2021-11-28 23:56:11

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Kangur

1
Aktualności / Odp: WebLiero
2021-07-01 16:01:58
Hej! Sory za mały nekroposting (aczkolwiek niedawno ktoś próbował ożywić dyskusję sprzed 11 lat, więc chyba jednak nie jest tak źle), ale chciałem tylko przekazać, że webliero ma się nadal całkiem nieźle, mimo iż od premiery minęły prawie dwa lata :) co prawda obecnie nie ma zbyt wielu aktywnych graczy (na początku bywały dni, że wchodziło łącznie na wszystkie serwery nawet ponad 40 osób), ale jednak praktycznie codziennie można kogoś spotkać i z kimś pograć. Jest też sporo ludzi spoza Polski.

Wiem, że sporo osób nie jest przekonanych do webliero (a wielu nawet samo liero zdążyło się już znudzić - co za herezja!), zwłaszcza do ffa... Niemniej jednak warto czasem pograć, polecam :) zwłaszcza że powstało kilka fajnych dedykowanych serwerów, w tym jeden, na którym gra się tylko duele, o nazwie "The (rere) Arena" (jest system kolejkowy, a skrypt nawet robi swoisty ranking ELO najlepszych graczy). Inny, który moim zdaniem warto polecić, jest "Liero-Builder [Beta]", na którym jest załadowany specjalny mod, dzięki któremu można - za pomocą specjalnych broni - niejako "narysować" mapę i potem na niej zagrać.

A odnośnie jeszcze tej kwestii:

Cytat: Michal_burnout w 2019-08-16 22:40:01Może jakiś discord do tego co by starzy wyjadacze podyskutowali? :)

- to są zasadniczo dwa serwery discord: jeden (powiązany niejako z Ligą Liero) stworzony przez Greybrowa (niestety od dawna nic się na nim nie dzieje) i drugi można powiedzieć "ogólny". Zaproszenie do tego drugiego discorda można znaleźć np. po wejściu na wspomniane przeze mnie wyżej serwery webliero.

Jeszcze raz sory za nekroposting. :P
2
No i prawidłowo :) btw, w sumie trochę szkoda, że czasy świetności tej gry (i samego forum niestety też) dawno minęły... choć jest to w pewnym sensie naturalna kolej rzeczy. Aczkolwiek całkiem sporo ludzi gra teraz w webliero, i z tego co wiem to nawet przeżyło kilka dinozaurów, które nadal graja w openlierox, tak więc Liero wiecznie żywe xD keep on gunning!
3
Dzięki wielkie za odpowiedź :) Jeśli chodzi o miejsce, to Katowice i okolice + względnie Kraków. W tej chwili nie mam niestety zbyt wiele wolnego czasu, ale może w któryś weekend coś by się ewentualnie znalazło. Pozdrawiam!
4
Mapy, Mody, Dźwięki itp. / Mapka :)
2015-01-10 17:52:26
Hej! Chciałbym pokazać swoją mapkę, którą stworzyłem parę lat temu :) schematycznie podobna do forumowej KROSS, niemniej jednak tworzyłem ją z własnego pomysłu i podobieństwo to jest przypadkowe :) robiona niestety w LEVEDIT (sic!), stąd zapewne przydałby jej się mały lifting i ulepszenie, ale i tak IMO całkiem grywalna :) enjoy!

LINK: http://ultrashare.net/hosting/fl/31915c26e8
5
Gry / Re: Gry Freeware
2015-01-10 17:33:57
Być może ktoś już dawno o tym pisał, ale w razie czego polecam grę Jetmen Revival - określenie "lieropodobna" to może trochę za dużo powiedziane, ale generalnie rozgrywka polega na tym samym, tj. fragować przeciwnika + capture the flag :D różni się tym, że steruje się rakietą i walka odbywa się w przestrzeni. Tu strona twórców, skąd można pobrać:

http://www.crew42.dk/
6
Przywitania / Witam! (i o zdrowie pytam)
2015-01-10 17:25:52
Witam serdecznie wszystkich miłośników gry Liero!

Pewnie zabrzmi to dość typowo, ale od bardzo dawna (acz nieregularnie) z zainteresowaniem obserwowałem to forum, lecz jakoś nigdy nie zdobyłem się na odwagę, by się tutaj zalogować; sądziłem, że nie byłem godzien (i pewnie nadal nie jestem), aby dołączyć do tego jakże zacnego grona... aż w końcu stwierdziłem: "a co mi szkodzi?" - i oto jestem. Być może to nie najlepszy moment na tego typu działania - ośmielę się bowiem stwierdzić (mam nadzieję, że nie zostanę za to publicznie zlinczowany), iż forum czasy swej świetności ma już dawno za sobą - ale w gruncie rzeczy społeczność Liero jest z tego co widzę duże (zwłaszcza w POL) i ma się całkiem dobrze, a poza tym lepiej późno niż wcale. :)

W Liero grywam (acz też nieregularnie) już od ładnych paru lat, za sprawą swego kumpla. Zaczynaliśmy rzecz jasna od starej, klasycznej wersji 1.33. Później, gdy nadeszła pora wymienić sprzęt i oprogramowanie na nowsze, jakoś przestaliśmy. Wiem, że powstało wiele modów i ulepszeń, a nawet klonów Liero, dostosowanych do uruchomienia na WinXP i nowszych środowiskach, ale jakoś niespecjalnie przypadły mi do gustu (bez urazy dla twórców - nie jestem programistą i sam bym nigdy czegoś takiego nie potrafił zrobić). Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby jednak sobie Liero "odświeżyć". Wiem, że pojawiła się autorska wersja 1.36, ale byłoby miło, gdyby ktoś mnie jeszcze uświadomił, w co i jak grano oficjalnie ostatnimi czasy. No i ewentualnie byłoby wskazane pograć też z kimś od czasu do czasu. :) Pozdrawiam!

btw, tak mi się skojarzyło: https://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U :P