Nowa instalka Liero 1.34 LWS - pomóżcie ją betateścić

Zaczęty przez ChanibaL, 2009-02-27 19:03:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ChanibaL

Jak to takie same? Powinno to wszystko wyglądać tak jak w załączniku (oczywiście w 1.34, nie 1.33)
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

2009-03-17 11:08:55 #16 Ostatnia edycja: 2009-03-17 11:14:33 by Greybrow
teksty w zipie są rozjechane:
nazwy w utf: jak_zainstalować.utf8.txt
linuksowe końce wierszy
mapy wyświetlają się jak w załączniku
korzystałem ze ściągniętego przed momentem zipa na win xp pro

btw. może by tak zmienić wyświetlaną ingame wersję i rok i twórców?
I tak myślę, że może by tak w standardzie korzystać ze standardowych ustawień Liero, a jeśli w katalogu jest liero.exe to wtedy z niego (albo może wybór modów ingame?) Ale to już pewnie do Gliptica, no chyba, że ChanibaLu masz za dużo czasu? :D

ChanibaL

Nazwy plików w utf: będzie naprawione przy następnym rc
Linuksowe końce wierszy: myślałem, że iconv to też załatwia, no cóż, zrobię autogenerowanego htmla jak z pomocą
Mapy: to już jest trochę wtfne. Trzeba zbadać. (oczywiście uruchomiłeś przez liero1.34-windows32.exe?)
Daty/creditsy: zobaczę co da się zrobić, z tym, że to jest chyba brane z .exe więc mody to zmieniały. Pozatym autorów się tyle narobi, że w linijce się nie zmieszczą :D
Czas: skończył mi się, ale zobaczę, może w weekend
Mody i ogólnie więcej niż jedno liero.exe: to będzie sporo roboty, ale potrzebne.
Automatyczny fullscreen: tak, ale wymaga sporo poprawek przed włączeniem go na stałe (ale jakiś napis w rogu, że F5 da fullscreena a F6 doubleresa pomoże choć na chwilę).

Trzeba by Gliptica pomęczyć o to, żeby to nie było tylko możliwie dokładne odwzorowanie 1.33 ale też włączyć przydatne fixy. Ja jak proponowałem jakiś czas temu dorzucić w menu guzik fullscreen to się oburzył i powiedział, żebym założył forka.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

to niech będzie lwsowy fork
stawiam piwo tudzież inne napoje za włożoną robotę :)

mortus

2009-03-19 15:23:06 #19 Ostatnia edycja: 2009-03-19 15:36:04 by mortus
dawno tu nie byłem :D ale tak myślę że można by zrobić spokojne instalator inno setup compiler'em chyba że są w paczce programy do linuxa to w takim razie potrzeba by instalatora w javie :D (jeden minus niekażdy ma javę...)

edit:
przypomniałem sobię nazwe niezłego generatora instaltorów w javie :D http://izpack.org/

edit2:
oto mój raport :D
wszystko sprawdziłem na szybkiego...
tak więc jeden z edytorów mi niedziałał (brak skrótu pisało) (napweno nie dosowy leveledit on był ok)
liero 1.34 się odpalało i normalnie działało
pomoc ładna w stylu ligi liero
moja winda: windows xp sp3 pl
deinstalator działał bez problemowo usunęło cały katalog w którym zainstalowałem liero
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net

ChanibaL

Drodzy ligowcy, bez obaw, nawet pomimo tak dobrej zachęty nie zamierzam użyć javy.

Mortus: mógłbyś coś dokładniej powiedzieć o niedziałającym edytorze?

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

mortus

poprostu skrót prowadził do nikąd :/ windows "standardowo" :brood: wświetlił "brak skrótu" niewiem który z edytorów zaraz przetestuję i dam edita :D

edit:
jest to lierokit

jak już mówiłem reszta działa w 100 % (worholme nie testowałem bo niechciałem doinstalowywać go ale myślę że jest ok)
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net