2020-07-06 13:04:06

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - WARIATH

1
No raczej wyłączać kompa nie powinieneś za bardzo przez ten czas  ;D. Tyle to mniej więcej zajmuje.
2
30-sty to tak ze 2,5 dnia gorzej jest wyżej ;)
3
Ja się zastrzelę rozumiem raz ale dwa razy kurde żeby się przez tego sprzęta i jego humory [czyt. - zawieszanie się] człowiek musiał denerwować. Znów mi się zje... tzn popsół save naszczęście mam kurde save tylko 1,5ra levelu gorszy ale zawsze kurde te dwa dni gry ehhh. Ludziom ze słabymi maszynami i wadliwym systemem radzę często saveować i robić kopie zapasowe jak to napisał Durbik. A tak wogóle to kurde uderzam na pierwszą 10-kę muszę tylko odrobić zaległości ;)
4
Stan na 24.X.2002 godz. 23:16 Gildia Ligi Liero na 32-giej z 283 gildii, a jeżeli chodzi o ilość członków jush na 8-mej!

He he  :)

5
Stan z 22.X.2002 godz. 23:37 Gildia Ligi Liero jest na DZIEWIĄTYM!!! z 256 miejsc jeżeli chodzi o ilość członków (bez skojarzeń ;) ). To jush chyba coś prawda? potencjał jest he he tylko grać =).
 

 A tak wogóle to sorki, że jeden wpis pod drugim ;)
6
Re:"czy wy macie jakies dziwne wersje? w helpie wyraznie stoi, ze gra sama robi save przy kazdym levelupie, wiec gdyby ci sie zaweisil na 24 levelu to bys mial save z 23 a nie z 16. cos krecicie towarzyszu "

Chciałbym żeby tak było ale niestety mówię prawdę miałem 24-ty i po zawieszeniu kompa, stary 16-sty nie wiem dlaczego i jak to możliwe jeżeli są saevy co level ale tak było :(. Nie łamie się jush mam 38 i jadę w górę ;). LIERO POLAND GÓRĄ KURDE!!! :P  ;D.
BRACIA Reprezentujmy "The Eternal Guild of Liero" i Polskę pokażmy na co nas stać wstępujcie do Gildii i grajcie, grajcie i jeszcze raz grajcie WARTO!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;)
7
Już wiem jak się robi ;) po prostu wyłączacz okno i gra się sama saevuje nie można dopuścić żeby Ci się komp zawiesił zanim tego nie zrobisz =)
8
Aaaaaaaaa!  :( zawiesił mi się komp miałem jush 24 level i teraz mam jakiś stary save na którym mam 16lev. Łeeeeeeee :(.
Nie wiecie czy gdzieś u nich na serwerze może to być zapisane?
9
A wiecie może czy się da zobaczyć członków własnej Gildii tak żeby sobie np. porównać ilość XP czy pozycję w rankingu ???
10
Witam!!!  ;D jestem WARIATH, waszą stronkę odwiedzam od dawna bo Liero jest świetne a strona posiada wszystkie potrzebne rzeczy do gry właśnie w tą grę. Będę bronił honoru Gildii Liero, jush jestem jej członkiem i gram, gram i jeszcze raz gram w "Progress Quest".  ;) 3mcie się!!!