liero

Zaczęty przez Mroczny szkielet z kosa, 2014-11-17 22:29:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mroczny szkielet z kosa

Witam. Krótko i na temat. Liero umarło na zawsze. Jego klony podobnie. Nie ma żadnych powodów, aby  to  forum istniało. Nikt już tu prawie nie  zagląda. To jedynie raj dla pustychkąt i botów. Gracze, którzy całe lata grywali w Liero/Gusanos/Wurms! JuZ dawno przezucili soe na inne hry.apewne ten post zostanie usunięty, ale co z tego.
Podzrawiam.

ChanibaL

Nie zgodzę się tu, gracze wcale się nie przerzucili na inne gry. Po prostu nie mają na żadne czasu :(

Co nie zmienia faktu, że bym sobie popykał. Chętny ktoś na miesięczny proces umawiania się na piwo w stolicy?
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Doman

Heh, muszę Malinkę na nowo uruchomić i zacząć na IRC-a zaglądać
May the Schwarz be with you!

Mroczny szkielet z kosa

Miesiąc minął... dwie nowe odpowiedzi, zero nowych wątków, chętnych na piwo też brak.

ChanibaL

To może ja zaproponuje: Warszawa sobota  2015-01-10 w level up, padbarze lub u kogoś? (kojarzy kto czy można w pasbarze łapa podpiąć?)

A ty, Mroczny Długi Nicku, chętny czy tak tylko narzekasz?
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Doman

W mieszkaniu mam mały remanent i z miejscem ciężko, ale na mieście chętnie.
May the Schwarz be with you!

ChanibaL

U mnie też ciężko z miejscem. To co, w knajpie?

Lionbest, Barnex i Co0ba poinformowani. Ktoś jeszcze w Warszawie?
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ChanibaL

Co0ba narzeka na brak czasu w sobotę wieczór (bo inne spotkanie), levelup w sobotę otwarty od 12:00, może jakoś wcześniej? Np. o tej 12:00.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

deepblue

Ja też nie zgodzę się, choć coraz trudniej znaleźć dobrego partnera, a co dopiero w liero.

Fakt że czasy zmieniły, ale wciąż żyje trochę wojowników liero.
Dysponuję komputerem z lat 90, na którym mogę grywać w oryginalne liero, lub liero pro, i od wielkiego dzwona gdy odwiedza mnie kuzyn z Ostrowa Wlkp czynimy rzeź. Mamy dwie klawiatury, mamy dźwięk, zestaw kultowych map typu Pokol , memory, tune-l

i wydaje mi się że póki będę mógł, miał z kim -  to liero nie umrze.

To jest tak zajefajniaszcza, żywa i niepowtarzalna gra, że wcale nie zdziwię się gdy ktoś zrobi jakąś wersję na mobilki,  i gra powróci w wielkim stylu.

Pozdrawiam uczestników V Mistrzostw Liero Wrocław 2006 ! 

I zasadniczo to zapraszam na partyjkę ilekroć będziecie przejeżdżać przez KONIN City 503 97 07 77

Greybrow