2021-12-01 07:00:33

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Michał Mleczko

1
Z czymś takim to się pewnie nikt jeszcze nie spotkał... mianowicie, w DOPIERO CO reinstalowanym win98 zniknęła z menu kontekstowego opcja "nowy", czyli nie mogę utworzyć żadnych nowych plików, muszę kopiować stare i np. zmieniać rozszerzenia. Ktoś może wie, jak dodać taki wpis do rejestru? Wiem, że jest to możliwe, ponieważ sam przez pomyłkę dodałem coś podobnego, tyle, że w Viście. A jeśli nawet nikt nie wie, lub nikomu się nie chce, to czy mógłbym prosić po prostu o czyjś wyeksportowany rejestr z win 98? Problem nie jest poważny czy naglący - komp służy głownie do grania - lecz nie chce mi się spędzić następnych 3 -5 h na instalowaniu sterów itp. itd.
2
Gry / Mroczne czasy imperium
2006-05-18 23:29:08
Na stronie www.mroczneczasy.neostrada.pl jest do ściągnięcia powstająca dopiero darmowa gra Mroczne czasy imperium. Jest to mmorpg. Jeśli zostanie skończona, to może być poważną konkurencją dla Tibii. Na razie jednak nie można w niej wiele zrobić. Chętni do współpracy bądź dalszej reklamy proszeni są o kontakt. Proszę także wyrazić swoją opinię na temat gry albo na tym forum bądź na forum Mrocznych czasów.