2021-04-19 08:28:56

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - b4q

1
Witam po długiej nieobecności na forum :)

Chciałbym wszystkim przedstawić i polecić coś co od dłuższego czasu wypełnia mi część wolnego czasu - League of Legends!
Gra została stworzona na podstawie znanego dodatku do Warcrafta 3 - Defense of the Ancients, wiec schemat rozrywki jest znany osobom które już grały w wyżej wymieniony dodatek :)
Może objaśnię krótko jak wygląda sama rozgrywka (najpopularniejsza 5 na 5 graczy, zalezy od mapy) : Są dwie 'bazy' w których mieści się Nexus (czyli coś co trzeba zniszczyć,aby wygrać, swego rodzaju hmm 'rdzeń') oraz nieco mniejsze inhibitory(tak samo jak nexus są miejscem respawnu minionów, małych oddziałów mąjacych za zadanie zniszczyć bazę przeciwnika). Jaka jest w tym nasza rola ? Jesteśmy summonerem, który wybiera swojego avatara, czempiona (jest ich okolo 50) i naszym celem jest oczywiscie skopanie tyłków przeciwnikom  :devilish:

Może brzmi banalnie ale wciąga bardziej niż ruchome piaski  :) rozgrywka jest wymagająca, trzeba myśleć taktycznie, wykorzystać umiejętności danej postaci, zgrać się z zespołem, samemu praktycznie nic nie możemy zrobić (no chyba ze to bedzie 1v1 ale to juz inna historia... :) )

Króka zajawka

Na początku jakoś nie przypadlo mi do gustu ale naprawde warto dać jej szanse :) Polecam przejść najpierw tutorial !

Na sam koniec podam link, pod którym proszę żebyście rejestrowali Wasze konta, dzięki temu pomożecie mi, a dla Was może być to ciekawa przygoda w świecie Runterry :)

KLYKAĆ TUTEJ plox
2
Pewnie po przeczytaniu tematu niektórzy zaczną zadawać sobie pytania :
Że serial ?/
Że kłejk ??/// :F no way !
A jednak, pewna ekipa stworzyła amatorską, składającą się z krótkich filmików serię - "Arenas"

Link do pilota tu (w sumie to troche nudny ale kolejny odcinek jest o wiele lepszy ;] ).
Kolejne odcinki są w linkach wbudowanych w filmik po każdym ep'ku.

Pozycja konieczna dla każdego fana wstrząsu. ;]

PS. Ci sami ludzie podobno odpowiadają za stareńkiego Quad God'a.
3
http://www.tvn24.pl/12690,1597491,0,1,zabiora-ci-internet,wiadomosc.html

Ot taka ciekawostka, imo nie przejdzie...chyba żaden z europosłów nie będzie chciał płacić jakichś dodatkowych pakietów za redtuba. xD (a przynajmniej mam taką nadzieję).
Tak poza tym to atak na wolność słowa, działalnosc medialno komunikacyjną i 'wogle'. :P W każdym razie strach o tym myśleć.

Quo Vadis Europo ?