Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - GOKUSSJ3

1
Programowanie / pomurz!!!!!!11111
2007-06-03 18:28:11
Możecie zapodać link do tutoriali ale po polsku z c++ i javy(np jak sie pisze prosta gierke bo na razie umie tylko "HELLO WORLD" w obu jezykach a ja chce more!)? Chcę sie nauczyc jakiegos z tych jezykow ale nie mam jak! Ksiazki nie kupie bo nie lubie kupowac przez internet a poza tym to wydatek, a ja chce za darmo! POMURZ!!!111
2
Przywitania / siema
2007-06-03 18:14:50
Siema Lierowcy w  <robal_czarny> Liero  <robal_czarny> gram juz 3 lata w Gusanos około 2 lat i w Wurmz tak samo. Grywam też w LieroX(jak nie ma mortarowych nóbów)  jak pusto na Gusanos a kolegów nie ma.
<robal_czarny>  <strzela>
<robal_bialy> <spikeball> <spikeball> <spikeball>
3
Skąd moge pobrac stare  <robal_niebieski> Lejro <robal_niebieski>  ;) ? Znalazlem kiedys temat na tym forum, w którym byl link do jakieś starej wersji  <robal_czarny> Liero <robal_czarny>, była zarąbista, mimo ze nie bylo menu itp. Ale teraz poszukiwania tego tematu nie daja skutku(po update ten topic chyba jest skasowany).