2020-07-06 13:41:16

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Threef

1
KORZEŃ

8) Ten target bardzo mi się spodobał chyba muszę poszukać jakiś ruskich.

hmmmm...... Ostatnimi czasy BARDZO próbowałem znaleść jakąś sensowną dobrą grę. Ale mimo poszukiwań nic sensownego nie znalazłem. Chciałem sobie pograć w CS'a a CS się zNOOBił! W gusanosie odnalazłem to czego szukałem - Akcję. A gdy dowiedziałem się w co się grywa na mieście to straciłem wszelką nadzieję. TIBIA TO ZUO!

wreszcie trafiłem na gry via-www stworzone przez AE.
Nie coś takiego jak margonem albo vallheru.
Coś zupełnie innego RPG via WWW! Z doskonałą grafiką i humorem który pokochałem.
W listopodzie wypuścili swoje pierwsze MMORPG w które gram od tamtego czasu.
Główną zaletą gier AE jest co piątkowy UPGRADE w każdej grze. Czyli jakby ktoś nie zrozumiał (100% czytających?) Co tydzień w piątek dodają coś nowego do gry. (Nie jedną broń! Ale nowe miejsce na mapie, ciąg questów poprzedzony np: zniknięciem 1 osoby z ekipy albo cały wątek fabularny xD)
2
A teraz z zupełnie innej beczki / Radio
2009-02-27 16:55:18
Od kilku miesięcy siędzę przez kolegę w temacie radia internetowego. Było kilkanaście problemów (Zmiany nazwy transfery prezenterów itp. :o) Kolega zrezygnował z tego pomysłu. I w ten sposób zostałem sam z serwerem 50 slotów i autopilotem. Więc wpadłem na pomysł zrobienia Robaczego Radia :P
Tak więc zwracam się do was z pytaniem czy chcecie mieć swoje radio.

Jak tak to dajcie propozycję na nazwę radia.

P.S.  Radio będzie prowadzone wg mojego uznania. Czyli w formie ankiet słuchacze będą wybierać jakie piosenki chcą słuchać a jakich nie. ;D