GUITARzyści

Zaczęty przez Bagnet451, 2010-03-07 17:31:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robaq

http://www.911tabs.com/ duuużo większy database mają. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem czegokolwiek ;)
Liero przymiera głodem, deal with it

Bagnet451

No rzeczywiście, większa baza danych. Ale dla nie władających angielskim ludzi może być problem. Mówię do ogół, aby każdy mógł coś wykrzesać ze strony, którą podałem. Osobiście nie mam problemu z angielskim. A poza tym na www.chords.pl podany jest samouczek, czego na 911tabs.com nie ma. Ale za to można tam znaleźć bardzo duuuuuuuuużo tabów!!!
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

Mortal_707

Mnie tam obydwie strony się podobają. (Bez względu na język)

Bagnet451

Mortal - w stronach zazwyczaj chodzi o użyteczność. Obydwie są użyteczne. Wygląd ma do rzeczy tylko to, aby zachęcił odbiorcę do odwiedzin i skorzystania ze strony ;D. Bo chyba nie chciałbyś chodzić po jakiejś niechlujnej stronie, co nie? Albo całkiem gołej, gdzie jest parę napisów, ze dwa obrazki i kilka odnośników (jak np:moja strona! ;D).
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

Mortal_707

Nie chodziło mi o wygląd tylko o to że na przykład zdarzają się strony gdzie wszystko jest poustawiane wręcz chaotycznie nie wiem gdzie co jest. A obydwie proponowane tutaj stronki są: proste gdy coś chcesz znaleźć, czytelna czcionka (czyli dobrze widoczna na tle) i jak napisał Bagnet są użyteczne.

Bagnet451

No. Zdażają się takie strony.  Ale następnym razem pisz na temat (czyli o gitarze, ewentualnie muzyce). A tak właściwie czy ty grasz na jakimś instrumencie?



Napisana: 2010-04-08 15:55:16
Przepraszam, nie bijcie za double post ;D ! Moim zdaniem jest on tutaj potrzebny.
Albowiem znalazłem bardzo dobrą  stronkę z tabami dla gitarzystów i nie tylko ( głównie na wiosło ale perkusja też często występuje ). Nazywa się ona songsterr.com. Urzekły mnie przede wszystkim multimedialne tabulatury. Kto zobaczy ten się dowie :) . Można również wyłączyć  perkusję, gitarę basową, itd. itp. , a po rejestracji jest udostępnione wiele innych opcji, np: możesz przyciszyć inne instrumenty, metronom. Wejdźcie koniecznie!
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

alpi

2021-06-16 12:18:51 #21 Ostatnia edycja: 2022-07-31 16:10:57 by alpi
Bagnet, dyskusja niech się swoim tempem rozwija, bo jak tak każdego będziemy pouczać to zaraz ludzie nie będą wiedzieć co pisać i będą woleć nie pisać.
____________
https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-w-proszku

wywóz śmieci kraków https://guliwer.pl

Express

OMG, dyskusja niech się co? i czym?

Ja rozumiem nawet, że chcesz zaistnieć na forum (co samo w sobie jest trudne w obecnej jego kondycji, ale i chwalebne) ale napisz raczej coś z treścią. Odniesienie się w taki sposób do tematu sprzed kilkunastu! lat to chyba coś nie tegez jest, nieprawdaż...? Tak samo jak idiotyczne jest pytanie o cenę komiksów SPRZED DEKADY, której zapewne autor posta już nie pamięta. O innych twoich postach nie wspomnę.
Jeśli masz coś do powiedzenia - ok, forum to jest właściwe miejsce. Ale "podtrzymywanie dyskusji" sprzed dekady...?

Że mi się chciało... Ale tęsknię trochę za czasami. kiedy takie perełki nie były nekropostami z założenia...

ChanibaL

E tam, to pewnie bot był, tylko grzeczny bo nic nie spamował.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

trochę spamował w podpisie, ale rzeczywiście dość grzeczny