2021-11-29 01:33:15

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bedi

1
ja na 100%... nie pojade bo kasa w tym miesiącu mnie się nie trzymała (nie miało co się trzymać) :'( cóż może w przyszłym roku...
2
zobacze jak z kasą będe stał, ale uprzednio zgłaszam się(narazie jestem spłukany :-\)
3
Aktualności / RE: Mistrzostwa
2005-09-29 06:32:05
Czyli na osobe koszt 20 zł(plus jadło i napitki)? zobacze jak będe stał z kasą to powiem czy pojade. Moja babcia mieszka blisko(Ciągowice), a i ja nie mam daleko(Katowice), więc kto wie ;)
4
to super :D . Ciekawe czy to zostanie na stałe czy stronka będzie musiała zmienić domene z powodu braku funduszy. Oby nie.
5
mógłbyś doprecyzować której nocy to będzie? ;)
6
Mój pierwszy komp to był comodore 64. Jak jak kochałem szpilać w riky dangerousa czy jakiegoś komandosa którego nazwe wywiało mi z pamięci. Póżniej był NES(znany bardziej jako pegasus). Jakie wtedy były wypasione  gierki. Zdobycie kasety z "czwórką wspaniałych" czyli robin hoodem, bumerang kitem, micro machines i go dizzy go było prawie niemożliwe(w całych katowicach nie znalazłem osoby która to miała(tylko mój kolega ze wsi miał to).
   Może nie jestem starym wyjadaczem bo komputer(PC) mam od 2-4 lat, ale grywałem też w starsze gry.
7
Podręczniki / RE: Liero - dobre rady
2005-06-17 18:53:37
Dla mnie bomba ;). Co prawda znam Liero od dawna, ale odkryłem je na nowo niedawno. Jest tu garść trików, które powinien znać każdy wymiatacz ;)
8
Może przyjade bo mam blisko, ale musze oddać papiery do szkół akurat wtedy gdy to jest :-\  :'(