2021-11-29 00:05:53

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Polski_Deutschlander

1
Nie poszlo mi z mapami to moze sie uda z modami. Jak to sie robi??
2
Mam mapke, ale mi nie dzialaja spawnpointy. Chce tez zrobic swiatelka, ale nie wiem jak sie robi w configu. tu macie link do tego wszystkiego: http://www.speedyshare.com/785384662.html
3
tylko dokladniej prosze, bo ja malo kapliwy
4
Gusanos - Pomocy! / help plx
2008-08-05 13:58:31
Wkurza mnie to, że nie moge sobie pyknac na promodzie. Ściągnąłem z gusanos.liero itd. rozpakowalem i sprawdzilem czy sa pliki (bo nie zawsze są) i (o dziwo) są. właczyłem gusa wpisalem w konsoli game pro. Wybrałem mape i odpaliłem a tu... tylna część ciała. Wywaliło mnie na pulpit i wyskoczyło:

"Wystąpił problem z aplikacją gusanos.exe i zostanie ona zamknięta.
Przepraszamy za kłopoty."

Potem zkądś (niepamiętam skąd) ściągnałem pro (tylko nie pamietam które). Wypakowałem a tu... znowu tylna część ciała. W rarze wyskoczyło nieznana metoda w (cośtam) i tak wszystkie pliki. Były tylko foldery.
5
No właśnie. Co z tymi mistrzostwami? Taka fajna gra i tyle graczy, a nawet jednego mistrzostwa nie zorganizowano. Osobiście chciałbym zorganizowac takie mistrzostwa, ale bez nagród.
6
Przywitania / Jo womans
2008-06-29 17:05:25
Jo womans xD jestem Polski_Deutschlander czasem PeDal kiedys Niemiec i Jaras gram moze od okolo miesiąca w gusa 0.9c a pierwszy raz pykalem w gusa 0.8 jakies 2 lata temu u kolegi nieraz gram liero