2021-04-19 08:39:22

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Van_Hoover

1
Cześć, macie już pacha do netó? pomurz!!1one
2
Kup nową klawiaturę ;). Kiedy się jeszcze tym interesowałem Zboard (taka śmieszna składana na 3 części klawiatura) dawał radę z obsługą do 7 klawiszy jednocześnie a było to parę lat temu.
3
Przywitania / Re: Pamiętacie?;P
2010-03-04 15:00:24
Ach ten entuzjazm ;D
4
Przywitania / Re: Pamiętacie?;P
2010-03-03 22:50:34
No patrz. Jeszcze mnie nie skosił Mroczny_Kosiarz. Mnie pamiętacie? ;)
5
Świat się wali <wilq_zdziw2> tak być nie może :brood:
6
Żeby developy zawsze podchodziły a consume nie schodził poniżej 10 vp! I szybkiego wyjścia w dobrej cenie rebel vs imperium! :devilish:
7
Ja bym więcej kamieni napchał na dół. Tak, żeby całą podłogę pokryły. Gdzieś tak na wysokość trzech robaków. Wtedy można fajnie kosić Instant deathem z super shotguna. I duuużo do rogów też. Anyway masz roxa, wzruszyłem się ;D
8
Wszystko w sumie zależy od terminu. Chętnie bym się wybrał bo już i tak do Greya podbijałem czy jakieś mistrzostwa będą organizowane :) tylko jak faktycznie wawa to będzie to chętnie bym się wbił do kogoś na nocowanie. Wiadomo jak to student z pieniędzmi stoi ;)
9
Zagonić ich do Katowic albo Dąbrowy! >:D
10
A wiadomo już, której udowadniać trzeba było, że ludziom się podoba? Bo tak przeleciałem wątek i nic nie znalazłem. Ja starałem się wyszukać jakiś ciekawy numerek i kurcze powiem, że jakoś ciężko było. Może 6 bym wybrał ale więcej nie potrafię.

Btw. Brawa dla pani z numerem 21 za nieprzerwanie ten sam wyraz twarzy :o

Na drugim zdjęciu między 5 a 24 bym jeszcze wybrać chciał ale numerka nie ma więc pewnie jej ankieta docelowo nie dotyczy.
12
Huh a ja myślałem, że to tylko takie większe spotkanie ligowe a tu mi w twarz międzygalaktycznym m3g4m33tem :stunned:.. Cóż, dawno mnie nie było.
13
Eyrze a gdzie reszta ludzi ze zlotu :thinking:
14
Ja chętny. Tylko termin żeby mi pasował ;P Tylko, że jak nie wiadomo kiedy mniej więcej to się odbędzie to też nie mogę napisać czy nic nie stanie na przeszkodzie grania. Więcej info Wesz. Chociaż miesiąc.
15
Cytat: Wesz w 2008-04-23 07:17:17
Pff, gdzie niby;>?

No tutaj "screen". Ja coś namieszałem w configu? Pewnie tak, ale w takim razie co? :stunned:
Albo knife też mi jakoś dziwnie wygląda przy rzucie góra+lewo screen. Sprawdziłem jeszcze czy na defaulcie też tak mam ale tam jest wszystko ok.