2021-05-14 08:33:56

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Smoothguy

1
Niestety ja odpadam. Sorry, że tak późno informuję. Ze względów prywatnych, bla bla, wiem że nikogo to nie obchodzi. Miłej zabawy. ;p
2
Tak ja bym przybył i w sumie można by mnie zapisać, ale... to zależy od tego czy i kiedy będę na imprezie andrzejkowej. Jeśli wypadnie w ten weekend co mistrzostwa, to niestety na mnie nie liczcie, ale jak w inny lub nie będę szedł w ogóle, to spoko, wtedy tylko jakiś niezidentyfikowany czynnik mógłby mnie powstrzymać. ;)

Myślę że do końca tygodnia dam odpowiedź.
3
Aktualności / Re: Urodziny Smoothguy'a
2006-09-15 21:37:28
CytujEee, nie gra w turnieju, w którym się zadeklarował że będzie,

Aaa... gówno mnie to obchodzi.

Cytujpokazuje się na forum tylko raz do roku na urodziny,

Nie mam czasu na pierdoły.

CytujChudnij.

Ssij.

I tak mam seksowny brzuch. :D

A tak bardziej serio, to wybaczcie, ale nie mam czasu poświęcać na ligę 666 godzin czy tam nawet milisekund dziennie. Nie te czasy, za dużo na głowie. Ale nie martwcie się, i tak was koffam! :*
4
Aktualności / Re: Urodziny Smoothguy'a
2006-09-15 15:05:05
Cytat: Doman w 2006-09-15 13:13:57
Rośnij duży!


Ale ja już jestem wysoki. :P

Dzięki wszystkim. Dziś od 18:00 mogę już pić legalnie piwo.

A poza tym od kiedy Smuf kojarzy się z kimś smutnym? :D
5
CytujSmuf, ta moja smufowiązanka była no offence :)


Moja też, po prostu pisałem tak, jak mi się literki wciskały. A w twoje no offence to ja wierze bardzo przecież, tak jak zwykle. :D

Wracając jeszcze raz do Gusanos, to po raz kolejny powtórzę, że nie ma odpowiedniego moda. W Gusanos można pograć, pobawić się, ale do gry pro naprawdę brakuje odpowiedniego moda, który byłby po prostu... no pro i tyle. Bo większość modów raczej jest na razie bardziej bajeranckich niż poważnych.

A jak Guth już nie ma slow motion w Wurmz! to tym bardziej chętnie mogę w to popykać.
6
CytujNo i co do tych równych szans - przyddałby się Smoothguy, no bo - "No k***a ten pier*olony k***a lag zno0wu k***a nie trafiłem masz k****a neta od Chińczyków ?1/11" Mam neo616 i mam jeszcze cierpieć, że broń nie strzela itp, bo przeciwnik ma 115kb/s? pff!


Gra ma sprawiać przyjemność. I o to tylko chodzi. No może jeszcze przydałyby się równe szansę między przeciwnikami (co do skilla), bo wtedy gra jest najprzyjemniejsza, ale to wiadomo, że każdy ma jakieś umiejętności. Wracająć do tematu - jeśli ja bym miał neta 0.00000000000001 bps to też bym kurde narzekał na laga. I nie obchodzi mnie czy ten lag jest spowodowany zwalonym kompem Gutha, zwalonym kodem sieciowym gry, czy za dużym pingiem któregoś gracza. Dla mnie gra ma być szybka i bez zwiechów po prostu, więc jedynym wyjściem byłoby chyba dopuszczenie do mistrzostw jedynie graczy, Neo500 kbps i więcej oraz komp na którym nie tnie ani W! ani G. Ale oczywiście to jest niemożliwe i chamskie i w ogóle wiadomo, że tak nie można zrobić.

Dlatego tak czy siak trzeba będzie się pomęczyć z lagami. Tyle, że w W! istnieje możliwość grania bez lagów (z Chollixem, z Jerreciem, itp.) a grę z Guthem trzeba będzie po prostu przeboleć... i powkurzać się trochę. A w G tak czy siak będą lagi, desynchry czy co tam teraz przeszkadza w tym G. No i poza tym problem moda do G. W Wurmz! nie ma problemu, bo jest ProMode. Tak więc wiadomo, za czym ja jestem.
7
CytujA sądze że też każdy się kapnąl kiedy zmieniłem z CMa na MvKa.

Ja się nie skapnąłem. A jak zobaczyłem znowu jakąś nowa ksywkę, że ktoś sobie zmienił, to się nawet mocno wkurzyłem i pojechałem coponiektórych zmieniaczy w poście (myślałem pierw, że to wsh albo guth), ale jednak po chwili się opamiętałem i skreśliłem to.

Są drastyczne zmiany i to, że 3 literki się powtarzają w starej i nowej ksywce, nie znaczy, że możecie robić bałagan. Bo taki wg mnie robicie.

CytujSmuf: i właśnie po to żeby nie było nadmiernego używania tego, to robiłby to admin. Zapewne zgodziłby się za pierwszym razem, i pewnie i drugim, ale gdyby miał trzeci raz w tygodniu zmieniać to pewnie by powiedział: no EJ!

Tak, ale to jest męczenie admina czymś, co normalnie mogłoby być automatyczne. A nasz admin jest dość zapracowany i nie bywa 24h na dobę na forum.

CytujMoże mr.A zmienia ksywkę na mr.Z ponieważ nie chce być już rozpoznawany jako mr.A, dlatego że niektórym się źle kojarzy gość z taką ksywką, i woli rozpocząć smrodzenie na forum tak jak by od nowa.

Jejku, co wy tak bardzo się boicie starych postów, że musicie rozpoczynać nowe życie co chwilę? Człowiek się zmienia, i to nie powód, by po każdej zmianie się "resetować". Ja mam beznadziejne posty z początku mojej kariery i jakoś nie przygotowuję się na stryczek na samą myśl o nich. In real life jest identycznie - nie odpowiadam sa swoje myśli i błędy, jak byłem w gimnazjum i ogólnie ssałem.

Mam pieprzone wrażenie, że niektórzy na tym forum są przewrażliwieni. Tak, może za to ja jestem pedantem. Taką mam naturę.
8
No i znowu mamy podobną sytuację, opcja wg mnie powinna być dostępna (może kiedyś zechcę sobie zmienić ksywkę ze Smoothguy na Smuf?), ale NIEKTÓRZY źle ją wykorzystują...
9
... Który działa bardzo wolno i czasem trzeba czekać 24-48h na powiadomienie o wpisie od momentu faktycznego pojawienia się go na stronie. Firefox po prostu jest najprostszą metodą, bo sporo osób korzysta z tej przeglądarki, więc od razu będzie mogło przetestować kanały RSS bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Swoją drogą, faktycznie kanał RSS dla postów na forum to dziwny pomysł (pierwszy raz się z takim czymś spotkałem), ale w sumie przy takim ruchu, jaki teraz jest na LL, może być niektórym przydatny, więc OK.
10
Przywitania / Re: sćemka 4 all
2006-02-09 22:47:14
No kurde, chciał się przed nami chłopak po prostu otworzyć i opowiedzieć swoją historię i przygodę.

Btw, pierwsze słyszę, żeby siostra (dziewczyna) załatwiała komuś Liero. ;)
11
Jak można się wstydzić opinii roksującego? Znaczy się w ogóle mówisz, że chciałbyś zrezygnować z roksa, którego ci przyznano? Po co? Kolejny samozniszczalny... :P
12
Kurde, ale za moich czasów Wormhole służył do robienia map pod Liero, a nie Gusanos. Czasy się zmieniają widocznie. xD
13
Co do zresetowania reputacji: Bo ja wiem? Myślę, że nie trzeba kasować, i wolałbym, żeby zostało jak jest. Ale w sumie to możecie skasować, mi to obojętne.
14
Ominęło mnie to, więc chciałbym się zapytać, a właściwie upewnić:

Co oznacza zielony kolor nicka? Że użytkownik jest nowy (niedawno się zarejestrował)? Bo tak wynika z moich obserwacji. Trochę dziwne oznaczenie, bo się bardzo rzuca w oczy.
15
Miloszz: A w sumie po co tak się dopytujesz o obsługę Jabbera? Bo jakoś wątpie, żebyś miał wiele znajomych na Jabberze poza mną, Chollixem, itp., których masz też przecież nr gg.

Ja siedzę na Jabberze + Psi głównie z jednego powodu. Powiadomienia o komentarzach na moim joggerze i powiadomienia o wpisach na śledzonych przeze mnie joggach. Jest to cholernie wygodne i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Ponadto dochodzi jeszcze parę ciekawych możliwości Jabbera, a raczej serwera chrome.pl, np. agent RSS (tzw. murzyn, który za użytkownika śledzi strony i powiadamia nas o ewentualnych nowych newsach/notkach, etc. :P ). Przyzwyczaiłem się też bardzo do sposobu wyświetlania wiadomości w oknie rozmowy i każdy inny mnie denerwuje, ale pewnie w innych komunikatorach za pomocą 666 wtyczek też można taki efekt osiągnąć. No i nieoceniona jest funkcja automatycznego zapisywania roostera na serwerze, co przydaje mi się, bo bywam czasem na drugim kompie i nie muszę się bawić w żadne importowanie listy ręcznie.

Ale za to historia jest okropna. Ponadto parę irytująych, nie tyle błędów, co dziwnych, dla zwykłego użytkownika, zachowań, jak na przykład chowanie się przycisków "OK", "Anuluj" i "Zastosuj" w oknie ustawień, czy minimalizowanie się głownego okna, zamiast wyjścia na wierzch, gdy jest schowane za innym programem.

Jabber sam w sobie jest boski, ale i tak 90% znajomych mam na gg. I szkoda, że przez transport gg nie da się prowadzić normalnie konferencji z użytkownikami gg.

Ogólnie to nikomu nie polecam tego, z czego ja korzystam. Jak coś to wskazuje zawsze na Konnekt, Tlen.

Btw, testował ktoś kiedyś komunikator Wirtualnej Polski? WPKontakt, teraz chyba Spik czy jakoś tak. Kuzyn mówi, że dobry, i z niego korzysta, ale ja osobiście go nie widziałem.