2021-11-29 01:39:53

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Bagnet451

1
... a żegnamy Stary Rok. Lepiej żeby 2012 był lepszy niż poprzedni (jakikolwiek by 2011 nie był  ;) ). A teraz tzw. "Noworoczny Spam".
Życzę wam wszystkiego najlepszego, co się tu dużo rozchodzić - witajcie Nowy Lierowski Rok!  ;D
2
Gusanos modowanie / [Map] USHF
2011-06-23 14:53:26
Witam. Przedstawiam wam moją nową mapę. Nie robi ona nic, poza tym, że ładnie wygląda  :)
Mapa przystosowana do 0.9c.

>>>DOWNLOAD<<<

Screen:

Oczywiście w grze mapa wygląda trochę inaczej, jest też darkmode i inne duperele takie jak muzyka.
Graficzka wzięta z gry Jet'n'Guns.
3
Tak mnie nagle zaciekawiło. Nudziło mi się, przeglądam po profilach na Nightwood, a tu nagle jakiś ciekawy link - www.oobe.pl . Zainteresowałem się. Jak ktoś z was przeczyta, to się dowie, ale jak się komuś nie che czytać, to piszę tutaj :
CytujOOBE (lub OBE) (ang. out of body experience) - dosłownie: doświadczenie poza ciałem. Objawia się wrażeniem czasowego opuszczenia i egzystowania niezależnie od swego fizycznego ciała. W OOBE ma się wrażenie poruszania się, dokonywania obserwacji i komunikowania z innymi istotami inteligentnymi podczas gdy ciało osoby podlegającej temu wrażeniu jest rozluźnione lub śpi
.
Hmmm... Ciekawe. Czytałem na tej stronie rady Roberta Monroe i Darka Sugiera, ale stwierdzam, że Monroe wyjaśnił zjawisko o wiele lepiej niz Sugier- ten podszedł na kompletnym luzie :) . Co o tym sądzicie?
4
Gusanos modowanie / [Mod] Crimson
2010-08-31 16:21:52
Witam. Chcę zaprezentować mój drugi mod. Mam nadzieję, że będzie oceniany lepiej niż poprzedni. Nazywa się Crimson. Jakiekolwiek skojarzenia z  grą Crimsonland są bezpodstawne ;D. Tu macie link:Crimson.zip. A teraz przejdę do opisu. Zacznę od broni.Jest ich 10:

-"Circle" Bazooka Bomb - Bomba, która wybucha bazookami. Jak zagracie, to się dowiecie dlaczego ma przydomek "Circle". Dobre na kamperów.

-Bouncy mini-uzumak- chyba nie muszę wyjaśniać. Jest to bardzo wkurzająca broń na małych i ciasnych mapach.

-Firerings- Ogień. Mnóstwo ognia. Jak ktoś nie ucieknie, to śmierć, śmierć i jesczce raz śmierć.

-Flamethrower- zwykły miotacz ognia.

-G.L. Dragoon Rocket Launcher- bazooka o dużym wybuchu.

-J.C. Mini Firebal- Minin kula ognia o dużej wersji rażenia. Po wybuchu odłamki dotykają ziemi i wybucha ogień. Też razi.Moja ulubiona broń.

-Minigun- zwykły miniugun.

-Sawed-off Shotgun- shotgun z rozszerzonym kątem strzelania.

-Shield- pochłania większość broni, oprócz :Bouncy mini-uzumak, Triple Gauss Gun i Firerings. Oraz Bazooka bomb.po wejściu na przeciwnika zabija go.

-Triple Gauss Gun- potrójne działo Gaussa. Mocne, ale trzeba razić "na pałę". Wiecie dlaczego. :)

Teraz opiszę mapy.Jest ich 8 :Bunker, Cargo, DarkArena, DeepArena, Iceland, N, PainColdVersion, PainWarmVersion.

A teraz screeny:

^^ Mapa N

^^ Mapa DeepArena

^^ Mapa DarkArena

UWAGA! Ten niebieski robak w tle to tylko myszka kursor :)...

Uprzejmie proszę o ocenianie ;)
5
Tutaj mozna pochwalić się swoją wiedzą na wszystkie tematy, jakie wam przyszły do głowy. Po prostu jak macie jakąś ciekawostkę, napiszcze tu o niej. Ja na przykład, odkurzając stare numery "Komputer Świata" znalazłem takie cosik: niewidzialny folder :D. Zaraz opiszę, na czym to polega:
1. Tworzymy nowy folder.
2. Klikamy na niego (raz!) i naciskamy F2.
3. Przytrzymujemy ALT, i w miejsce zmiany nazwy wpisujemy (nadal trzymając ALT!) 0160. Puszczamy ALT. Miejsce zmiany nazwy powinno być puste. Wciskamy ENTER .
4. Zmieniamy ikonę folderu na puste miejsce.

I gotowe! Tak powstaje niewidzialny folder. Jednak nic go nie chroni przed wejściem do niego ;D, jest tylko niewidoczny.
6
Gusanos modowanie / Flamethrower
2010-05-16 19:21:15
Mam 2 pytania:
1) Czy da się zrobić Flamethrower'a bez użycia LUA?
2) Jeśli tak, to mogę liczyć na kilka podpowiedzi co do zrobienia tej broni? :happy:

Takie cacko jak Flamethrower by mi się sprzydało. :)   
7
Uczę się grać na gitarze. Nawet nieźle mi idzie, z tym, że gram na szkolnej gitarze (pożyczam co tydzień do domu) ;D. I tu jest mały problem, bo chciałbym kupić sobie własną, a nie wiem jaka marka jest najlepsza ( chodzi mi narazie tylko o pudłowe ).
<apteczka> Pomożecie??? <apteczka>
8
Jakby ktoś chciał sobie zagrać na necie w gusanosa 09c, to moźe wchodzić śmiało na server UNNAMED SERVER ,mapa ballpark.
Nie mam sobie z kim zagrać ,a z botem nie chce mi się grać, bo zanim on mnie trafi, to zabijam go ze 2 razy. <robal_niebieski> <strzela>
Jakby co to 2 i 3 stycznia też będę mniej więcej o tej godzinie.
9
Gusanos modowanie / [Mod] Modern
2009-12-31 16:43:08
Jak już mówiłem, Mapmaker i Modder ze mnie kiepski, ale nie znaczy to,że żaden :). To mój pierwszy mod.Zachęcam do ściągania, mimo że jest to tylko przeróbka DEAFULTA.Jest on do Gusanosa 0.9c. <robal_niebieski> <strzela>
www.pawelj5.republika.pl/modern.zip
Daję kilka screenów na zachętę:


10
Przywitania / Witam wszystkich
2009-12-30 19:50:31
Więc chciałbym się przywitać. Witam wszystkich LIEROmaniaków, GUSmaniaków i innych ludzi z tej społeczności. W Gusanosa gram już od jakiegoś czasu, ale Modder i Mapmaker ze mnie kiepski <robal_niebieski><strzela>, ale się staram. <apteczka>