Liga Liero
2019-06-18 10:33:36 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Który weekend października odpowiada Ci najbardziej?  (Głosowanie skończone: 2005-09-25 10:36:22)
30-2 - 3 (18.8%)
14-16 - 3 (18.8%)
21-23 - 6 (37.5%)
28-30 - 4 (25%)
Głosów w sumie: 10

Strony: ««« 1 ... 4 5 [6] 7 »»»   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: IV Oficjalne Mistrzostwa Ligi Liero  (Przeczytany 36193 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #75 : 2005-10-11 19:01:44 »

UWAGA: zanim zaczniesz czytać dalej, zastanów się. Już?

Zatem: Klawisze są odgórnie ustalone.
Lewo=Pause
Prawo=F1
Góra=Enter
Dół=K
Skok=Q
Strzał=Numpad+
Zmiana=,

XD

[edit]---Guth - rox!1[/edit]
[edit]---Volum - To mi przypomina tą nową reklame Heyah... gościu o 5 palcach. heh[/edit]
[edit]-by Jerac- Ej - a umie ktoś tak rozlożyć palce żeby nacisnąć wszystkie 7 klawiszy które podałem naraz? Ja mogę XD [/edit]
[edit] --- nomind - Jerrec: boje sie z Toba grac! :| ja wlasnie probowalem i nawet stopą nie wcisne ich naraz Sad[/edit]
[edit]-by Jerac- Jeśli nie masz dzielonej klawiatury (czyli masz taką klasyczną) to spróbuj tak:
Lewy mały palec - F1
Lewy kciuk - Q
Lewy srodkowy - K
Lewy wskazujący - ,
A prawa ręka na enterze, numplusie i pause.[/edit]
[edit] --- nomind - eee ale dwoma rekami to sie nie liczy, ja caly czas probuje jedną.. brakuje jakis 4cm, jeszcze nad tym popracuje Wink [/edit]
« Zmienione: 2005-10-12 13:52:56 przez [VT].:nomind:. » Zapisane

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #76 : 2005-10-11 19:07:24 »

Była mowa o klawiszach jeśli chodzi o strony, z czego pośrednio wynika, że sobie można ustawić wszystko przed meczem.

BiG BaD BoB
nowy
*

Reputacja: -2

« Odpowiedz #77 : 2005-10-11 21:12:00 »

co do "kumela" to jego inna ksywka to "Majkelon" więc "kumela" z listy można wywalić
Data wysłania: 2005.10.11 22:08:37
aaa właśnie jeszcze co do klawiszy to doszliśmy z Majkelonem do wniosku że przy nie których konfiguracjach klawiszy jeden gracz może blokować używanie przez drugieo liny a drugi może zablokować zmiane broni więc dlatego się pytam o konfiguracje tylko co będzię gdy jeden zawodnik będzie drugiemu coś blokował pod czas turnieju ??

There is a thin line between what is good and what is evil
And I will tiptoe down that line but I will feel unstable
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #78 : 2005-10-11 21:31:46 »

Generalnie można chyba założyć że jedna osoba gra gdzieś na literkach a druga na strzałkach... zresztą bez przesady, na klawiaturze można grać i w 3 osoby w jedną grę XD

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 11

The Road, The Wind, The Spirit of MACHINE!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #79 : 2005-10-12 08:50:28 »

No i kurde ze mna dupa....mialem wypadek komunikacyjny, i obecnie posiadam reke w gipsie a 21ego mam miec zdjecie szwow i badania jak mi sie lapa zrasta, 22ego zeznanie na komendzie ....kuzwa...a tak chcialem pzyjechac..los przebrzydly pewnie na tym etapie zmiany terminu na tydzien pozniej to czcze marzenie... :(

Pozdrwiam

[VT]HandCrusher
---------------------------------
Jedyna niedogidnosc to to ze musialbym grac po lewej stronie (Lewa zlamana i treoche brakloby miejsca po mojej lewej gdyz mam ja tak na 90*). Co do wynikow i samego grania to dalbym sobie rade...Uparty VTek jestem i byle zlamanie mi nie grozne :>
||
V
« Zmienione: 2005-10-12 10:26:15 przez [VT] EdgeCrusher » Zapisane

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #80 : 2005-10-12 10:16:54 »

/\
|| kiedyś z kolegą próbowaliśmy grać jedną ręką. Da się, ale mistrzowskich
|| wyników tym nie osiągniesz (i przy okazji po kwadransie łapy nie czujesz)

A co do gry w 3 osoby to to jeszcze nie jest l33t, u mnie grało 5 osób nawet (w jakąś ścigałkę co się miało jeden guzik do skręcania w lewo czy inne tam prawo i się robiło okrążenia), a meczyki w megablast na 3 a często i 4 osoby (tutaj się już cięło) się też zdarzały z tego co pamiętam.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : 2005-10-12 10:49:44 »

Ja proponuję spotkanie w bucawie w takim razie w terminie jakimś późniejszym, może listopadowo/grudniowym np? Ja się już deklaruję, że jadę. Mam wolne od 16 w piątek do 8 w poniedziałek (odliczyć czasy dojazdu) Smiley
Zrób Waści KrawędzioŁamaczu proszę temat osobny i tam wszelkie info ustalaj.
[OT]Czyżby się spełniała moja wizja nieistniejących motocyklistów bezwypadkowych?

[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 11

The Road, The Wind, The Spirit of MACHINE!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #82 : 2005-10-12 12:31:17 »

No sie pomysli bo do ludzi obdarzonych nadmiarem czasu niestety nie naleze.
[OT]
Co do motocyklistow bez wypadkow to zalezy czy rozbijasz sprawe w zaleznosci o poniesiona wine. Moj wypadek spowodowal pieszy ktory wyszedl na czerwonym swietle przy prekosci 60km/h na drodze z ograniczeniem do 70km/h.

Co do samej teorii to wydaje sie ze ma ona tyle wspolnego z przyjeciem hipotezy co to ze nie ma kierowcow samochodowych bez stluczki i pieszych bez wywrotki. Wszystko i tak podchodzi pod jedno - "shit happens" jedyne co naprawde sie liczy to fakt ile w tym shicie jest Twojej winy.

Motocyklistow bez wypadkow znam nawet paru...jednym z nich jest moja dziwczyna i nie oznacza to ze czeka ich kuku.
[/OT]
Pozdrawiam
-----------------------------
Dlatego zrobmy to tydzien pozniej!!!!!!11!!jedenascie!!!! Pliiisss niiigaa!111!! Cheesy
||
V
« Zmienione: 2005-10-12 19:03:38 przez [VT] EdgeCrusher » Zapisane

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #83 : 2005-10-12 13:16:02 »

[offtopa ciąg dalszy] Można przewidzieć swoje zachowanie, ale zachowania tych wszystkich durni którzy pchają się obejrzeć ci podwozie od spodu już nie... Inna sprawa, że mimo iż motocykliści nie powodują więcej wypadków niż użytkownicy dwuśladów, wypadki z udziałem motocyklistów są daleko groźniejsze.

Ostatnio rozbawiło mnie info o Toyocie - próbują w motocyklu zainstalować poduszkę powietrzną XD. Czyżby zamiast wylatawyania w przód kierowca miał być katapultowany?
[do tego momentu]

Ja niestety nie mam szans się pojawić... próbowałem pertraktować z tą <bluzgbluzgbluzg> od logiki, ale jedyny termin dała mi w sobotę 22go...

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #84 : 2005-10-16 09:42:29 »

Nei, nei, nei... Hoovera jednak nie będzie, buuuuuuuuuuuu a ja tak chciałem się pojawić. DAMN!

EDIT: Hoover będzie i można mnie wpisać na liste Grin
« Zmienione: 2005-10-16 12:13:30 przez Hoover crack » Zapisane
Miszcz
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #85 : 2005-10-16 20:57:22 »

Ja Miszcz też zaszczycę was swoją obecnością i sklepie wszystkim tyłki muahahahaha hmmm ciekawe jak ja sie tam dostanę bo samemu mi sie nie chce a mój leszczowaty kumpel nie chce jechać jakby co to chyba można nie przyjść Roll Eyes
Snoopmajster
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #86 : 2005-10-16 21:08:24 »

Niom ja też chciałbym sie pojawić Tongue
Ps : a ty "miszczu" sie niepodniecaj bo są napewno od ciebie lepsi
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #87 : 2005-10-16 22:39:04 »

Neistety, Yez sie wypiął, EdgeCrusher zgibnoł od wuasnej broni, i ja tez nie pojawiam sie. Z 3miasta to jest ponad 9 godzin pociagiem, samemu jechac cala droge mi sie slabo widzi, szczegolnie w sobote, po calej nieprzespanej nocy. Pisalbym sie na spotkanie gdzies blizej (Wawa?), DG to jednak za daleko i z drugiej strony za blisko (samoloty z Gda nie lataja). Do tego dochodza komplikacje na uczelni.
Z bólem serca prosze o skreslenie z listy.

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #88 : 2005-10-17 10:02:18 »

Lista zgłoszeń zamknięta (22). Do środy czekam na ewentualne rezygnacje, a w czwartek pojawią się losowane grupy i rozpiska walk systemem pucharowym.

Jadących (przynajmniej kilku) proszę o wpłatę 20zł od osoby, za udział, gdyż muszę zapłacić zaliczkę w kafejce.
« Zmienione: 2005-10-17 10:15:55 przez Greybrow » Zapisane

[TV]Reddig
converted demon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 39

I'm hard-core now!!!

« Odpowiedz #89 : 2005-10-17 16:22:21 »

No właśnie wyszło mi, że mam 10 złotych na koncie i z 5 złotych w portwelu. Będzie ciężko (generalnie do środy coś pomajstruję, ale wybory ostatnie wygrał PiS, więc bieda w kraju).

portWelu? - B

meh... no ta...
« Zmienione: 2005-10-19 22:27:32 przez [TV]Reddig » Zapisane

Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles
Strony: ««« 1 ... 4 5 [6] 7 »»»   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: