Liga Liero
2019-07-18 20:42:44 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy nabór?  (Przeczytany 13686 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Stinky
Szeregowy
*

Reputacja: 2

« : 2005-09-08 18:42:38 »

Czy panowie mają zamiar w najbliższym czasie zorganizować nabór, przecież nie można myśleć o sobie, wydaje mi się że są osoby które by się nadały.
Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« Odpowiedz #1 : 2005-09-08 19:51:24 »

nie ma już czegoś takiego jak nabór do Ligi Liero, bo Liga już nie istnieje jako klan czy coś w tym stylu. Liga to teraz grono ludzi z forum liero.org.pl, którzy mają co nieco wspólnego z Liero, ale nie jest to ich główna zajawka. wchodzimy na tą stronę głównie nie dlatego, że (przynajmniej ja) gram dużo, mnóstwo w Liero, lecz po to by poczytać ciekawe dyskusje nie tylko na tematy związane z Liero i klonami. no i tyle...

(innymi słowy jak góra uzna cię za StaregoForumowicza[TM], to ci da ten wymarzony podpis pod nickiem "LIGA LEJRO POMURZ")
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2005-09-09 07:00:17 »

^
||
||
|| Czyli idąc moim dedukcyjnym tokiem "myślenia" VT to obecnie najbardziej znany klan lejró w polsce Huh, oh nei...pomurzzz...(osobiscie do vt nic nie mam)

Express
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 20

Kocham Liero!

« Odpowiedz #3 : 2005-09-09 07:55:31 »

A jako szeregowy członek powinieneś, bo vt to odwieczny wróg ll.
Dopiero na wyższym stopniu wtajemniczeia okazuje się, że nie do końca to tak wygląda, ale gwardzistą jeszcze nie jesteś.

A może jest coś więcej...? Czytał ktoś "Siódme wtajemniczenie", Niziurskiego chyba? Ja się oderwać nie mogłem, fakt, że jakieś pół życia temu Smiley
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2005-09-09 13:57:59 »

[Głos serca...ASD]
Właśnie serce mi uświadomiło, że "LL RZONDZI", VT jest nie dobre i złe, głosi wiarę satanistyczną, a wiadomo że bóg rządzi ligą. Więc kierujmy nasze robacze głosy serca do jednego boga...Joosa...!!!, nie ma pacha... Wink
[/Głos serca...ASD]

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #5 : 2005-09-09 14:23:13 »

Tylko jakby się zastanowić, to z LL zostało tylko parę osób bo reszta została przekupiona przez podłych VTków... :p

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2005-09-09 14:52:48 »

... i do tego przekupionych pifem - dziełem szatana - którego przecież LL nie uznaje. Cheesy

Kelner
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 8

BUC pomniejszy

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2005-09-09 15:32:13 »

Od kiedy to nie uznaje? Jak tak to ja się pytam: Są jeszcze wolne miejsca u Vermisów?

Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2005-09-09 16:53:02 »

No BJ tam swego czasu zbanował Igiego AntyKomerche za picie pifa przecież, nie pamiętasz? Ale pod przykrywką to chyba można pić, więc NEI ODCHOĆ!

Stinky
Szeregowy
*

« Odpowiedz #9 : 2005-09-09 19:42:34 »

A nie zastanawiał sie nikt żeby jednak przyrócić LL miano największego klanu w polsce, przynajmniej działo by się coś na forum, no i skoro liga liero, no to moze jakis ranking, to by się opłacało jak by gusanos wyszło, rozgrywanie meczy co jakis czas przez gwardzistów itp.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #10 : 2005-09-09 20:04:07 »

Hm no mecze niby są od czasu do czasu w Wurmz! A co do przywracania LL miana największego klanu w Polsce... Fizycznie LL jest złączona z VT więc można toto potraktować jako jeden klan. A istnieją jakiekolwiek inne? Dzisiaj w Liero i lieropochodne grają raczej fanatycy.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Stinky
Szeregowy
*

« Odpowiedz #11 : 2005-09-09 20:47:07 »

Połączone...e tam, to nie jest to samo co jeden wielki istniejący, i prowadzący swoją działalność klan LL
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2005-09-13 20:50:40 »

Tyle tylko, że w "złotych czasach" klub był wielki tylko na papierze, a osoby prowadzące jakąkolwiek działalność i tak były mniej lub bardziej powiązane z forumowym światkiem.

May the Schwarz be with you!
Stinky
Szeregowy
*

« Odpowiedz #13 : 2005-09-14 16:27:53 »

Już sam nie wiem jak to było z tą starą ligą liero
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2005-09-14 16:50:21 »

(..) Fizycznie LL jest złączona z VT więc można toto potraktować jako jeden klan. (..)
Que diablos?! Przepraszam szanownego przedpiśce, ale ja nie jestem fizycznie zlaczony z zadnym pllllugawym LL'owiczem! Thread "Panie o liero" swojego czasu uswiadomil mi niemozliwosc fizycznego laczenia sie z kimkolwiek z tego najwidoczniej doglebnie zmaskulinizowanego polswiatka. Stronka VT nie lezy juz nawet na serv0rze LL.

Mozliwe ze [VT] EdgeCrusher laczyl sie fizycznie z kims od Was, te dlugie wlosy moga byc mylace po pijaku.. Niestety fotek nikt nie zrobil wiec dowodow nie ma Wink.

Dzisiaj w Liero i lieropochodne grają raczej fanatycy.
nie fanatycy tylko tru liero zioms. Ja grywam tylko w Lejro 1.33, Yez tak samo. Nei jestesmy w tym osamotnieni.

PS. Kelner: zapraszamy, zapraszamy. Delegatura VT w Warszawie ma pelne uprawnienia do picia w imieniu Vermis Templari Wink.
« Zmienione: 2005-09-14 16:55:41 przez [VT].:nomind:. » Zapisane

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Strony: [1] 2 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: