2021-05-14 09:04:59

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Smoothguy

1
Gry / NBA Live 2003
2003-01-31 17:18:04
iiiiiiihaaaa.
Uwielbiam koszykówke i piękne akcje, wsady, asysty, itp, dlatego też koniecznie zainstalowałem demo NBA 2003 i... tak mnie wciągnęło, że postanowiłem sobie załatwić pełną wersję.
Gra mi się świetnie, giera jest efekciarska i grywalna ma niezgorszą grafę, nieduże wymagania. W grafie jedynie mnie denerwuje płaska publiczność...
2
Gry / Dungeon Siege
2002-10-04 14:31:06
Gra Dungeon Siege wydana przez Microsofta zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Zwłaszcza grafika i prostota rozgrywki. Muza jest dopasowana do klimatu. Szkoda, że świat, ani nawet potwory i bronie z nich wypadające nie są losowo wybierane.

Napiszcie co wy sądzicie o tej grze.

PS. Mój kolega i ja zażartowaliśmy se, że nawet gdy spotykasz potwora, to od razu jest ustalone kto zginie i kto go uzdrowi:)
3
Gry / Samochodówki
2002-06-19 14:54:31
Będziemy tu pisać o samochodówkach. Moją ulubioną jest NFS4. Nie spodobał mi się Colin2. Lubie też bardzo zręcznościowe samochodówki, takie jak Re-volt, czy Ignition (jest w najnowszym Cd-actionie). Nie lubię, gdy jest dużo plansz zablokowanych i żeby je odblokować trzeba wygrać mistrzostwa (patrz NFS5).
To tyle, zapraszam do rozmowy.
4
Gry / Diablo II - Lord of Destruction
2002-06-12 14:34:24
Nowy temat o D2LoD. Piszcie tutaj, czy nadal gracie w tą grę co o niej myślicie, czy podoba wam się dodatek (LOD). Czyli piszcie po prostu o tej grze. Zaczne ja:
Nadal gram w tą grę (oczywiście wraz z dodatkim) i musze przyznać, zę mi się nie nudzi, a to za sprawą losowego wybierania plansz. Wymieniam się save'ami z kolegami i jest cool. Akt 5 jest moim ulubionym aktem. Najgorszy według mnie jest akt 3. Wkurzją mnie te ozleglłe i bagniste tereny, a ci fetysze i ich szamani to są nie do wytrzymania. Mimo wszystko w D2LoD pocinam ostro, choć nie jestem dobry.
To tyle co miałem do napisania, teraz wy

PS. Napiszcie najwyższy poziom swojego bohatera, mój to ok. 36 (przeważnie gram krótko a potem gram nową postacią)
5
Konwersje Liero / LieroFPP
2002-02-04 11:48:28
Uwaga!
Być może powstanie konwersja Liero max!
Potrzebował bym kogoś kto by mi zrobił dżwięk, w przeciwnym wypadku Liero max będzie ze standardowymi dzwiekami!
Ja się zajmę broniami i mapami.
Powtarzam jeszcze raz! Liero max BYĆ MOŻE powstanie, tylko musicie mi pomóc.
Napiszcie co o tym myślicie!