Dzień Robaka

Zaczęty przez ChanibaL, 2022-01-09 00:38:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ChanibaL

2022-01-09 00:38:43 Ostatnia edycja: 2022-06-07 21:31:31 by ChanibaL Powód: Dodanie następnego terminu w ogłoszeniu
Na discordzie powstał pewien plan: teoria głosi, że wszyscy ligowicze raz na jakiś czas zaglądają na forum, discorda a może nawet zagrają w (Web)Liero. Ale Liero, jak i rozmowy o nim mają pewną problematyczną cechę - wymagają minimum dwóch osób aby się powiodły. Więc jeśli ktoś w losowym momencie wpadnie na ten pomysł, to szanse, że ktoś inny tam czeka są kiepskie.

Dlatego wychodzę z propozycją - ustanawiam <spikeball> Dzień Robaka <spikeball>.
W każdy pierwszy wtorek miesiąca, start 21:30.

Jeśli czujecie potrzeby związane z robactwem, to niech to będzie ten dzień w którym je spełnicie. Pokażcie się na którymś discordzie, napiszcie coś na forum,  zagrajcie w WebLiero. Może nawet na IRCa, ale tam to chyba tylko duchy straszą. W ten czy inny sposób, spotkajmy się.

Na start niech to będzie pierwszy, testowy dzień (czy raczej wieczór) robaka. Jak wypali to można spróbować comiesięcznie. Trzeba będzie postawić jakiś serwer do 1.33, bo teraz wszyscy już pewnie wyrośli z wynalazków.

Jako główne miejsce polecam Discorda Liga Liero kanał głosowy, ale nie będę dyskryminował Liero #ligaliero-pl (już dyskryminuję).

Dodaj do kalendarza Google lub iCal.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Express

Czy ja dobrze rozumiem, że proponujesz obchodzenie miesięcznic? :)

ChanibaL

Tak, dobrze rozumiesz :>
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

[VT].:nomind:.

Ze względu na wiek coponiektórych (#notme! ;)) nestorów Liero, proponowałbym raczej 21:30, niż godziny nocne :D

Linki discordowe mi nie dzialają (https://tppr.me/GnHZI) - gdzie jest punkt zborny?
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

ChanibaL

Hm... może przesadzone z tą 22:30. Zmiana na 21:30 jest chyba dobrym pomysłem.

Punkt zborny proponuję na discordzie LL, forum do realtime jest bezużyteczne, a na IRCu pajęczyny i duchy.
Jest jeszcze discord Liero kanał LL, ale na któryś się trzeba zdecydować.

Czy byłby ktoś tak miły i powiadomił discordy, bo mnie leń obowiązki dopadły.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ChanibaL

Zaktualizowałem linki discorda.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ChanibaL

Po olbrzymim sukcesie dnia robaka jakim była obecność 7 osób (z czego tylko 4 przyszły spytać ze zdziwieniem, że ktoś inny przyszedł) proponuję kontynuować miesięcznice.

Kolejny dzień robaka w pierwszy wtorek marca, czyli <robal_niebieski>  <strzela> 2022-03-01  <spikeball> start 21:30. Tym razem sugeruję kanał głosowy Discorda Liga Liero, bo było wygodniej.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ChanibaL

Dodane linki do kalendarza (główne ogłoszenie)
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ChanibaL

Z racji olbrzymiego sukcesu powtarzającego liczbę 3 osób uczestniczących w Dniu Robaka ogłaszam kontynuację imprezy. I tym razem nie ma wymówki, że nie wiedziałem kiedy będzie. Zapraszam we wtorek 2022-04-05, start 21:30. Głosowo na discorda LL.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ChanibaL

Dziś, jak i zresztą miesiąc temu olbrzymie tłumy walczyły na kanale. Szczytowo nawet  <robal_niebieski>  <robal_niebieski>  <robal_niebieski>  <robal_niebieski>  (znaczy 4 robaki).

Zapraszam za miesiąc - tylko przyjdźcie, bo wiem, że czytacie :P
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Bagnet451

Za tydzień pierwszy wtorek miesiąca, jak to wygląda? :P
Jestem pełen podziwu że zalogowałem się bez problemu
Btw podrzuci ktoś link do discorda?
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

ChanibaL

Bagnet451, link był w pierwszym poście :D https://discord.com/invite/PvbDfZwfE3

Jak to wygląda? Prawie zawsze ktoś się pokaże, niekoniecznie o 21:30, bo zwykle jest poślizg. Tak do 23 czy północy gramy w liero dobre, promoda lub innego moda. Czasem też w inne gry.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1