2020-07-10 21:55:49

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Koshmaar

1
Gry / Ninja Cat and Zombie Dinosaurs
2013-11-28 11:20:49
Czołem!

Chcę wam przedstawić indie grę którą zrobiłem w pojedynkę (kod, grafika, design, montaż dźwięków i muzyki z netu) w 9 miesięcy.

Wyobraź sobie grę z mechaniką Typing of the Dead, szybkością Super Meat Boy, krwawością Mortal Kombat... i aspektem edukacyjnym w postaci szybszego i dokładniejszego pisania na klawiaturze :)

Ninja Cat and Zombie Dinosaurs - official trailerMożna w nią zagrać za darmo, bezpośrednio w przeglądarce pod adresem http://www.koshmaar.pl/game/ninja-cat-and-zombie-dinosaurs/

Feedback mile widziany :)
2
Konwersje Liero / Liero TURBO
2006-08-16 23:12:26

Hej

Jak można się domyślić, chciałbym się pochwalić swoją TC :-) zwie się ona Liero TURBO.

Pracowałem nad nią (z przerwami) coś ponad 4 lata. Zaczęło się od zmiany ilości krwi, a skończyło na Lierokicie, Liero M8 i Liero Hacker. W międzyczasie stworzyłem też trochę mapek w GFX2. Po stoczeniu tysięcy pojedynków doszedłem do wniosku że wreszcie nadszedł czas aby przedstawić światu to co stworzyłem, aby ten świat mógł zagrać i ocenić czy ten twór się do czegoś nadaje :-)

Ściągnij Liero TURBO: http://student.agh.edu.pl/~koshmaar/Projects/Liero%20TURBO.zip (dodatkowo jest kilka moich mapek)


Myślę że do mocniejszych stron mojej konwersji nalężą (dość) oryginalne, zróżnicowane i dobrze zbalansowane bronie oraz szybka fizyka (ala Promode, ale rozgrywka się różni). Do wad z pewnością należy brak medkitów i reloaderów - coś się spieprzyło w opcjach i teraz taki medkit po pojawieniu się od razu wybucha (nie wie ktoś jak to poprawić? ja już chyba wszystkiego próbowałem). Ludzie przyzwyczajeni do innych, bardziej rozpowszechnionych konwersji pewnie będą mieli problemy z przyzwyczajeniem się do innej liny (fizyka + wygląd), innego zachowania łusek i flaków (wybuchają), krwi (tworzy takie wodospady) czy też grawitacji i tarcia (mocniejsza/słabsze) itd. Trudno, moim celem nie jest konkurowanie z innymi TC (ani też kopiowanie ich). Ogłaszając się tutaj chciałem raczej pokazać że "lieroz not dead", scena Liero działa, ludzie w to grają, powstają nowe rzeczy itp. i ja również coś zrobiłem :-) a jak ktoś spędzi przy tym kilka miłych chwil to nawet lepiej.


Przy okazji zapodam linka do swojej mini stronki poświęconej tej TC: http://student.agh.edu.pl/~koshmaar/liero_turbo/


Oczywiście czekam na wszystkie komentarze...
3
...ma zaszczyt przedstawić...

... #2 demo techniczne silnika Sculpture Clay...

... które jest grą o tytule: Herbata kto ty tak króliczek.
Kilka dni temu skończyłem pisać tą grę i chciałbym ją zaprezentować szerokiemu światu... a ponieważ jest to gra liero-podobna (dwa małe, słodkie, białe, futrzaste króliczki kontrolowane przez graczy (na jednej klawiaturze) naparzają się przy pomocy śmiercionośnych miotaczy marchewek, wyrzutni pomidorów i innych bananów), więc pomyślałem że to forum nadaje się całkiem nieźle  ;)

Hmmmmm, to w nawiasie przy okazji robi za opis gry :-)

W każdym razie, plik .zip o wadze 7 MB zawierający exeka dla Windowsów jest dostępny tutaj: http://prdownloads.sourceforge.net/jnr/Techdemo2_1.zip?download

Jeżeli macie jakieś uwagi/opinie albo (co ważniejsze) problemy związane z uruchomieniem gry (np. brakujące dllki), oczywiście piszcie tutaj... jestem ciekaw czy wam się spodoba :-) i kto pierwszy znajdzie creditsy... taki mały test na zdolność kojarzenia faktów :P