Taktyki

Zaczęty przez Marcix, 2007-06-21 18:29:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marcix

Taktyka uciekania ao łagodnie mówiąc "przemieszczanie się z dala od prawdopodobnego miejsca twojej śmierci"...
DARKNESS RULEZ!!!

publisher

2007-06-24 20:34:29 #16 Ostatnia edycja: 2007-06-24 20:40:55 by publisher
Ja wiem że tutaj każdy może się podzielić taktyką którą uprawia jednak po co? Chyba ciekawiej będzie jak pewne smaczki zostawi jako element zaskoczenia. Lepiej dla niego :P. Ten wątek można oczywiście ciągnąć ale potem będziecie żałować. (jeszcze znajdzie sie jakiś desperat taki jak ja :P który zapamięta jak kto lubi grać i wykorzysta w grze.) --> Chłopaki mają wakacje to może zagramy w Glizde szybciej niż myślimy? :)

-----

w tym poście powyżej chyba jest sens: jakaś ironia, sarkazm? (chyba mocno ukryta :P)


Jerac

Van Hoover, ja też nie... (EDIT: I po co żeś usuwał? Teraz to nie ma sensu :D)

publisher: Nie martw się. Jeśli wróg zna Twoją taktykę to bardzo dobrze, będzie się jej spodziewać i można zrobić coś dokladnie na odwrót. "Finta wewnątrz finty w fincie..." znasz to? Stare wygi trudno jest zbić nawet jeśli teoretycznie się wie co planują :D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Van_Hoover

Dla porządku zamieszczę raz jescze
Cytat: Van_Hoover w 2007-06-24 20:32:03
* Van_Hoover nie rozumie sensu powyższego posta :thinking:
odnosił się oczywiście do tego
Cytat: Marcix w 2007-06-24 19:25:18
Taktyka uciekania ao łagodnie mówiąc "przemieszczanie się z dala od prawdopodobnego miejsca twojej śmierci"...

Shivek

No to dupa :/
<robal_czarny><strzela>

Yokotamaru

Ja na przykład uwielbiam patrzeć jak oponent ginie w gęstym deszczu larpy. Wystarczy przelatywać szybko nad przeciwnikiem i w kierunku przeciwnym do kierunku lotu strzelić seryjką z rzeczonej broni. Przez super realistyczną fizykę pociski zwalniają i tworzą barierę nie do przejścia. Inną efektowną metodą wykorzystującą podobną zasadę jest wystrzeliwanie w spadku swobodnym mini-nukea pod kątem do góry w niedużej odległości od bunkra wrogiego robaczka. Jeżeli odpowiednio to wyczujemy to wrzucimy kumplowi jeden lub dwa prezenty z wybuchową zawartością  :devilish: