Kopanie

Zaczęty przez Greybrow, 2001-12-11 23:27:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kampino

W Lierohackerze jest "turn worn into digging machine" jak się to zaaktywuje to sie kopie szybciej.
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Pit

2002-05-08 10:58:49 #31 Ostatnia edycja: 2002-05-08 12:31:43 by Pit
Ale gra sie robi mniej strategiczna. Ja wole jak sie kopie powoli
bo jest ciekawsza gra. Ewentualnie wspomagam sie minigunem  ;D

viper1

kopanie dobra rzecz ale jak chce się zrobić szybko tunel to trzeba urzywac broni.
viper to moje prawidłowe pseudo.

Max

No właśnie, fajnie by było kopać 2 razy szypciej, :),ale w tedy by było mniej emocji.Zostawmy kopanie takie jakie jest 8)

Lupus

Kopanie w Liero jest dobre - tam jest jeszcze rozgrywka powolna, w porónaniu do LieroPromode. w PM kopianie mi się wydaje czasami nieudolne, za wolne... I nie używam w ogóle... Tam się lata szybko na linie i strzela pionowo w dół - nie ma szans z takim kopaniem jakoś efektownie uciec pod ziemię... W Wurmz powinno się kopać chyba szybciej...
Hum, hmm...

Doman

No wiesz... czasem trzeba jednak coś wykopać, na przykład, żeby wydostać się z sufitu na deathruwie albo krossa.
May the Schwarz be with you!

Jaras

ale to są małe odległości. zresztą ja preferuję mapy bez piachu (co widać w mojej marnej twórczości do W!) i na takich właśnie gram (ew. tam gdzie jest piachu mało, czyli np. w.wym.). może właśnie dlatego, że mi się kopanie w Liero/W! nie podoba, ale to chyba jest podświadomie robione, bo jakoś nie odnoszę takiego wrażenia.

Biernath_John

Ja też kopię raczej od święta... super shotgun mnie zazwyczaj w tym wyręcza.

Jednak grać w zwykłe liero (random map) bez kopania to już bardziej wyzwanie :) Ale w takie liero to ja nie chcę grać ani trochę.

Kampino

Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Doman

Ja tam wole przekopac sie ten 1, czy 2 cm zamiast marnowas strzal z SS. Oczywiscie czasem sa wyjatki, ale to inna sprawa.
May the Schwarz be with you!

Kampino

Fakt, ale przy większych odległościach bardziej się opłaca SS, a i szybko się to ładuje, więc problemu z czekaniem nie ma

Ps. Moje "Popieram" dotyczyło drugiego akapitu
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

D1SoveR

Drill jest dobry do kopania. Ale... Znalazlem cos bardzo fajnego... Hacking w Liero posunal sie krok dalej... Pod linkiem na koncu postu znajdziecie pack, w ktorym znajduje sie drill, ktory NISZCZY STONE!!!!
Git, nie?

http://www.espressodesigns.com/other/lieroextreme/downloads/mods/weapon/nwm3.zip

Selfless Exorcist

No powiadam wam ten stone drill to swietna sprawa jak chcecie sie dostac do apteczki ale podczas gry malo sie przydaje
Ty, który ciemniejszy od zmroku;
Ty, który w karmazyn przybrany bardziej niźli krew płynąca;
Ty, który pogrzebiony w czasie mijającym; W Twym imieniu, o Wielki;
Oddaję się ciemności; By tym głupcom, co grodzą mi drogę,
Razem zgubę przynieść i nikt nie będzie w stanie jej uniknąć!

Kampino

aż nie mogę w to uwierzyć...
muszę to zobaczyć
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Durbik

Ale się podniecacie, 100 lat temu to już wymyślono.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.