Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Polski_Deutschlander

1
Nie poszlo mi z mapami to moze sie uda z modami. Jak to sie robi??
2
Mam mapke, ale mi nie dzialaja spawnpointy. Chce tez zrobic swiatelka, ale nie wiem jak sie robi w configu. tu macie link do tego wszystkiego: http://www.speedyshare.com/785384662.html
3
tylko dokladniej prosze, bo ja malo kapliwy
4
Gusanos - Pomocy! / help plx
2008-08-05 11:58:31
Wkurza mnie to, że nie moge sobie pyknac na promodzie. Ściągnąłem z gusanos.liero itd. rozpakowalem i sprawdzilem czy sa pliki (bo nie zawsze są) i (o dziwo) są. właczyłem gusa wpisalem w konsoli game pro. Wybrałem mape i odpaliłem a tu... tylna część ciała. Wywaliło mnie na pulpit i wyskoczyło:

"Wystąpił problem z aplikacją gusanos.exe i zostanie ona zamknięta.
Przepraszamy za kłopoty."

Potem zkądś (niepamiętam skąd) ściągnałem pro (tylko nie pamietam które). Wypakowałem a tu... znowu tylna część ciała. W rarze wyskoczyło nieznana metoda w (cośtam) i tak wszystkie pliki. Były tylko foldery.
5
No właśnie. Co z tymi mistrzostwami? Taka fajna gra i tyle graczy, a nawet jednego mistrzostwa nie zorganizowano. Osobiście chciałbym zorganizowac takie mistrzostwa, ale bez nagród.
6
Przywitania / Jo womans
2008-06-29 15:05:25
Jo womans xD jestem Polski_Deutschlander czasem PeDal kiedys Niemiec i Jaras gram moze od okolo miesiąca w gusa 0.9c a pierwszy raz pykalem w gusa 0.8 jakies 2 lata temu u kolegi nieraz gram liero