powodu. Zresztą w ogóle nie kasujemy kont, chyba że są całkiem nieużywane. Co najwyżej mogę dać bana... ale też nie widzę powodu :>

Tak czy owak rośnie w tym temacie paskudny flejm. Jeśli chcesz odpowiedzieć, zrób to privem albo przez GG (jestem niewidoczny). #reszta: Uprzejmie (jeszcze) proszę (jeszcze) o nie ciągnięcie TEGO tematu. Dziękuję (jeszcze).

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #247 : 2008-08-14 14:05:20 »

Karma jest popsuta, dałem Jeracowi i Blacu'owi po suxie, ale potem uznałem, że źle sprecyzowałem powód, wywaliłem więc suxy, w ich miejscie wstawiłem nowe, a chłopaki mają teraz po -2 Cool

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
cmons
Gość
« Odpowiedz #248 : 2009-02-03 23:17:43 »

Po co jest karma bo ostatnio się pogubiłem? Regulamin widać jest już nieadekwatny do dzisiejszych zajść.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #249 : 2009-02-03 23:20:50 »

15. Każdy użytkownik ma na forum cechę "reputacja", oznaczającą jego popularność na forum. Jeśli ktoś pisze mądrze, otrzymuje plusika, czyli "rox". Jeśli ktoś pisze głupio lub nie stosuje się do regulaminu, otrzymuje minusika, czyli "sux". Każdy użytkownik może sprawdzić powód zmiany w swoim profilu. Podczas zmiany reputacji innym użytkownikom, wymagane jest podanie powodu.

Trzeba cos jeszcze wyjaśniać?

cmons
Gość
« Odpowiedz #250 : 2009-02-03 23:32:16 »

Ten punkt jest idiotyczny, bo każdy może go interpretować jak chcę.
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #251 : 2009-02-03 23:41:53 »

Ale jednak jakoś tak się dziwnie składa że wszyscy poza tobą interpretujemy go tak samo, tzw. common sense.

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #252 : 2009-02-03 23:51:53 »

cmons: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling - nazwanie nas stadem owiec i ignorowanie argumentów pod to chyba podchodzi...
cmons
Gość
« Odpowiedz #253 : 2009-02-03 23:53:52 »

Nie, nie podchodzi. Bo raz zachowujecie się jak owce, dwa trolujecie, trzy nie ignoruje.
A może byśmy tak nie mieszali dwóch tematów? Przepraszam za spam. A punkt w regulaminie nadal pokazuje ułomność forum.
SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #254 : 2009-02-03 23:56:02 »

Jaką znów ułomność? Ja nie widzę tam nic "niedeterministycznego"...

Edit: Nie rozumiem Twojego toku myślenia... naprawdę.
« Zmienione: 2009-02-04 00:04:29 przez Sea » Zapisane
Strony: ««« 1 ... 15 16 [17] 18 »»»   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: