Liga Liero
2019-09-17 04:16:39 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprawozdanie z IV mistrzostw  (Przeczytany 15818 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« : 2005-10-22 21:23:00 »

Głównie to się tutaj skupię na opisie meczu finałowego, ale pokuszę się również o wypisanie innych szczegółów. No to goł.

W nocy, z piątku na sobotę, 21-22 października 2005 roku grupa ośmiu śmiałków stawiła się w Dąbrowie Górniczej na IV oficjalnych mistrzostwach liero. Po zozegraniu meczy grupowych poznaliśmy czwórkę, która będzie walczyć w półfinałach. Byli to (alfabetycznie) Biernath_John,  Majkelon, Miszcz i ja, czyli Van_Hoover. Po rozlosowaniu meczy półfinałowych ja miałem przyjemność zagrać dwumecz (pierwszy mecz+rewanż) z BJ'em a Majkelon toczyć miał boje z Miszczem. Rezultatem tych zmagań było przejście do finału BJ'a, który po zremisowaniu ze mną dwumeczu wygrał przewagą żyć, oraz Miszcza, który po stoczeniu długiego i zaciętego boju z Majkelonem na Shayssie (xD) przeszedł z kompletem zwycięztw półfinałowych.

Walka o trzecie miejsce rozgrała się pomiędzy mną a Majkelonem. Pierwszy mecz rozegrany na mapie Unite został wygrany przeze mnie, lecz nie było łatwo i praktycznie przez całą grę szliśmy łeb w łeb. Drugi mecz był o wiele ciekawszy (mapa Fallout2) i na uwagę zasługuje iż (o ile dobrze pamiętam) mój oponent zdobył 6 fragów Riflem(!) oraz jeden Cracklerem, lecz niestety (albo stety Grin) przegrał, co spowodowało, że zająłem zaszczytne trzecie miejsce.

Nadszedł czas na finał pomiędzy mało znanym Miszczem a dobrze znanym Biernathem.
Oba mecze rozegrane zostały na 2xKrossie(?). Pierwszy mecz zaczął się zdobyciem fraga Missilem przez BJ'a. Następny frag został zdobyty Spajkami. Miszcz stracił kolejne, trzecie życie przez swój błąd, zabijając się Spikeballsami. Jednak zaraz po tym BJ również popełnia błąd i ginie z własnej Chiquity. Walka toczy się dalej. Miszcz odbiera życie Biernathowi poprzez wsadzenie mu Spajków w twarz, lecz ten nie pozostaje mu dłużny i odwdzięcza się tym samym. Podczas dalszych bojów BJ ginie od Larpy przeciwnika a niedługo po tym od kolczastych kulek. Sytuacja robi się coraz ciekawsza. Nadchodzi czas na serię trafień Missilami, od których Miszcz ginie, co chyba wytrąca go z rytmu i popełnia dwa suicidy. Pierwszy ze Spajków a drugi dla odmiany ze Spajków. Kolej teraz na fraga dla Miszcza, który zostaje zdobyty z Miniguna. Ostatnie trzy życia Biernath odbiera Miszczowi kolejno z Missila, Spikeballsów i Super Shotguna. Mecz się kończy i wygrywa BJ mając 7 fragów i 5 żyć. Miszcz zdobył 4 fragi.

Mecz drugi: zdesperowany Miszcz zaczyna zdobywanie fragów zabiciem z Gaussa. Na odpowiedź ze strony Biernatha nie trzeba czekać długo i zabija on Miszcza z Missila. Następnie małe potknięcie i BJ zjada swoje własne Spajki co owocuje Suicidem. Jednak nie wpływa to mocno na rezultaty gry i kolejny frag zdobywa BJ Missilem. Miszcz odpowiada paczką Spajkballsów. BJ dalej męcząc Missila (co wychodzi mu wręcz idealnie) zdobywa nim dwa fragi. Miszcz dla odmiany męcząc Spikeballsy zdobywa nimi fraga. Teraz sytuacja sprzed kilku minut się powtarza i Biernath zdobywa fraga Missilem, zabija się swymi Spajkami i znowu zdobywa fraga Missilem. Miszcz trochę monobalistycznie (takie moje słowotwórstwo) zabija BJ'a Spajkami. BJ w sumie też monobalistycznie fraga zdobywa Missilem. Teraz następuje seria zabić Spajkami i po jednym fragu ląduje na koncie Miszcza i Biernatha. Czas na błędy Miszcza, który postanawia zjeść swoje kolczaste kulki (heh) tracąc życie oraz dobić już ostatnie swe tchnienie Gauss Gunem. Koniec finału. Zwycięza Biernath_John otrzymując w nagrodę KUBECZEK lierowy. (Wynik: Miszcz-5, fragów 0 życiów; B-8 fragów, 3 życiów)

Mistrzostwa zaowocowały zdobyciem odznaczeń przez kilku graczy. Ja zdobyłem Massakera, ChanibaL Samobija, Majkelon podwójnego Massakera, Biernath (nie pamiętam ile, ale przynajmniej jednego) Massakera... reszty odznaczeń nie pamiętam bo już wcześnie rano było i umysł mój przemęczony był. Jak któs będzie coś wiedział niech tu pisze to poprawię.

Całe przedsięwzięcie zakończyło się zwycięztwem Biernatha_Johna, na drugim miejscu zasiadł Miszcz a trzecie miejsce przypadło mi.
Chciałbym skromnie zauważyć, że mi, jako jedynemu podczas mistrzostw udało się wygrać mecz z BJ'em (na mapie Memory się to odbyło) i jestem z tego niezykle dumny ^_^
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2005-10-23 11:38:09 »

Van_Hoover: Ładna relacja i dość szczegółowo opisany finał. No normalnie plusika masz, bo już z Ciebie ligowiec lepszy od niejednego gwardzisty. Wink

Zdjęciówy jakieś będą, czy niestety nikt nie wziął ze sobą aparaciku? I jak z tymi filmikami, udało sie coś nagrać czy niet?

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #2 : 2005-10-23 12:28:28 »

Zdjęcia powinny być bo Krymzon coś cykał komórką, tylko musiałby je tu wsadzić, niestety cyfrówki nie było o kamerze nie wspominając. Filmików też zero bo chyba kabli brakło Undecided
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2005-10-23 13:33:39 »

Półfinał był dla mnie ciężki bardzo. Van Hoover ostro bardzo jechał i agresywnie i w pierwszym meczu szybko zdobył przewagę 3 fragów. Tylko dzięki opanowaniu i bezwzględnej realizacji planu taktycznego udało mi się odzyskać panowanie nad grą, odrobić straty i wygrać przewagą trzech żyć.
Drugi mecz był bliżniaczo podobny, z tym że rozegrany na pechowym dla mnie Memory (na tej mapie przegrywałem wszystkie ważne mecze w życiu) - Hoover przyparł jeszcze mocniej i miażdżył mnie od samego początku. Dyscyplina taktyczna pomogła, ale tym razem nie zdążyłem odrobić strat i wtopiłem 1 życiem, co w rezultacie dało mi (po krótkiej konsultacji z ligowym systemem punktacji) możliwość gry w finale.

Jeśli chodzi o uwagi ogólne to warto wspomnieć o klawiaturach. Udało nam się znaleźć w miarę optymalne ustawienia klawiszy na których DAŁO SIĘ grać, ale do ideału było baaaardzo daleko - mogłem w sumie zapomnieć o akcjach w stylu 'błyskawicznie zmienić broń, celownik do góry, strzał, lina w lewo, zmiana broni i strzał w prawo z super shotguna żeby uciec', bo już przy próbie zmiany broni okazywało się że nic z tego, tak więc trzeba było postawić na rozwiązania najprostsze, co niestety odebrało rozgrywkom spektakularności.

Jestem w posiadaniu raportów ze wszystkich meczów chyba, opublikuję je tutaj w wolnej chwili kiedyś.

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2005-10-23 13:37:02 »

No, odespałem. Wystarczyło jakieś 14 godzin snu, ale kolejnymi godzinkami nie pogardzę...
Opiszę początkową część może.

Ostatnie tygodnie spędziłem głównie na ogłoszeniach do użytkowników forum, jego porządkowanie i organizacji mistrzostw. W domu nadal brak internetu Sad
Piątek 21 października rano - na serwerze pada baza danych i strona nieczynna do popołudnia. Być może dlatego nikt nieprzybyłych się nie zgłosił (Reddig, Patrys, Chollix, bedi, bushi, Mastrojani, MagiC, Martinez, Snoopmajster).
W piątek po południu po pracy, zmagałem się zakończeniem produkcji kubków, koszulek, arkuszy punktowych, plakatów i dyplomów. W pośpiechu robiąc dodatkową koszulkę dla Krymzona (dzięki za zasponosorowanie!) popełniłem niedopatrzenie, co skończyło się przymusowym malowaniem małego robala w okolicy "pacha". Tak, też mogę ogłosić, że Krymzon "ma pacha" Grin
Czasu oczywiście nie starczyło mi nawet na włączenie Liero, bo od 3 miesięcy nie było ani z kim grać ani czasu na to. No ale gry w Liero się chyba nie zapomina...
Zabierając się do wychodzenia z domu z komputerem, co by nagrywać filmy, zacząłem szukać kabla. Przetrząsnąłem mieszkanie, a tu nic... Zemścił wcześniejszy brak przygotowania. No ale nic to, z taką ilością aparatów cyfrowych jakie będą na miejscu, nakręcimy nimi filmiki, pomyślałem i lekko zirytowany udałem się w kierunku tramwaju, żeby dojechać do kafejki.

Na miejscu przykleiłem plakat i poszedłem na górę. 22 jeszcze nie było, byli natomiast BJ, Krymzon, Van_Hoover i ChanibaL. Zanim zdążyłem się przywitać, przyrżnąłem głową w niski strop przy oknie na poddaszu (guza mam do teraz). Lekko oszołomiony zacząłem przyglądać się sytuacji.
Porównując 5 obecnych do 17 zgłoszonych, nijak mi to nie pasowało. Wywiesiliśmy jeszcze na drzwiach kafejki, że jakby co, to trzeba wołać lub dzwonić, to się drzwi otworzy.
W tej ilości ludzi ogłoszona wcześniej składka po 20zł, nie starczyłaby nawet na kafejkę, nie mówiąc już nic o jakichś chipsach. Datek Krymzona od razu przydał się więc, do zapłacenia za kafejkę. Zrezygnować się nie dało więc postanowiliśmy urządzić sobie IV, V i VI mistrzostwa i jeszcze promoda od razu. Nagród starczyłoby spokojnie dla każdego (przewidywałem kubek i czarną koszulkę za I miejsce, czarną koszulkę za II i białą koszulkę za III miejsce). Wtedy znikąd pojawił się nieznany nam osobnik. Był to tajemniczy „Miszcz”, który to pojawił się ostatnio na forum, chcąc wziąć udział w mistrzostwach. Po dalszym wywiadzie okazało się, że przyjechał aż z samej stolicy.
No w pięciu to już można robić rozgrywki każdy z każdym. Rozpisaliśmy tabelkę, BJ już miał siadać do walki z Hooverem, gdy usłyszeliśmy telefon. Następni gracze! Mimo moich dokładnych jak mi się wydawało tłumaczeń, pobłądzili w drodze z Częstochowy – Majkelon i Big Bad Bob. O 24 postanowiliśmy rozpocząć eliminacje.
Tabelka poszła do kosza, ale za to już było raźniej Smiley

Niestety jak się okazało NIKT nie miał aparatu, o kamerze już nie mówiąc... Majkelon i Krymzon mieli aparaciki w komórkach i robili co mogli, ale efekty bywały mizerne ze względu na mizerne oświetlenie.
Postanowiliśmy zrobić dwie grupy eliminacyjne. Grupa A: BJ, Big Bad Bob, Majkelon, Krymzon. Grupa B: ChanibaL, Greybrow, Van_Hoover i Miszcz.

Walka była zajadła. Krew robaków lała się litrami. Biernath_John pokazał klasę i nie przegrał żadnej eliminacyjnej walki. Oprócz niego Majkelon, Miszcz i Hoover wyszli z grup eliminacyjnych, choć ChanibaLowi brakowało ledwie jednej wygranej.

Jak się okazało, można jednak zapomnieć jak się gra w Liero i mimo kilku(dziesięciu) pokazowych fragów ze spajków i gausa udało mi się zdobyć w eliminacjach jedynie 1 honorowy punkt (za zwycięstwo we fragach z Hooverem).

W półfinałach Miszcz walczył bardzo skupiony i walka z Majkelonem skończyła się jego zwycięstwem.
B (Biernath_John) dość łatwo wygrał pierwszy mecz z Hooverem (przewaga 3 żyć), ale w rewanżu role się odwróciły. Młócka była straszna i zwyciężył Hoover. Jednak zachował tylko 1 życie, więc pojedynek w sumie wygrał B i to on przeszedł do finału. Gratulacje dla Hoovera, gdyż jako jedyny wygrał oficjalny mecz z B podczas tych mistrzostw! Poziom udowodnił wygrywając pojedynek o III miejsce w walce z Majkelonem. Choć nie było to łatwe. Walka szła łeb w łeb co do piksela życia. W końcu jednak Majkelon poddał się presji i zginął. Jako że godzina była około 5 rano zaczęło o sobie dawać znać zmęczenie. Majkelon postanowił walczyć "byle czym" i wybrał do drugiego meczu między innymi "rifle" i "crackler". Mimo przegranej, pokazał niesamowitą klasę zdobywając 5 razy fraga karabinem, raz o dziwo cracklerem.

Po tej walce spokojny, opanowany i milczący Miszcz przystąpił do finału z żywiołowym i rozgadanym Biernath_Johnem. Van_Hoover zgłosił się na ochotnika do spisywania frag po fragu całego pojedynku.
Wygrał B. Miszczowi gratuluję bardzo udanego debiutu, bo muszę przyznać, że po ksywie nie spodziewałem się aż tak dobrego gracza Smiley

Przed szóstą rano przystąpiliśmy do sprawdzenia czy ktoś nie załapał się na odznaczenia specjalne, wypisania dyplomów i rozdania nagród. Opiekun kafejki zrobił nam zbiorowe "zdjęcia" komórkami i rozjechaliśmy się do domów.

Co dalej? W najbliższym czasie ligowców z Warszawy czeka teraz organizacja turnieju w stolicy. Może tam zbierze się nas więcej.
« Zmienione: 2005-10-25 11:04:02 przez Greybrow » Zapisane

[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 11

The Road, The Wind, The Spirit of MACHINE!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2005-10-24 12:07:14 »

Grey! Pelen respect za oddanie sprawie i przygotowanie calosci...naprawde szkoda ze frekwencja nie dopisala Sad

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
Majkelon
nowy
*

Reputacja: 1

« Odpowiedz #6 : 2005-10-24 17:55:22 »

Mam kilka zdjęć z mistrzostw. Komu je wysłać?
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2005-10-24 18:30:21 »

Najlepiej:
1. wrzuć na http://imageshack.us
2. opublikuj adres na forum (wklej to co jest podane w "Thumbnail for forums (1)")
« Zmienione: 2005-10-24 18:32:25 przez ChanibaL » Zapisane

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Majkelon
nowy
*

« Odpowiedz #8 : 2005-10-24 20:32:46 »

Zrobiłem według zaleceń. Proszę, oto zdjęcia. Są jakie są ale zawsze to jakieś.
« Zmienione: 2005-10-24 20:43:12 przez Majkelon » Zapisane
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2005-10-24 21:01:49 »

Rox! Klimatyczne zdjęcia bardzo, zwłaszcza dzięki temu niebieskiemu neonowi (skąd on się wziął? Tongue). Btw, nie wiedziałem, że komórka może robić zdjęcia w aż takiej rozdzielczości. Ale w sumie i tak pewnie lepiej by te zdjęcia wyglądały w 640x480 (nie widać by było średniej jakości). Mimo wszystko zdjęcia bardzo ciekawe.

Co do trzech ostatnich zdjęć: Niezły z was BucTeam(tm) Cheesy

Majkelon
nowy
*

« Odpowiedz #10 : 2005-10-24 21:03:58 »

Wypraszam sobie. Żaden tam BucTeam. MASTERZY LIERO, kurde. No. Poza tym byliśmy już zmęczeni.
Combaine
Pułkownik

Reputacja: 21

« Odpowiedz #11 : 2005-10-24 21:17:12 »

Widać, że zmęczeni... BTW, może któryś z uczestników podpisałby jedno z 3_ostatnich_zdjęć, coby wiadomo było, kto jest kim.
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #12 : 2005-10-24 22:30:43 »

Last one: (jadąc od lewej) Krymzon, ChanibaL, Biernath_John, Big Bad Bob, Greybrow, Majkelon, Van_Hoover, Miszcz
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2005-10-25 10:56:16 »

smuf: ty bucu, nieobecni głosu nie mają Tongue było przyjechać, a nie siedzieć i grzać stołek, to byś też był na zdjęciu elity. Bo naprawdę poziom gry był bardzo wysoki. Na tyle wysoki, że z biegu, bez przygotowania nie było co startować Smiley

Majkelon
nowy
*

« Odpowiedz #14 : 2005-10-25 11:06:16 »

Chciałbym nadmienić, że grałem różowym robakiem, co zostało przyjęte na mistrzostwach z uznaniem. Niestety w sprawozdaniu tego nie wspomniano. A tylko prwadziwi masterzy grają różowym robakiem.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2005-10-25 11:38:56 »

Tak sobie myślę, że jaskrawe kolory trzeba by wrzucić w obowiązkowe ustawienia.
Bo taki np różowy to przyciąga missile Smiley, a zielony (mój) przyciąga spajki, nawet własne Smiley

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #16 : 2005-10-25 20:04:55 »

A mój kamperski brązowy to missilów się nie obawia i Biernatha dzielnie zmyla Grin
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2005-10-26 10:23:24 »

Z uznaniem spotkało się 5 fragów z rifla ziomek, różowy robak to tylko wisienka w torcie... respect.
Zdjęcia jak na komórkowe to są kapitalne, dobra robota. Czekamy teraz na drugi secik zdjęć, bo tam pamiętam powinna być moja fota z pucharem Smiley

Majkelon
nowy
*

« Odpowiedz #18 : 2005-10-26 12:14:29 »

Ja swoje zamieściłem wszystkie. Wiem, że Krymzon coś tam też tworzył. Więc jak coś to jego trzeba zapytać.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2005-10-26 14:05:32 »

Może jeszcze odsypia...

Krymzon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 19

« Odpowiedz #20 : 2005-10-26 15:47:29 »

Wczoraj był termin wysyłania Olimpiady FIzycznej, a ja w ramach świeckiej tradycji czekałem na ostatnią chwilę =) foty zaraz będą
[e]tylko zjem obiad, naucze się konfigurować iptables tak, żeby router przepuścił mi FileZille, etc. etc.
[e2]chciałem zauważyć, że Majkelon w ostatnim meczu zdobył SZEŚĆ (a nie pięć) fragów z Rifle i jeden z Cracklera, tak jak to napisał Van Hoover i tak, jak mam na zdjęciu Tongue

|
| Err ano tak... sprobuje cos pogrzebac w routerze
V
« Zmienione: 2005-10-26 18:01:54 przez Krymzon » Zapisane

::Fundaçao Internacional Capoeira Artes das Gerais::
-----|Gwardia Liero|----- Wurmz! Support Team (ściągnij Wurmz!)
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 2005-10-26 17:28:42 »

No i gdzie te zdjęcia?! Może na email?

Majkelon
nowy
*

« Odpowiedz #22 : 2005-10-26 19:40:48 »

Dzięki Krymzon. Sam już nie wiedziałem czy 5 czy 6. Bo i tak było i tak napisane w sprawozdaniach. Uznałem, że 5 to i tak dużo więc się nie rzucałem o to. Ale i tak dzięki.
I jeszcze coś od siebie dorzucę. Muszę powiedzieć, żę z Tobą mi się najfajniej grało.
I to nie dlatego, że przegrałeś, ale że grałeś żywiołowo i emocjonowałeś się rozgrywką przez co gra z Tobą była naprawdę przyjemna. I tyle.
Krymzon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 19

« Odpowiedz #23 : 2005-10-26 20:04:20 »

Hahahah, dzięki Cheesy
Mi się tylko udało zepsuć iptables, więc po przywróceniu do poprzedniego stanu zdecydowałem się na ImageShack
« Zmienione: 2005-10-26 20:09:32 przez Krymzon » Zapisane

::Fundaçao Internacional Capoeira Artes das Gerais::
-----|Gwardia Liero|----- Wurmz! Support Team (ściągnij Wurmz!)
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2005-10-30 23:42:18 »

Btw a propos miszczostw w lejro 1.33, rozmawialiśmy o czymś w stylu wyróżnień za stosowane ekstrawaganckiego uzbrojenia, bo prawda jest jaka jest - w liero jest klika dobrych broni, reszta sie nie nadaje... i zestawy graczy wyglądały bardzo podobnie (czasem wręcz bliźniaczo hehe), tak więc można ustalić pulę 'standardowych' broni, i używanie wszystkich pozostałych nagradzać specjalnymi odznaczeniami itd. Majkelon robił porządek z rifle, mimo że był zaspany i nieprzytomny... fragował jednak oponenta ku uciesze gawiedzi, i za to należy się respect.

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #25 : 2005-10-31 00:03:30 »

No, rifle zawsze IMHO była dobra. Krótszy reload niż Gauss, mnie osobiście celownik bardzo pomaga, a siła wcale niewiele mniejsza - też 3 strzały na fraga...

(ale jakby ktoś zabijał shotgunem (zwykłym), blasterem czy innnym takim nie_do_końca_badziewiem to respect juz)

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2005-10-31 12:27:31 »

(ale jakby ktoś zabijał shotgunem (zwykłym), blasterem czy innnym takim nie_do_końca_badziewiem to respect juz)

Albo greenballem. xD Wtedy to już koszulka LL się należy na 100%.

Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 2005-10-31 16:32:09 »

Moja definicja dobrej broni: dobra broń to taka, którą ludzie grają

Nikt nie gra riflem -> rifle jest słaby

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #28 : 2005-10-31 16:43:05 »

Aha... Moja jest zupełnie inna Cheesy

Dobra broń to taka którą ja gram

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
BiG BaD BoB
nowy
*

Reputacja: -2

« Odpowiedz #29 : 2005-10-31 23:23:40 »

Dobra Dobra cały BucTeam to właśnie te buce co nie stawiły sięna prestiżowych IV mistrzostwach liero więc popierając Greybowa BUCE GŁOSU NIE MAJĄ

There is a thin line between what is good and what is evil
And I will tiptoe down that line but I will feel unstable
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #30 : 2005-10-31 23:42:41 »

BJ a co z raportami? No i z obiecanym i zasłużonym gifem massakera i innych odznaczeń w profilach??
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 2005-11-02 17:07:34 »

Grupa A (lub B, nie pamietam)

------------------------------------------------------------

Van Hoover vs Greybrow
Unte: LK: 5/7 0/4 (3pkt dla Hoovera)
Bunnycat: LK: 4/10 0/3 (3pkt dla Hoovera)

Van Hoover vs Channibal
Arena711: LK: 3/9 0/5 (3pkt dla Hoovera)
Pokol2: LK: 3/5, 0/8 (2pkt dla Hoovera, 1pkt dla Channibala)

Miszcz vs Greybrow
2xKross: LK: 5/7 0/5 (3pkt dla Miszcza)
Bunnycat: LK: 1/9 0/8 (3pkt dla Miszcza)

Van Hoover vs Miszcz
2xKross: LK: 1/8 0/7 (3pkt dla Hoovera)
Izbla: LK: 0/7 1/10 (3pkt dla Miszcza)

Channibal vs Greybrow
Pokol2: LK: 2/8 0/6 (3pkt dla Channibala)
Bunnycat: LK: 2/7 0/8 (2pkt dla Channibala, 1pkt dla Greybrowa)

Miszcz vs Channibal
Pokol2: LK: 0/4 3/7 (3pkt dla Channibala)
2xKross: LK: 1/8 0/7 (3pkt dla Miszcza)

Grupa B (lub A, nie pamiętam)

Krymzon vs Majkelon
2xKross: LK: 0/4 2/10 (3pkt dla Majkelona)
Bunnycat: LK: 0/4 3/10 (3pkt dla Majkelona)

Majkelon vs B
2xKross: LK: 0/6 4/7 (3pkt dla B)
Arena711: LK: 0/5 5/7 (3pkt dla B)

Krymzon vs B
Pokol2: LK: 0/2 6/9 (3pkt dla B)
Cathode: LK: 0/4 6/7 (3pkt dla B)

B vs BigBadBob
Fallout2: LK: 3/6 0/5 (3pkt dla B)
2xKross: LK: 4/8 0/6 (3pkt dla B)

Majkelon vs BigBadBob
Shayss: LK: 5/8 0/4 (3pkt dla Majkelona)
Arena711: LK: 4/10 0/5 (3pkt dla Majkelona)

BigBadBob vs Krymzon
Pokol2: LK: 0/5 4/9 (3pkt dla Krymzona)
Bunnycat: LK: 3/9 0/5 (3pkt dla BigBadBoba)

Półfinały

Van Hoover vs B
Pokol2: LK: 0/7 3/8 (3pkt dla B)
Memory: LK: 1/10 0/5 (3pkt dla Hoovera)

Majkelon vs Miszcz
2xKross: LK: 0/7 1/10 (3pkt dla Miszcza)
Shayss: LK: 0/6 3/7 (3pkt dla Miszcza)

mecz o III miejsce

Van Hoover vs Majkelon
Unite: LK: 3/9 0/5 (3pkt dla Hoovera)
Fallout2: LK: 3/10 0/7 (3pkt dla Hoovera)

FINAŁ

Miszcz vs B
2xKross: LK: 0/4 5/7 (3pkt dla B)
2xKross: LK: 0/5 3/8 (3pkt dla B)

EOF

Biskup_Joe
Szeregowy
*

Reputacja: 5

Chyba każdy lubi szybkie techno!!!

« Odpowiedz #32 : 2005-11-22 21:44:53 »

Respekt za wytrwałość, teraz jestes dla mnie jak prawdziwy nigga !!!! :-)

Bartek jeste
Yo_Man
Szeregowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #33 : 2005-12-14 10:03:39 »

A mój kamperski brązowy to missilów się nie obawia i Biernatha dzielnie zmyla Grin
Hehe... Ja też smyram brązowym...

O, my god! They killed Kenny! You bastards!
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 2005-12-14 14:17:54 »

Brązowy kolor robaka - zero powagi.

Kelner
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 8

BUC pomniejszy

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 2005-12-14 17:49:59 »

Dobrze dobrany brązowy zlewa się z tłem, nie raz tak grałem i nie zauważałem, że zjadam swoje spajki.

Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl
Strony: 1 2 3 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: