Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bedi

1
ja na 100%... nie pojade bo kasa w tym miesiącu mnie się nie trzymała (nie miało co się trzymać) :'( cóż może w przyszłym roku...
2
zobacze jak z kasą będe stał, ale uprzednio zgłaszam się(narazie jestem spłukany :-\)
3
Aktualności / RE: Mistrzostwa
2005-09-29 04:32:05
Czyli na osobe koszt 20 zł(plus jadło i napitki)? zobacze jak będe stał z kasą to powiem czy pojade. Moja babcia mieszka blisko(Ciągowice), a i ja nie mam daleko(Katowice), więc kto wie ;)
4
to super :D . Ciekawe czy to zostanie na stałe czy stronka będzie musiała zmienić domene z powodu braku funduszy. Oby nie.
5
mógłbyś doprecyzować której nocy to będzie? ;)
6
Mój pierwszy komp to był comodore 64. Jak jak kochałem szpilać w riky dangerousa czy jakiegoś komandosa którego nazwe wywiało mi z pamięci. Póżniej był NES(znany bardziej jako pegasus). Jakie wtedy były wypasione  gierki. Zdobycie kasety z "czwórką wspaniałych" czyli robin hoodem, bumerang kitem, micro machines i go dizzy go było prawie niemożliwe(w całych katowicach nie znalazłem osoby która to miała(tylko mój kolega ze wsi miał to).
   Może nie jestem starym wyjadaczem bo komputer(PC) mam od 2-4 lat, ale grywałem też w starsze gry.
7
Podręczniki / RE: Liero - dobre rady
2005-06-17 16:53:37
Dla mnie bomba ;). Co prawda znam Liero od dawna, ale odkryłem je na nowo niedawno. Jest tu garść trików, które powinien znać każdy wymiatacz ;)
8
Może przyjade bo mam blisko, ale musze oddać papiery do szkół akurat wtedy gdy to jest :-\  :'(