2021-04-19 08:32:51

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Van_Hoover

1
Cześć, macie już pacha do netó? pomurz!!1one
2
Kup nową klawiaturę ;). Kiedy się jeszcze tym interesowałem Zboard (taka śmieszna składana na 3 części klawiatura) dawał radę z obsługą do 7 klawiszy jednocześnie a było to parę lat temu.
3
Przywitania / Re: Pamiętacie?;P
2010-03-04 15:00:24
Ach ten entuzjazm ;D
4
Przywitania / Re: Pamiętacie?;P
2010-03-03 22:50:34
No patrz. Jeszcze mnie nie skosił Mroczny_Kosiarz. Mnie pamiętacie? ;)
5
Świat się wali <wilq_zdziw2> tak być nie może :brood:
6
Żeby developy zawsze podchodziły a consume nie schodził poniżej 10 vp! I szybkiego wyjścia w dobrej cenie rebel vs imperium! :devilish:
7
Ja bym więcej kamieni napchał na dół. Tak, żeby całą podłogę pokryły. Gdzieś tak na wysokość trzech robaków. Wtedy można fajnie kosić Instant deathem z super shotguna. I duuużo do rogów też. Anyway masz roxa, wzruszyłem się ;D
8
Wszystko w sumie zależy od terminu. Chętnie bym się wybrał bo już i tak do Greya podbijałem czy jakieś mistrzostwa będą organizowane :) tylko jak faktycznie wawa to będzie to chętnie bym się wbił do kogoś na nocowanie. Wiadomo jak to student z pieniędzmi stoi ;)
9
Zagonić ich do Katowic albo Dąbrowy! >:D
10
A wiadomo już, której udowadniać trzeba było, że ludziom się podoba? Bo tak przeleciałem wątek i nic nie znalazłem. Ja starałem się wyszukać jakiś ciekawy numerek i kurcze powiem, że jakoś ciężko było. Może 6 bym wybrał ale więcej nie potrafię.

Btw. Brawa dla pani z numerem 21 za nieprzerwanie ten sam wyraz twarzy :o

Na drugim zdjęciu między 5 a 24 bym jeszcze wybrać chciał ale numerka nie ma więc pewnie jej ankieta docelowo nie dotyczy.
12
Huh a ja myślałem, że to tylko takie większe spotkanie ligowe a tu mi w twarz międzygalaktycznym m3g4m33tem :stunned:.. Cóż, dawno mnie nie było.
13
Eyrze a gdzie reszta ludzi ze zlotu :thinking:
14
Ja chętny. Tylko termin żeby mi pasował ;P Tylko, że jak nie wiadomo kiedy mniej więcej to się odbędzie to też nie mogę napisać czy nic nie stanie na przeszkodzie grania. Więcej info Wesz. Chociaż miesiąc.
15
Cytat: Wesz w 2008-04-23 07:17:17
Pff, gdzie niby;>?

No tutaj "screen". Ja coś namieszałem w configu? Pewnie tak, ale w takim razie co? :stunned:
Albo knife też mi jakoś dziwnie wygląda przy rzucie góra+lewo screen. Sprawdziłem jeszcze czy na defaulcie też tak mam ale tam jest wszystko ok.